Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

IKEA - kocyk z motywem jednorożca



są też jakieś poduszki w tym klimacie
iwona podasz linki  😉
Livia   ...z innego świata
20 marca 2014 12:57
iwona, jakie fajne! Też poproszę o linki 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2014 13:32
iwona, suuuuper! koniecznie muszę kupić! Mój klimat!
To podrzucam jeszcze linki ikeowe:
kocyk: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40236505/

podusia: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70236472/

edit: z tego co widzę bezpośrednio w Ikea są tańsze
iwona, masz racje znacznie tańsze 😉
Widziałam w sklepie Jula  takie składane taborety za 24,99 zł, może komuś się przyda:

http://www.jula.pl/taboret-341036
🙂
nie wiem, gdzie najlepiej spytać. zamawiał ktoś ze strony decathlonu? we wtorek kliknęłam legginsy, od razu zapłaciłam. wczoraj dostałam potwierdzenie wpłaty i informację, że przewidywany czas dostawy to 11.04, czyli dzisiaj. nadal nie mam jednak nr nadania, a w swoim profilu widzę, że nawet nie wysłali tych leginsów :/ ile zwykle czekaliście na paczkę?
asds   Life goes on...
11 kwietnia 2014 11:50
W Weekend jadem do IKEI. Będzie mi pasowac koc i poduchy do pokoju po malowaniu na szaro ścian.
calore, mnie wysłali paczkę dzień przed przewidywanym terminem dostawy (tzn. tym podanym w pierwszym mailu). Kurierem, więc faktycznie powinna dojść wtedy, kiedy napisali - tylko że kurier akurat miał wtedy awarię systemu i zamiast 14 doszła 17 (ale kontakt z Decathlonem był zachowany i po pytaniu, czemu nie mogę znaleźć swojej paczki w systemie kuriera od razu mi napisali o tej awarii i opóźnieniu dostawy). Powinnaś dostawać maile z informacjami na temat statusu zamówienia i po wysłaniu paczki także numer nadania - sprawdzałaś pocztę? :kwiatek:
no właśnie sprawdzam na przemian pocztę i konto w deca. maila dostałam z przewidywanym terminem dostarczenia (11.04) i informacją, że w następnym mailu dostanę numer paczki. to było wczoraj. na stronie ciągle jest etap "przygotowywanie", a maila nie dostałam. nie wiem, czy jest sens do nich pisać, skoro i tak jest weekend i paczka przyjdzie pewnie w poniedziałek/wtorek, ale przyznam, że liczyłam na nią szybciej.
w biedronce fajne wiaderko plus miska za 3-5 zl bodajże 😉
PrimaRoyale - ciekawe co to znaczy dla nich "dla kuca" rozm. 1 / czy 2 ? Bo na zdjęciu ten "kuc" jest dość spory  🤔
Marthiiina, już ktoś pisał - że w praktyce to cob. I że bardzo dobry kantar.
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
12 kwietnia 2014 14:50
Marthiiina Pisałam już w wątku o kantarach, rozmiar to taki standardowy cob. Za taką cene to nic tylko brać, jestem bardzo zadowolona.
Dzięki, widocznie przeoczyłam jak ktoś o tym pisał !  :kwiatek:
W takim razie biore !
Jestem zszokowana, taniocha ! Aż się zastanawiam czy kucykowi stajennemu prezentu nie zrobić  😀
ale ta dziewczynka ze zdjęcia z kucem ma straszliwą próchnicę .... prawie całe zęby białe (taki drugi(?) etap znacyz - odmineralizowane... jeszcze chwila i bedzie do zdjęć mogła pozować tylko z tyłem...

sorki za off ale ostatnio żyje stomatologią :P
Marthiiina kantar świetny 😀
rozmiar jak cob 🙂 na hucułka konika polskiego idealny 🙂 za 25 zł z uwiązem to jak za darmo /🙂
horse_art, daj pożyć dziecku z mleczakami, jak będzie miała stałe, to się będzie martwić. 😂
sumire, jak jej nie wyleczą, nie usuną wszystkich jednoczesne, nie zmieni trybu dbania, to przejdzie zaraza na te stałe... i za pare lat bedzie mogła reklamować implanty jak już 😉
albo w kampaniach społecznych higieny jamy ustnej... ;]


edit:
zeby nie offować dałam znalezioną promocje - ale to nie ten wątek :P przeklejam do "promocje" 😉


a żeby w temacie być : http://www.jula.pl/taboret-341036
to się nadaje do wchodzenia na konia? stabilne, trwałe - jak będzie na piachu stać?
horse_art, Wg mnie się nie nadaje. Ja miałam i przy drugim wsiadaniu się połamał :/
Był bardzo lekki i wydawał się super, ale nie dał rady. Ja ciężka nie jestem (62kg) ale w czasie wsiadania trzeba się lekko wybić i wtedy nacisk na taboret się zwiększa i przez to się połamał :/
ej, ale jakbyście znaleźli jakiś fajny sprzęt do wsiadania w normalnej cenie, to dajcie znać, co? 😉 przydałoby mi się takie coś na okoliczność walczenia z grzywą. i do masowania koniowi pleców i tyłka, bo z ziemi niestety czasem nie da się użyć takiego nacisku, jak potrzeba... chyba muszę pogadać z robotnikami od remontu bloku, żeby mi załatwili paczkę styropianu, jak im zostanie z ocieplenia. 😂

edit: znalazłam w Juli taboret roboczy za 70 zł, obciążenie do 150 kg. to co prawda podobna cena jak cena schodków Curvera, ale wyglądają na trwalsze... i jeszcze podest roboczy, prawie 50 cm wysokości, całkiem długi i do masażu super... ale cena już nie taka super. 🙁
unawen, dzięki - wlasnie o takiej opinie marzyłam🙂 no to kicha - nie bedzie skladanego stołeczka 🙁 - to pewnei przez zawiasy taki słaby 🙁

i dołączam sie do sumire,  - jakby ktoś coś fajnego, niedrogiego....
konie rosną/człowiek sie starzeje... podobno zdrowiej z podwyższenia...

styropian fajna rzecz, ale lepsze schodki - jak diy to np drewniane albo podest chociaż. tylko jakoś tak nie ma mi kto zrobić... a samej mi nie dają.....
U mnie do wsiadania, zaplatania itp. doskonale się sprawdza skrzynka z piekarni, odwrócona do góry dnem, jest niezniszczalna i idealnej wysokości, a i usiąść jest na czym  😁 Dorzucam poglądową fotkę
Edit. przeżyła 2 sztuki schodków  🏇
[quote author=horse_art link=topic=485.msg2066097#msg2066097 date=1397333145]
sumire, jak jej nie wyleczą, nie usuną wszystkich jednoczesne, nie zmieni trybu dbania, to przejdzie zaraza na te stałe... i za pare lat bedzie mogła reklamować implanty jak już 😉
albo w kampaniach społecznych higieny jamy ustnej... ;]


edit:
zeby nie offować dałam znalezioną promocje - ale to nie ten wątek :P przeklejam do "promocje" 😉


a żeby w temacie być : http://www.jula.pl/taboret-341036
to się nadaje do wchodzenia na konia? stabilne, trwałe - jak będzie na piachu stać?
[/quote]

ale ona ma już stałe 🙂 Przecież to widać :P
ale ona ma już stałe 🙂 Przecież to widać :P

sumire mnie tu w błąd wprowadza! więc jeśli już stałe takie - to dlugo widac nie będzie ;P

Kopyciak, dzięki 🙂😉) musze poszukac po znajomościach 😉 bo mam takie ale niskie...troche za niskie no i dno słabe
takie od butelek też są całkiem fajne. lata nam dla rekreacji służyły 🙂😉)
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 kwietnia 2014 08:25
w TESCO drewniane koziołki, składane idealne jako stojak pod siodło za 12 zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się