Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

pomijając wszystko - jeśli kobyła ma 156cm, to amazonka ile?

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/25098

edit:
zadziwiające to to ogłoszenie nie jest, ale... 'nerwa' mi włączył opis - skojarzyło mi się, jakby ktoś próbował klapki do chodzenia po górach sprzedać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2015 06:09
Met, o rany, to teraz będziemy się czepiać wzrostu jeźdźca? Może akurat ona najlepiej potrafi zaprezentować tego konia 😁
Opis jak opis, mnie się nic nie podoba na tym filmiku...
Możliwe, że dlatego tylko bo jestem dopiero po jednej kawie z rana, ale jakoś nie mogę tego fenomenalnego ruchu uświadczyć na tym filmiku...
Facella, nie widziałaś wcześniejszych ogłoszeń
Ten koń jest tak łęgowaty że aż boli od patrzenia... sport? ujeżdżenie? Raczej łąki po 2-3 latach pracy pod siodłem 🙁 w linku zdjęcie, chociaz tu szczególnie mocno tego nie widać. Pozostałe ogłoszenia ze zdjeciami koni bez siodła usunięto... Na dyskusję nt grzbietu na FB właścicielka odpowiedziała, ze ta rasa tak ma... co pozostawię bez komentarza
Pomijając to konkretne ogłoszenie, wzrost jeźdźca, wygląd i ruch konia itd to muszę przyznać, że ja tam wolę takie ogłoszenia niż lanie wody w elaboratach, mających pokazać jak to poprzednia właścicielka jest zakochana w tym cudownym rumaku, który tylko latać nie potrafi, ale jest zmuszona sprzedać z powodu życiowego zakrętu na jakim się znalazła. Tu jest krótka informacja, każdy widzi jak jest, umie sobie sam wyciąć to co w opisie zbędne, o resztę zadzwoni i się dowie.

Kurcze, skoro takie zwyczajne ogłoszenia się tutaj zaczynają pojawiać to za chwilę aż strach będzie w ogóle jakiekolwiek ogłoszenie do internetu wrzucić...
Facella, nie chodziło mi o czepianie się wzrostu jeźdźca, tylko poddałam w wątpliwość te 156cm konia.

Maria89, jak dla mnie tu też lanie wody jest.

Nocną porą mam mniejszą wytrzymałość nerwową.

peace :kwiatek:
_Gaga, łąki przez jazdę na łęgowatym? Hmm, widziałam mega łęgowatego, który dość regularnie tupta sobie pod starszą panią i bynamniej na łąki nikt go nie wysyła.
budyń, a ja widziałam łęgowate, które miały na tyle zaawansowany syndrom kissing spines, że blokady pomagały na 2-3 tygodnie po czym konie znów siadały przy dotknięciu szczotką, a co dopiero w jakiejkolwiek robocie 🙁
Chyba raczej łękowaty... 😉
kajpo, widziałam dwie wersje i już zgłupiałam, która poprawna :P
_Gaga, to ten "mój" widocznie nie ma tego syndromu, a plecy naprawdę fatalne. Koń koniowi nierówny. Może ta kobyła też się nadaje do tuptania rekreacyjnego.
budyń, rekreanta bez opcji hodowli (przy takiej wadzie) można sporo taniej kupić. 4 latek bez specjalnego pochodzenia za  20 tysi... ale co kto lubi

kajpo, obie formy są poprawne (podobnie, jak duda i dutka)
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2015 16:15
Facella, nie chodziło mi o czepianie się wzrostu jeźdźca, tylko poddałam w wątpliwość te 156cm konia.

To przepraszam, źle Cię zrozumiałam  :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 czerwca 2015 17:17
Obejrzałam filmik, mało fenomenalnie. Mój koń 100 razy lepiej chodzi a zamiata jedną nogą do wewnątrz i do fenomenalnego ruchu mu bardzo daleko 😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/191450

Komu czaprak +10 do szpanu?  😁
Autokorekta czy chodzi o np carrot sitcka 😀 ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 lipca 2015 07:54
może nie jako nietypowe ogłoszenie....bo dla mnie to jest w sumie żenujące....

https://www.facebook.com/events/1637371686477277/


Dlaczego panuje w Polsce popyta na takie straszne programy?
Szkoła, Dlaczego ja i wiele innych badziewi za przeproszeniem!
Słabo mi jak jeszcze casting ogłaszają...zamiast zająć się czymś bardziej merytorycznym...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 lipca 2015 12:28
derby dlatego, że są chętni do oglądania tego. Takie życiowe  😂
I ja przyznaję, łapię się czasem jak przeglądając kanały wieczorem choć tv bardzo mało oglądam to jak leci to oglądam właśnie te pierdoły...  🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2015 12:36
derby - nie chcesz, nie oglądaj, nie bierz udziału. Dla dzieciaków to może być sposób na dorobienie trochę grosza, doceń lepiej inicjatywę - przecież mogą całe wakacje przesiedzieć w domu przy komputerze. A że ktoś ma małe ambicje albo ochotę na denny, odmóżdżający program, to jego sprawa, Tobie nic do tego.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 lipca 2015 13:22
Facella oczywiście nic mi do tego. Co nie zmienia faktu, że chyba własne zdanie mieć mogę, a Tobie polecam lekcje kultury bo chyba masz zaległości z przedszkola🙂

Dorobienie heh- i jak nasze społeczeństwo ma się rozwijać z takimi poglądami🙂 NIe ważne co, nie ważne jak byle kasa była🙂
Sorry, ale reklamy to lepsze? A przecież ludzie sobie tak dorabiają, a nie zawsze w reklamie występuje znany aktor, który notabene, tak sobie dorabia, a że reklamy żenujące i denne....
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 lipca 2015 13:38
Watrusia rzadko włączam tv wiec czy lepsze nie wiem...ale te programy z życia wzięte to tootalne dno pokazujące młodocianym jak jeszcze można urozmaicić życie nie koniecznie w dobrym kierunku
Ostatnio jest moda na takie filmo-programy, przejedzą się jak przejadły się brazylijskie seriale  🙂
Raczej nikt nie czerpie pomysłów na nudę z tych programów, tylko każdy ma z nich uciechę, czy młody czy stary. I właśnie przez ten denny poziom są zabawne. I nie wiem co złego jest w dorabianiu sobie, jakieś teksty, że "byle pieniądz był". No lepiej mieć niż nie mieć, co? Raczej mało kto już wierzy w idee, że "pieniądze szczęścia nie dają".
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2015 15:19
Szczerze? Wolałabym dorabiać w ten sposób, niż wciskać niewinnym starszym osobom komplet kijowych garnków za 5 tys. zł :/ i jak już się mamy czegoś czepiać, to tego właśnie.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 lipca 2015 15:24
budyń- te programy pokazujące tylko jak jest źle nie dobrze beznadziejnie- jak młodociani popełniają przestępstwa na różnych tłach- a później kopiują i robią podobnie....bo to takie fajne w sumie, a potem żyli długo i szczęśliwie. Możecie to lubić- nie wnikam, mi się nie podoba takie pesymistyczne "smęcenie"- ja Was nie oceniam-oceniam program i jego przesłanie. Czy Wam się to podoba czy nie- dla mnie to dno🙂

I mylisz się...są tacy co czerpią pomysły z tych programów.

Watrusia może się przejedzą...pewnie i tak- moda jak to moda- ja jestem w szoku, że taka się przyjęła🙂


Facella- nie wiem co mają do tego garnki, dorabianie jak dorabianie- trudno- ale fakt-dennych programów jest przerażający. No, ale skoro je lubicie- mi to lotto🙂
Mi szkoda, że Polska jest w takich super barwach przedstawiana ostatnio na duża skalę🙂
Met   moje spore
06 lipca 2015 08:02
derby, (chyba) z niemcolandii przyszła do nas taka moda, a na pewno mieli takie programy długo przed nami. mało tego - oglądający w dużej mierze święcie wierzą, że uczestniczą w rzeczywistych zdarzeniach 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 lipca 2015 08:03
Met- ty się nie śmiej. Babci nie potrafię wytłumaczyć, że jakiś niemiecki program w stylu Wesołowskiej to fikcja  😲
Met   moje spore
06 lipca 2015 09:07
safie, ależ ja jestem całkiem poważna! mieszkałam 2 lata z Niemcem - poznałam jego rodzinę i znajomych... tam nawet młodzi ludzie są przekonani, że 'podglądają rzeczywistość'!

także z nami nie jest tak źle, jeśli tylko babci musisz tłumaczyć 😉

chociaż... po my mamy dramat po 2-tygodniowym pobycie Alicji u babci (no, młoda babka - 53 lata). zaczęła tam oglądać szpital. co drugie zdanie zaczyna się od: "a w szpitalu pokazywali..."
młodej (Alicja, lat 8 😉 ) nie da się przetłumaczyć, że to durny program
Był taki program kiedyś o gosciu, który sztuczki robił, jakieś chodzenie po wodzie, wyciąganie pierścionka z rękawa itp. Mój szwagier, szwagierka i jej rodzice ( ludzie z wyższym wykształceniem wszyscy) siedzieli przed TV i jęczeli "och, jaki on jest wspaniały", "zobacz, jak potrafi" itp itd
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się