Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Isabelle, ja jadę Gajewniki. Konkretnie w niedzielę Puchar Gajewnik openki 80 😉 jakbyś chciała potrenować to możesz na mnie, byłabym bardzo wdzięczna,  pierwsze zawody, fajnie by było mieć ładną pamiątkę ^^ Jakby co to Justyna Górak na Alabamie. Przejazd x2 więc jak nie wyjdzie za pierwszym razem to za drugim 😀
anil22, starty zaczynają się o 10 🙂 chciałabyś wesprzeć re-voltowiczkę w potrzebie i postępować sobie na mym wierzchowcu, gdy pójdę oglądać parkur? 😀 niestety jadę sama, samiuteńka, a nie chcę latać jak nienormalna do stajni konia o odprowadzać i z powrotem... łaaaaaadnie proszę :*
Czy od strony południowej Łodzi (ewentualnie centrum) jest jakiś dobry szewc albo rymarz, który poradziłby sobie z z rozprutymi szwami na siodle?
Byłam ostatnio u siebie na osiedlu i jeden nawet nie chciał się podjąć zszycia skóry  😲
Doooobre- rymarz  nawet nie chciał się podjąć zszycia skóry  😲

W takim razie nie rymarz, jeśli szyje torebki, nazwać się powinien kaletnikiem 🤬. Taki rymarz to Dupa Wołowa, nie rymarz.
oddajcie do tapicera - OTOMAŃSKI w Pabianicach

wszystko robi co końskie , siodło , kantar itp ! wiele razy mnie uratował  😉
Asio, to byl zwykly szewc. Rozprucie jest w takim miejscu, ze wystarczy albo maszyna albo dratwa. Jednak widac w dzisiejszych czasach szewc takich rzeczy nie posiada  😉
rewelacyjnie ogarniasz aparat (poważnie, pełen szacun!).  👍
do poziomu "ogarniam mniej więcej" brakuje mi bardzo dużo a do poziomu "rewelacyjnie" to wielu, wielu lat 😉

najśmieszniej to wygląda jak latam z aparatem wsród prawdziwych fotografów z porządnymi sprzętami. normalnie jak kopciuszek jakiś 😂 a na ich twarzach widzę taką mieszankę litości i pobłażania 😀
dla mnie ważny jest efekt! ja bardzo długo chciałam uzyskać taki efet jaki ty uzyskałaś. a tu poszło bardzo szybko!
masz talent i naprawdę mi się te zdjęcia podobają. 🙂
Isabelle- wyglądasz jak kopciuszek, ale się tym w ogóle nie przjmuj, omijaj takie myśli. Strzelaj foty, jak najwięcej, jak najciekawsze i może zaczniesz kiedyś na tym zarabiać (jak masz twarde łokcie- niestety).Próbowałam się bawić w reportaż ("Wyborcza"😉, ale dla dziewczyny to ciężki kawałek chleba, spasowałam, choć miałam na studiach fot. i całkiem nieźle szło...
najśmieszniej to wygląda jak latam z aparatem wsród prawdziwych fotografów z porządnymi sprzętami. normalnie jak kopciuszek jakiś wysmiewa a na ich twarzach widzę taką mieszankę litości i pobłażania duży uśmiech

O ile pamiętam, to już kiedyś to wałkowaliśmy.  😀
Ale porządny sprzęt nie robi z nikogo super fotografa 😉
Robisz to dla frajdy, bez spiny i efekty są świetne!
Mnie też się bardzo podoba - i super , ze jest na ŚK 🙂🙂🙂
Isabelle, od czasów nine twoje zdjęcia podobają mi się najbardziej 🙂, nie wiem dlaczego. Chyba "masz coś w oku" 🙂. Sprzętu można się dopracować. Intuicyjnej zdolności WIDZENIA - nie.
dziewczyny i chłopaki, naprawdę bardzo Wam dziękuję i te komplementy dużo dla mnie znaczą, ale lada moment popadnę w samozachwyt, a tego byśmy nie chcieli... 😉

halo, sądzę, że nigdy nie będę miała takiego oka jak dziewczyny z wątku o fotografii, bo mnie zwyczajnie brak tego talentu, staram się nadrobić sumiennym rzemieślnictwem te braki i godzinami spędzonymi za aparatem i przed monitorem przy obróbce 😉 nie wstydzę się powiedzieć, że jestem beztalenciem i nie aspiruję do miana artysty, chcę być dobrym rzemieślnikiem i to żadna ujma.
Isabelle, artysta nie powinien być przesadnie skromny. Samozachwyt jest nawet pożądany  😜 (taki mamy klimat). Nie myśl o sobie jak o rzemieślniku, bo wtedy faktycznie na rzemiośle skończysz. Masz oko do widzenia piękna koni, ciekawych ułożeń, widzisz tło i kompozycję, wiesz kiedy nacisnąć spust (albo co wybrać z serii). Kontrasty dobrze widzisz.
Isabelle bardzo dziękuję, że przyjechałaś i zrobiłaś nam piękne foty, bardzo mi się podobają , serio masz to oko!!!
Isabelle, artysta nie powinien być przesadnie skromny. Samozachwyt jest nawet pożądany  😜 (taki mamy klimat). Nie myśl o sobie jak o rzemieślniku, bo wtedy faktycznie na rzemiośle skończysz. Masz oko do widzenia piękna koni, ciekawych ułożeń, widzisz tło i kompozycję, wiesz kiedy nacisnąć spust (albo co wybrać z serii). Kontrasty dobrze widzisz.


Cóż innego można zrobić z powyższym postem, jak się z nim nie zgodzić?  👍
zobaczycie, zaraz mnie wszyscy za te peany znienawidzą 😂


Equi, jeśli fundusze pozwolą to wpadnę do Was w sobotę 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 września 2014 20:17
Isabelle, foty robisz niesamowite, z tych, które mi wysłałaś nie mogę wybrać najlepszego, po prostu się nie da! Dawaj znać w tym wątku, jak będziesz gdzieś jeszcze na zawodach, bo jako twoja nowa fanka muszę takowe rzeczy wiedzieć.  😁
Isabelle, a ty myślałaś, że za talent to ludzie lubią? 🤣 (dooobra, niektórzy tak, ale na ogół...) I nie ma znaczenia czy z peanami czy bez.
halo, nie sądzę abym miała "talent" który grozi zawiścią i zazdrością 😉

malinowaa, na tle profesjonalnych fotografów wypadam naprawdę słabo. Jakby Ci Klaudia Nalepa, Sonia Szczęsna, Oliwia Chmielewska czy "Makowska equine photography" zrobiły zdjęcia to dopiero byś oszalała! Ich zdjęcia są tak dobre, że to aż nierealne, że ktoś może takie piękne zdjecia zrobić.  o, albo forumowa Harja robi cuda, Cierpienie też. Facella. Abre... no szczerze mówiąc jestem w szarym ogonku revoltowych fociarzy!

Zastanawiam się jeszcze nad sobotą w Salio, ale tylko jak znajdę towarzystwo, bom w sobotę wynudzona była okrutnie. Dalej mam kalendarz pusty.
Hm, z fotorelacji z zawodów Twoje prace podobają mi się dużo bardziej niż Klaudii. 😉 ale też nie widziałam jej innych prac, więc wypowiadam się tylko na podstawie galerii, które oglądałam.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
29 września 2014 21:24
Isabelle wstawiłabym tu zdjęcia, które robiłam skaczącej koleżance i skaczącemu koniu w korytarzu ale nie wstawię bo... widać samą przeszkodę, koń już dawno z kadru wyszedł  😂 Nie mam kompletnie wyczucia chwili, nie wiem jak trzymać migawkę żeby uchwycić co powinnam.

Zdjęcia mają pokazywać co ważne a Twoje takie są 😉 A to czy robisz je dobrym telefonem, średnim aparatem czy super-ekstra aparatem z mnóstwem wymiennych obiektywów, już nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie  🙂
Jak będziesz kiedyś przejeżdżać przez Częstochowę to daj znać!
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 września 2014 21:49
Isabelle, widziałam prace tych fotografów i nie powiem Ci konkretnie z nazwiska, od których wolę twoje prace, a od których są dosłownie ciutkę gorsze, ale mogę Ci powiedzieć, że wbrew temu co piszesz, twoje zdjęcia są ekstra i wydałabym na nie kupę kasy ze względu na ich jakość wykonania.


A teraz, Panie i Panowie, skoro Isabelle mówi, że ma słaby sprzęt, to wyobraźcie sobie jej talent + dobry sprzęt.  😜


Olson serio? I ja się o tym teraz z wątku łódzkiego dowiaduję  🤬


Daj znać kiedy bedziesz mieć czas, możemy sie jakos zgadać 😉
Prośba wielka. Mógłby ktoś zapodać program zawodów, które odbędą się 05.10 w Zbyszko? Mi na ich stronie nie chce się otworzyć  🙁
ich strona ostatnio kuleje i ma trochę nieaktualnych rzeczy.

program ze strony ZHKF:

PROGRAM:
9😲0 -    9:40 - odprawa techniczna
10😲0 - 10:30 -  ocena źrebiąt
10:30 -  11😲0 - ocena klaczy vb 4+
11😲0 - 11:40 - ocena klaczy vb 3 l
11:40 -  12😲0 - ocena klaczy stb 4+
12😲0 - 12:10 - ocena klaczy kroon
12:10 - 12:20 - ocena wałachów 3+
12:20 - 12:40 - ocena ogierów vb
13😲0 - 14😲0 - przerwa     
14😲0 - próba użytkowa IBOP 
Kahlan, bardzo dziękuję  :kwiatek:
Isabelle to fakt... zdjęciami jednej z wymienionych przez Ciebie Pań byłąm totalnie zażenowana... Twoja są bardzo fajne!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się