Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Cierp1enie dzięki  🙂 zdetronizował u mnie nawet kolekcję platinum  😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 września 2014 16:19
Precelek oj tak Boavista to zdecydowanie jest niekwestionowany lider
Chociaż bardziej do mnie przemawiają czarny i granatowy 😍
wątek zamknięty
lusia722 czarny i granatowy są piękne, ale mam karego konia, więc zdecydowanie ciemny kolor na nim zginie  🙁
wątek zamknięty
Precelek, wow, ale blinka  😜 koniecznie pokaż na koniu!
srokate, tak jak dziewczyny mówią - ręcznie chyba tylko... ja wszystkie plamy na czaprakach tak szoruję, bo w pralce nie bardzo chcą schodzić.
wątek zamknięty
Dziewczyny, szukam jakiegoś fajnego czapraka wszechstronnego w kolorze przybliżonym do Eskadronowego blue lub ocean, może być z kontrastującą lamówką. Macie jakiś pomysł?
wątek zamknięty
Kayri, może taki fair play? KLIK - wydaje się być podobny.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 września 2014 18:53
Czy znajdę jeszcze gdzieś owijki eskadrona mango? 😉
wątek zamknięty
Precelek oj tak Boavista to zdecydowanie jest niekwestionowany lider
Chociaż bardziej do mnie przemawiają czarny i granatowy 😍

A boavista jest czarny?  Bo znalazłam tylko granatowy?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 września 2014 20:02
anai faktycznie czarny jest RIO, ale w opcji personalizowanej można zrobić czarny  😜
wątek zamknięty
dodam że one są naprawdę rewelacyjne jakościowo. Widziałam jeden identyczny egzemplarz po kilku latach mocnego używania- rewelacja  😍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
A ja znowu po ratunek.... czy znajde gdzieś owijki do fioletowego ekadrona nici 2010? Ten milkowy. Najchętniej nie orginalne, a polarowo-elastyczne, bo w polarach moja krótkonoga śląska kluska wygląda średnio  🙄 Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek info, jakby się komuś w oczy rzuciło  :kwiatek
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 września 2014 05:48
keirashara , znalazłam takie na 100% będą w dobrym kolorze http://www.equiversum.pl/zaldi-zaldi-owijki-polarowoelastyczne-p-556.html tylko chyba ten sklep jest nie do końca uczciwy z tego co kiedyś słyszałam 🙁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2014 09:19
anai, boavista występuje standardowo w kolorach: white, navy, brown, dove, old rose
natomiast jest tak jak mówi lusia722 - można zrobić personalizowanego octagona z obszyciem sznurek/kryształki/sznurek, są one wtedy na beżowej taśmie.
wątek zamknięty
Octagon jest super, mój już kończy swój żywot ale w ogóle nie oszczędzany, prany co chwilę wytrzymał.... hm nawet nie pamiętam ile ale sporo lat.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 września 2014 11:02
Precelek, pikowanie do mnie nie przemawia, ale kolor i ta błyszcząca lamówka są obłędne 🙂

srokate
, słusznie że to ulubiony czaprak, bo ten kolor na gniadej wygląda pięknie! Ja po praniu dopieram ręcznie jak trzeba, normalnie mydło+szczotka 🙂

Martuha, zobacz w koniku, powinni jeszcze mieć DLkę.

Do nas dotarła Aneczka Emerald - wrzucam jedno foto, żeby nie spamować wszystkich wątków 💘

wątek zamknięty
Livia, okropnie ją ułożyłaś, kolor może być ale mnie nie porwał- tyle już widziałam na Sandersie, że prawie można przewidzieć co dobrze wygląda 🤣
wątek zamknięty
anai, boavista występuje standardowo w kolorach: white, navy, brown, dove, old rose
natomiast jest tak jak mówi lusia722 - można zrobić personalizowanego octagona z obszyciem sznurek/kryształki/sznurek, są one wtedy na beżowej taśmie.

Boavista podoba mi się bardziej niż rio, personalizowany byłby ok, ale beżowa taśma mija się z moim poczuciem estetyki 😉 No nie lubię żadnych brązów, a do czarnego to już w ogóle. Uparłam się na te czarne, bo mi do nauszników platinum pasują. Strasznie żałuję, że tych nauszników nie da się już kupić w wersji navy 🙁
wątek zamknięty
Livia dziękuję 😀 już pisałam w innym wątku, dla mnie szał ciał 😎 ogólnie mam jakąś fazę na niebieskie pod każdą postacią 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 września 2014 11:56
Burza, układałam ją z dobrych kilka minut, a i tak wychodzi mi jakaś taka krzywa, nie mam już pomysłu 😵 Muszę wrócić do starych Anek, układają się o niebo lepiej. Fakt, że na nim się już sporo kolorów przewinęło, ale ja i tak mam zawsze pewien element zaskoczenia 😁

srokate, bardzo dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Który Eskadron jest większy, brillatnt, czy cotton ?? Zachorowałam na kolor capri z nowej kolekcji, ale brillanty wyglądaja na moim koniu jak poniaki. Cottony sa większe ??
wątek zamknięty
Klami - cottony wydają mi się większe, ale nie mam jak sprawdzić, bo brilliant mam tylko w wersji VSD. Sama optyka nieco robi, bo brillant ma grubszą lamówkę. Może popróbuj też w tymi nowymi wzorami co wyszły?

Budlejowe_love - sama miałam z nimi przeboje niestety... szkoda, bo byłyby idealne niemal  🙄 Lekkiej różnicy w odcieniu myśle, że i tak nie byłoby widać.

Livia - emerald jak dla mnei lepiej wygląda na żywo 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2014 12:40
anai, ale boavista jest też na beżowej taśmie 😉 na czarnej jest właśnie rio.
ponadto w nowej kolekcji euro-stara masz baaardzo podobny model 🙂
wątek zamknięty
keirashara, te nowe wzory to nie moja bajka. Podoba mi sie jedynie Big Squere, ale ten to dopiero jest miniaturowy.
wątek zamknięty
sei, a ten ES crystal jest też w wersji wszechstronnej? Bo wszędzie widzę tylko ujeżdżeniową?
wątek zamknięty
Klami, przed chwilą przyłożyłam Brillanta VSS do Cottona VS i... zasmucę Cię, Cotton jest odrobinkę mniejszy, chyba że coś w wymiarach zmienili bo mierzyłam dosyć stare kolekcje  😁

Też choruję na coś w kolorze capri, najchętniej cały komplet, ale dziesiąta szmata przy braku konia...  👀
wątek zamknięty
anai, jest VS.

leleiria, buuu... 🙁
wątek zamknięty
Klami, a w którym sklepie są vs?
wątek zamknięty
anai, nie wiem, bo nie szukałam. Wiem, że jest VS, bo mam przed oczami katalog wzorów z tej kolekcji.
wątek zamknięty
Który Eskadron jest większy, brillatnt, czy cotton ?? Zachorowałam na kolor capri z nowej kolekcji, ale brillanty wyglądaja na moim koniu jak poniaki. Cottony sa większe ??

Mam dwa ujeżdżeniowe cottony. Pierwszy stary, ice blue exclusive, i on jest od brillanta ujeżdżeniowego większy. Drugi nowszy, Nici 2012 i jest od tegoż brillanta mniejszy. Te cottony różnią się od siebie długością o 3,5cm.

Mimo to oba te cottony wydają się wizualnie większe od brillanta.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.