Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Witam.
Jadę na pusto Lublin-Kraków.
Witajcie! Mam prośbę. Znajomi, mieszkający w Babsku k. Rawy mazowieckiej, chcieliby popróbować jazdy konnej. Pytali mnie o jakąś stajnię rekreacyjną w okolicy. Moglibyście coś polecić?
Pozdrawiam.
stajnia ranczo w dolinie w Woli Kazubowej (k.Łodzi)  🙂
Poważnie 80 km to jest "w okolicy"???
https://www.facebook.com/StajniaNowelina
Złota, gm. Głuchów
Nigdy nie byłam ale słyszałam pozytywne opinie 🙂
Poważnie 80 km to jest "w okolicy"???


A co to teraz jest 80km? Wsiadasz w auto i za godzinę jesteś na miejscu. Jeśli oni chcą pojeździć tylko w weekendy, to taka wycieczka ich nie zamorduje. willow, Naciau, bardzo dziękuję.  :kwiatek:
willow, dzięki za ten kontakt do wypożyczalni przyczep 🙂
Wybiera się może ktoś z Was na Mistrzostwa Rekreacji do ŁKJ-u? 😉 Nie wiecie jak to tam z odznakami? Trzeba coś mieć żeby wystartować? 😉
Widział ktoś gdzieś jakąś galerię zdjęć z ZR-B Bogusławice z 23-24.08 ?  :kwiatek:
będę najpewniej w Salio w niedzielę(albo sobotę) i potem w poniedziałek w ŁKJ. Czy przy robieniu zdjęć mam zwrócić uwagę na jakieś konkretne konie, ktoś by chciał więcej zdjęć jakiegoś?
Czy jedzie ktoś z Was do Bogusławic 20-21.09? Szukam miejsca (może być podłoga) w pokoju...
Miejsca nie mam, ale chętnie się dowiem: co się szykuje w Stadzie? ;D
Kto z łódzkich wetów dysponuje endoskopem, oraz zna się na drogach oddechowych ? Szukałam w wątku ale nic nie znalazłam : /
Bernardeta u mnie endoskopię robił Maciak.
Bernardeta, u mnie endoskopię (z wymazem i wysyłką materiału do labu) robił dr Majchrzak. fajnie, powoli, bez pośpiechu, bardzo dokładnie.
Dzięki dziewczyny. A jeśli mamy wybierać między dr Przesmycką a dr Maciakiem to kogo bardziej polecacie ?
Bernardeta,  dr Maciak ma na pewno dłuższy staż 😉 ale tu raczej są preferencje każdego własciciela konia. jeden wezwie dr Przesmycką a drugi woli dr Maciaka. Znam ludzi zachwyconych dr Maciakiem i znam ludzi wzywających tylko dr Przesmycką, i w drugą stronę - znam takich, którzy pod żadnym pozorem dr Przesmyckiej nie zawołają i nigdy nie wezwą dr Maciaka 😉
Z Maciakiem miałam już styczność pare razy, dr Przesmyckiej nie znam i własnie rówież obawiam się ,że ma stosunkowo małe doświadeczenie. Ale tak wszystko zależy od właściciela .
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
13 września 2014 10:42
ani Maciak, ani Przesmycka.
takie moje zdanie.
seitekiW takim razie kto?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
13 września 2014 11:08
wolałabym już ściągnąć Szpotana albo Buczyńskiego...
Z Maciakiem miałam już styczność pare razy, dr Przesmyckiej nie znam i własnie rówież obawiam się ,że ma stosunkowo małe doświadeczenie. Ale tak wszystko zależy od właściciela .


Hm... na zasadzie : mam młodą dentystkę (taka ludzka 😉 ) i pierwsze wizyty były z dystansem, a okazała się super po roku, dwóch. I cały czas się uczy, musi zdobyć doświadczenie. 
Wzywam Przesmycką, ale nie upieram se przy niej, każdy wet ma swojego "konika" i w czymś jest dobry. 
Osobno ukł ruchu, ukł pokarmowy, profilaktyka i badania, pobieranie próbek, a w telefonie 12 numerów...
Osobno ukł ruchu, ukł pokarmowy, profilaktyka i badania, pobieranie próbek, a w telefonie 12 numerów...

A gdy przychodzi co do czego, pilna sprawa w weekend lub wieczorem, to nikt nie odbiera  😎

Ogólnie gdyby ktoś ściągał Szpotana do Łodzi, to byłabym wdzięczna za informacje  :kwiatek:
Milla, Szpotan jest w Łodzi przez cały czas. Musisz zadzwonić i zapytać, kiedy będzie w okolicy Twojej stajni.
Ostatnio był na dłuższym wyjeździe, dlatego pytam.
W takim razie jeszcze raz sie z nim skontaktuje.
Przesmycka odrazu mówi ceny przez telefon ,  Maciak zależy czy kogoś zna i czy lubi  :/
Jak ostatnio skasował mnie na 350 zł za 7-8 strzykawek z czego 3 zastrzyki dawałam sama? (przeciwzapalne i przeciwbólowe) i powiedział ,że po znajomości to dużo ?  🙄
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
13 września 2014 21:02
no.. wszystko chyba zależy co to za leki ?
z cenami to jest moocno roznie...

kilka lat temu Majchrzak robil mi endoskopię za mniej niż 400 zl jeśli dobrze pamiętam, a dr Przesmycka powiedziala mi coś 700-750. Mnie niestety nie stać na taką roznicę. Dr Majchrzak ma naprawdę uczciwy cennik, nigdy mnie nie skrzywdzil. ostatnio za szycie ucha plus dojazd okolo 50 km w jedną stronę skasowal mnie chyba na 230 zl, potem za ponowny przyjazd i ponowne oczyszczenie rany (zostawil psikadla i dutkę 😉 ) chyba 120 czy 130.

Teraz będę go wołać do usg, ale nie zapisalam jego nowego numeru, a ten wszedzie dostepny sie mu zepsul 🙁
ja najbardziej polecam szpotana i buczyńskiego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się