Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia o, coś przeoczyłam, przesiadasz się na west?  😀
Lalasatan niciak najlepszy  😍
wątek zamknięty
Brudny Siwy w brillancie winterred (?)

wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  💘

Livia, to jest Super Light Blue z tego roku 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2014 07:44
Ola, ładnie wygląda!

Dżastin, całkowicie się nie przesiadamy, westówka ma być docelowo w tereny 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 czerwca 2014 08:31
**Ola** Ten brillant to mój faworyt, ale chyba już nie do zdobycia
wątek zamknięty
Czy ma ktoś zdjęcia w konia w  Pad Jarpol Exclusive-chaber  👀

Szukam ciekawego intensywnego niebieskiego co możecie polecić limit 200zł
wątek zamknięty
Anil22, ja mam, ale pad. Wieczorem mogę wrzucić. 😉
wątek zamknięty
Kobył w ng magencie 😀 Co sądzicie?  😀
wątek zamknięty
anil22, ja też mam chabrowego jarpola, pad. Jest przepiękny! A produkty Jarpolowe są świetnej jakości 😉
wątek zamknięty
kaszmirowa2302
poproszę Cię bardzo o foto. Chciałabym zobaczyć na koniu bo mam chęć go zakupić.
wątek zamknięty
Livia, ooo, jak świetnie wam w tym wydaniu!
tak nieśmiało przy okazji przypomnę o porównaniu cottonów blue i ocean :kwiatek:
anil22, ja miałam, jest piękny i intensywny 🙂
co prawda zdjęcia na koniu chyba nie posiadam(chociaż może gdzieś w czeluściach dysku... ;-)), ale na ten moment mam "na sucho":

tak wyglądał używany i po kilku praniach - czyli fajnie. Puściłam w świat, bo zmieniła mi się wizja kolorystyczna do wówczas karego konia, teraz bym go pewnie tak szybko nie sprzedała, choć krój do obecnego siodła średnio by mi pasował... 😉 Polecam.
wątek zamknięty
anil22, ja mam takie na koniu w pełnym słońcu:
wątek zamknięty
Różnią się nieco odcienie na tych zdjeciach, ale wygląda bardzo kusząco zastanawiam sie jeszcze nad tym cottonem http://amigo-konie.pl/38a-eskadron-cotton-saddle-pad-vs-collection-spring-summer-2014.html . Jaki jest czas oczekiwania na jarpolowy pad?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2014 16:10
anil, ja mam takie zdjęcia Chabra na koniu, to przepiękny kolor na żywo 🙂 Do nas właśnie leci westowy padzik w tym kolorze, już się nie mogę doczekać premiery na koniu 🙂



harja, dziękuję! I przepraszam, na śmierć zapomniałam o tym porównaniu, dzisiaj zrobię fotkę 😡

edit: obiecane fotki Blue i Oceana:



wątek zamknięty
Livia, bardzo dziękuję! :kwiatek: dość mocno się różnią, myślałam, że mniej i teraz mam dylemat 😀
wątek zamknięty
Anil, ja mam w linku, bo wrzucam z telefonu:  http://re-volta.pl/galeria/foto/107450
wątek zamknięty
Livia, lol po co Ci dwa prawie identyczne czapraki? 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 czerwca 2014 09:17
Burza, nie sądziłam po prostu, że będą aż tak podobne 😁 Dodatkowo Ocean wyszedł pierwszy, Blue drugi i zdecydowanie bardziej mi się podoba z odcienia - więc pewnie Oceana puszczę niedługo w świat 🙂

Dotarły w końcu moje długo wyczekiwane Krysiexy 😉 Jakościowo jak zwykle super, są podszyte fajną, miękką siateczką (poprzednie mam z takiej sztywniejszej) 🙂

Amers - ciemny fiolet:



I Green fairy:

wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
14 czerwca 2014 09:58
Wow Livia , obydwa coś pięknego  😍
wątek zamknięty
Livia, pierwszy wymiata!
wątek zamknięty
Livia Świetne! Jak dla mnie to limonkowy zdecydowanie lepszy 😀
lalasatan Koniecznie zrób jakieś zdjęcia z bliska tego esa 😉

Kantar decathlonowy w trochę lepszej odsłonie 🙂

wątek zamknięty
Przekonały mnie te wasze zdjęcia. Zamawiam Jarpola. Jeszcze jedna sprawa to jest jakiś klasyczny model czy jest DR iVS?
wątek zamknięty
anil22, mój to vs, ze sznurami, na zamówienie. Zresztą w Jarpolu możesz zamówić taki, jaki chcesz 😉

Livia, fioletowy jest przecudny, ten drugi jak dla mnie zbyt jaskrawy, ale ja po prostu chyba nigdy nie przekonam się do zieleni i brązowego 😉

dairoxroxi, fajnie 🙂 A te kantary są też w innych kolorach?

Szarak w caballu (atrament/purpura):
wątek zamknięty
anai Są, są na stronie decathlonu jest spory wybór i całkiem ładne, ja akurat kupowałam spontanicznie 🙂

Dzisiejszy Ed w stripe- in
wątek zamknięty
dairoxroxi ojacie jaki duży się na nim wydaje 🙂 ładne kolory ma
wątek zamknięty
Kiedy będą jakieś przecieki kolekcji zimowej Eskadrona? I kiedy kolekcja będzie w sklepach?
Może ktoś wie jakie kolory będą  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kiedy będą jakieś przecieki kolekcji zimowej Eskadrona? I kiedy kolekcja będzie w sklepach?
Może ktoś wie jakie kolory będą?  :kwiatek:
Brak nowego czapraka od pół roku daje się we znaki  🙄

wątek zamknięty
Livia, o szok bo dla mnie to Ocean w tym porównaniu trzepie 😀 ale śmieszny wypadek 🙂
Ten zielony to jakiś odblaskowy koszmarek, a idź ty :P
wątek zamknięty
Mnie też Ocean dużo bardziej się podoba, ale ja nie przepadam za niebieskościami. Pewnie dużo zależy od odcienia sierści 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2014 07:26
Budlejowe_love, harja, dziękuję 🙂

dairoxroxi, dziękuję 🙂 Świetne foto kantara 💘 ale ES mi się niezbyt widzi 🙂

anai, dziękuję 🙂 Siwemu pięknie w tym zestawieniu kolorów 🙂

Burza, hahaha 🙂 Zielonemu za wzór posłużył Limegreen Eskadronowy, udało się chyba idealnie odwzorować ten kolor 🙂 Mnie się takie intensywne, głębokie niebieskie bardzo podobają, Ocean wypada taki... sprany przy Blue 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.