Końska Rewia Mody cz. X (2016)

kitty, bardzo oryginalne i ładne... to stajenne?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 stycznia 2016 21:45
kitty, o ja cie! Tez taka chce!
wątek zamknięty
Stajenne z wypełnieniem 100g. Moje konie zawsze mają lepsze ciuch niż ja, więc mi nie jest szkoda  😂
wątek zamknięty
Kenna- Schockemohle klik, klik, klik
- HKM
- Eurostar
- BR
- Scapa

Dzieki :kwiatek: Najbardziej odpowiada mi ten Schockemohle Ocean, a przynajmniej tak mi sie wydaje patrzac na moim monitorze... Ale ES strong blue tez jest ladny,  tak ogolnie  🙂

Kastorkowa, super komplet, tylko tak jak pisalam, na mojej derce ten niebieski jest odrobine ciemniejszy jednak, cos jak najciemniejsze facebookowe tlo 😉 Musze przy najblizszej okazji zrobic po prostu fotke.
wątek zamknięty
kitty,  o rety! Boska jest, tez chce! :-D choc ja bym wolała z kaszubskim wzorem, pasowaloby do mojego Kaszubskiego Caballa :-D
💘
wątek zamknięty
kitty Ty wiesz co ja sądzę o tych derach  💘 Uważaj, żeby w nocy nie powędrowały na inne konie  😁
wątek zamknięty
marlin1990  już jakieś 2 lata ciuram pad Yorka i powiem, że nadal jego jakość jest świetna. Nie ubił się, nie przetarł. Dobry produkt w świetnej cenie.
                         
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 stycznia 2016 08:24
julka, pamiętam, że ten kolor mi się bardzo podobał, czekam na lepszą fotkę 🙂

marlin
, ładnie!

kitty, aaa, przepiękny ten wzór! Też uwielbiam folkowe klimaty 😍 Jest opcja, żeby z tego materiału zrobić też padokową?
wątek zamknięty
Pochwale sie zdobyczami 🙂

wątek zamknięty
harja, keirashara, Livia dzięki :kwiatek: od dawna marzył mi się ten kolor, docelowo myślałam o Anky Banana, ale znalezienie takiego w dobrym stanie i przyzwoitej cenie graniczy z cudem 🤔wirek:

mymelodii to super, właśnie bałam się, że prania może nie przeżyć 😂 też masz ładny kolorek :kwiatek: jakiś beż?

kitty cudowny 😍

A my właśnie czekamy na 3 szmatki i nie możemy się doczekać 😂 Rozstania służą szafie mojego konia, trochę mniej mojemu portfelowi  😎

faith equi-platon? Fajnie wygląda 😍
wątek zamknięty
marlin1990 tak, a pod spodem eurostar stripe in  💘
wątek zamknięty
faith i jak jakościowo? 😉 ja zastanawiam się nad naczółkiem do mojej Premiery, boję się tylko, że paski od oglowia rurkowego nie wejdą mi w te szlufki  🤔
wątek zamknięty
faith jaka jakość skóry w tym equi-platon? Miękka, fajna? Wiele razy mnie kusiły te ogłowia i bardzo mi się podobają lakierkowe nachrapniki ale znając mojego konia to po pierwszej jeździe z tego lakierku nie pozostało by kompletnie nic  🙄
wątek zamknięty
faith, też zapytam o jakość 🙂 bo czasami mam wrażenie na zdjęciach equi-platon, że skóra jest strasznie sztywna. A u ciebie ogłowie prezentuje się elegancko 🙂
wątek zamknięty
Skora jest bardzo okej, namocze dzis jeszcze to co nie lakierowane w oleju i powinno byc super 🙂
Stosunek ceny do jakosci na pewno bardzo in plus. Troche szlufki za ciasne, trzeba sie nasilowac.
Naczolek i nachrapnik bardzo ladne. Musze tylko na modelke przymierzyc po widnemu 😉

Wszyscy zauwazyli oglowie a nikt czapraka kurde a taki piekny!!;P
wątek zamknięty
Czapraka mało co widać  😀 Na modelkę załóż to będzie bardziej widoczny  🤣
wątek zamknięty
faith ja nawet dokładnie nie wuidzę jaki to kolor czapraka? 😉 różowy, pomarańczowy 🤔wirek:? Zdecydowanie musisz się pochwalić zdjęciami na modelce 😍
wątek zamknięty
Dobra, troche cienkie zdjecie mi wyszlo, no ale helol :P Stripe in rozowy, sama slodycz  😍
wątek zamknięty
marlin1990  patrząc teraz na zdjęcia tych padów na stronie nie umiem stwierdzić, który to mój. Taka kawa z mlekiem bym rzekła  💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 stycznia 2016 10:47
marlin1990 i Ci, którzy chcieliby kupić ten pad z Yorka- mam go 5 rok, to był mój pierwszy czaprak, ciurany na treningach jak nie wiem i powiem Wam, że oprócz tego, że wypełnienienie trochę sflaczało, to pad nie ma nawet jednego przetarcia  😁
wątek zamknięty
faith, - widziałam kiedyś tego strip-ina na żywo na siwku i było wow, także dawaj zdjęcia na modelce! Z tym ogłowiem to całkiem przesłodziaśnie będzie! 😀
mymelodii, - super kolor padu, dawaj tu lepsiejsze zdjęcie!

wątek zamknięty
faith, ten stripe-in jest super, ale widzi mi się, że na Twojej będzie wyglądał naprawdę dobrze dopiero, gdy całkiem wysiwieje.
wątek zamknięty
Moona to najwyzej poczeka :P na lato robi sie jasniejsza tak czy siak 🙂😉)
keirashara taaka mam nadzieje 😀

Jakies porzadne foto zrobilam, o!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
kitty, O JAAAAAAAAAAA! 😍 folk nade wszystko! Szybko na koniu!
wątek zamknięty
Dobrze że stajenne bo moja kieszeń nie ucierpi 😉
wątek zamknięty
Zrobilam przy okazji po prostu fotke, jesli ktos natknie sie na czaprak w kolorze niebieskiego pasa w derce na zdjeciu, to prosze dac znac:-)
💡


wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 stycznia 2016 20:59
kenna dziewczyny ze sklepu, który wstawił to zdjęcie na Facebooku mówią, że ten pad Anky pasuje jak ulał 😉 A może coś z padów Yorka? On miał chyba różne odcienie niebieskiego...
wątek zamknięty
malinowa, tylko że na zdjęciu z padem Anky jest derka Busse, a kenna ma HKM. Na fotce katalogowej kolorami bardzo podobne, ale kenna pisała, że w rzeczywistości ten jej niebieski jest ciemniejszy. Ale Yorki to chyba dobry trop, środkowy w trzeciej kolumnie może dałby radę?
wątek zamknięty
Ciotka przyjechała, to deep pinka wytargałam z szafy  🏇
wątek zamknięty
keirashara  jasne! tylko muszę zrobić świeże bo przejrzałam wszystkie moje zdjęcia i jak na złość nie mam nic ciekawego.  😤
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.