Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia, prześlicznie! mi się bardzo podoba 🙂
Klami, cottony chyba są nieco większe. Skoro na szerokim Suchym cotton wygląda normalnie (wg mnie), nie jak poniak, to na twoim tym bardziej powinien się dobrze prezentować 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 września 2014 14:42
keirashara, na żywo w ogóle jest piękny 😉

harja, bardzo dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Moona, dzięki. To sobie cottona zamówię.  :kwiatek:

harja, dzięki wielkie. Wypadłam ze szmatowego obiegu, bo dawno mi sie nic nie podobało.  :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 września 2014 15:28
anai, sei personalizowany może być z diamencikami na beżowej, białej lub czarnej taśmie
Z diamencikami czapraki ma jeszcze np. firma Imperial Riding.
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
18 września 2014 15:42
W temacie, co jest najmniejsze? Na kucyku 128 cm w kłębie cotton full wyglądał jak półderka, a marzy mi się jakiś inny model z aktualnej kolekcji. Może któraś miała kiedyś ten sam problem i jest w stanie mi podpowiedzieć?
Dodam, że w internecie przykładowo big squary pony można znaleźć, ale tylko PD, które niestety pod nasze siodło nie wchodzą :/
wątek zamknięty
prośba o pomoc  :kwiatek:
gdzie znajdę big square eskadron DR w kolorze espresso blue? zależy mi na cenie wyprzedażowej  :kwiatek:


i przy okazji wrzucę kilka nowych fot w tym kolorze 🙂


wątek zamknięty
Precelek, kolor obłędny, ale ten pad wygląda jakby go dziecko szyło... Mega niefajnie, przynajmniej na sucho.,
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2014 19:29
lusia722, mam katalog equiline'a przed oczami i wg niego taki układ sznurek/kryształki/sznurek jest dostępny jedynie na beżowej taśmie  👀
wątek zamknięty
Livia, nie szalej z dziubkiem wtedy wyjdzie prosto 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx na koniu układa się rewelacyjnie  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 września 2014 21:16
sei to nie wiem czemu w sklepach jest opcja czarnej taśmy arcus-konie.pl i gnl.pl
Chociaż nie wiem czy właśnie w tej konfiguracji.
Z resztą nie ważne i tak są obłędne 😁.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 września 2014 07:59
Precelek, piękny ten zestaw niebieski, Blue to świetny odcień i tylko żałuję, że ma brązową lamówkę 😉

Burza
, spróbuję 🙂 Choć na zdjęciu z lasu już jakby lepiej to wygląda 😁 http://re-volta.pl/galeria/foto/123840

Przy okazji Anka Mist 🙂



wątek zamknięty
Doszedł do mnie blue i banana, piękne są  😜
wątek zamknięty
Livia, oooo ŚLICZNIE!!! jeszcze ochraniacze pod kolor i 😍 PIĘKNIE!
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 września 2014 16:26
Dla 'naszych' Królewskich Seniorów lecą dwa polary z Caballa- jeden dla kobyłki -Agi- drugi dla mojego dziadka - i już po próbce jaką dostałam od ivett wiem, że będzie to moja najukochańsza derka.




wątek zamknięty
Livia - elegancko w mist 🙂

A ja mam takie piękności w domu. Siedzę i się ślinię  😍

wątek zamknięty
bjooork, ooo jaaa, co to za kolor polaru po prawej? 😍
wątek zamknięty
Ratana hejtuje Cie za te niciaki!!  🤬  😍
wątek zamknięty
Livia, cóż za elegancja! Bardzo miła odmiana po tych wszystkich radosnych i żywych kolorach! 🙂
edit: literówka
wątek zamknięty
czy wszechstronny fair play topaz ujdzie pod ujeżdżeniowkę (chyba 17,5"😉 czy raczej będzie dużo za mały?  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 września 2014 20:12
Burza, bardzo dziękuję :kwiatek: Szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż takiego łał, a jednak na koniu ten srebrzysty Mist wygląda przebosko 🙂

bjoork, oba zestawienia kolorów przepiękne! Wrzuć fotki całych derek i potem oczywiście zdjęcia na seniorach 🙂

Ratana, dziękuję 🙂 Niezła kolekcja - to z przeznaczeniem dla ciebie czy na sprzedaż? 🙂

harja, dziękuję :kwiatek: Jak pisałam, naprawdę nie spodziewałam się aż takiego szału, ale bardzo mi się ten pad podoba 🙂
wątek zamknięty
Livia, absolutnie topowo 🙂 koniecznie owijki lub ochraniacze pod kolor, warto!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 września 2014 21:00
Martuha, zależy od długości tybinki.
wątek zamknięty
emptyline, ANKY ma idealną długość do tej tybinki. (możesz zobaczyć na moim FB)
wątek zamknięty
Livia - to wszystko dla koleżanki z Holandii (tej od której sprowadzam Anky). U nich albo wszystko powyprzedawane albo nie ma przecen na eskadrony i prosiła mnie o zamówienie z polskiego sklepu. A ja oczywiście musiałam odpakować i się pozachwycać 🙂
wątek zamknięty
Eskadron College Denim z uszami na Rudej 🙂 chyba powoli się już pogodziłam, że wszystkie czapraki/pady są na styk/za krótkie na moją babę  😵

[img]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10552354_767169770006708_460642146803184835_n.jpg?oh=99cacc22aa371e206cbe8d69b313c194&oe=5483C54F[/img]
wątek zamknięty
Czy ktoś z was widział w ostatnim czasie jakiś czaprak w odcieniu fioletowym, bakłażan? (może być z elementami czerni).
Pad, czaprak, DL, VS, obojętne.  :kwiatek:
Czy w grę wchodzi tylko robiony na zamówienie?
wątek zamknięty
Milla w animalii jest Jarpol bakłażanowy 😉
wątek zamknięty
Nirv, to że są krótkie to się już pogodziłam z tym, myślałam że tylko ja mam taki problem. Przeważnie używam Eskadronów SR, pod moją skokówką 17,5 i też mi tybinka wystaje, dlatego najczęściej używam podkładki z baranka 🙂

PS. Ale ślicznie wygląda w tym komplecie  😍

Edit: Dopisek 😉
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
20 września 2014 11:36
Milla, w nowej kolekcji Euro-star'a jest ładny fiolet z czarną lamówką. 🙂 Str. 31 katalogu klik.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.