Końska Rewia Mody cz. X (2016)

stówka Lubię takie stypowe komplety 😀
brzezinka Przesłodko w tym różowym niciaku, busse bardzo elegancki 🙂
marlin1990 czaprak jak czaprak ale jaki śliczny koń!
emptyline Genialne ochraniacze  😍

No i długo wyczekiwany komplet Nici Dots, wygląda słodziutko ! 💘 Nie mogę się doczekać aż lód odpuści i wsiądę. Kaloszki mimo iż były 15 min na koniu mają już malutkie ryski..  :/



wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 stycznia 2016 14:38
Fajnie mu w kropkach, ale widziałabym ten zestaw w owijkach pod kolor tego brązu z kaloszków i czapraka. Nie myślałaś, żeby skrócić trochę czaprak by nie wyglądał jak derka?
wątek zamknięty
dairoxroxi, śliczny kucykowy zestaw, tylko faktycznie czaprak wypada duży na łaciaka. Jakby co, polecam do wszelkich przeróbek Caball, są w tym genialni - mi na przykład zaokrąglali rogi w prehistorycznych Ankach (bo były takie całkiem kwadratowe) i wygląda zupełnie jak w fabrycznych.

U mnie aktualnie niebieska głupawka i z jego konia zrobiłam kucyka 🤣



wątek zamknięty
quanta, sorki za lekki offtop, ale masz może jakieś zdjęcie, na którym widać grzywę tak całkiem z boku i w spoczynku, przy względnie wyprostowanej szyi? Widziałam zdjęcie Alpowego ogłowia i ta grzywa jest taka perfekcyjna... 💘 Ale potrzebuję dobrego wzornika, żeby wytłumaczyć naszemu fryzjerowi, jaką bym chciała, żeby zmontował. 😉
wątek zamknięty
stówka, - śliczny komplet na przepięknym smoczydle! 😀
dairoxroxi, - widziałabym ten komplet z innymi owijasami, bo łatki+kolorowe kropki+czerwone owijki to jednak za dużo. Pad sam w sobie super! Za to wyleczyłaś mnie z tych kaloszków, skoro takie delikutaśne 😉
quantanamera, - ten niebieski naczółek (dobrze widzę?) jeszcze bardziej podkreśla kucykowatość, uroczy zestaw na kasztana 💘
wątek zamknięty
A ja nadal szukam swojego czapraka, który sobie wyimaginowałam (jakbym zamówiła w Caballu za pierwszym razem, jak o nim pomyślałam, to pewnie miałabym już go gotowego, mimo 21 dni roboczych oczekiwania 😀 😀 😀 ). Teraz chcę, by w miarę pasował do tej derki HKM tylko że.. no własnie - kolory na mojej derce wypadają dużo ciemniejsze, niż na tym zdjęciu (u mnie niebieski to ciemny niebieski, brąz to ciemna czekolada,a beż to taka kawa z mlekiem). Chcę czaprak w kolorze ciemnoniebieskim - nie chabrowym, nie oczojebnym peacock, nie petrol i inne tego typu, tylko głęboki, stonowany niebieski (ew. jasny granat, czy jak to nazwać). Ciemnoniebieski z brązową  lamówką to już zbyt wielkie wymagania?... Np. niebieski komplet wstawiony na tej stronie przez quantę byłby zdecydowanie zbyt jaskrawy.
wątek zamknięty
quantanamera, a co to za naczółek ?  😍
wątek zamknięty
kenna, a Fair Play Topaz? Choć nie wiem, czy zdjęcia nie przekłamują koloru, bo szafir DL ma zupełnie inny odcień niż VS. :/
wątek zamknięty
sumire, o właśnie.. coś takiego jak FP Topas szafir DL. Trafiłaś w punkt.. tylko teraz pytanie, który odcień jest prawdziwy - ten ze zdjęcia DR, czy VS
wątek zamknięty
Niestety chyba VS :/
Ale przynajmniej wiadomo, jakiego odcienia poszukujesz 😉
wątek zamknięty
kenna
Tu masz lepsze foto poglądowe jaki to kolor 🙂
http://tiny.pl/gtcml
wątek zamknięty
Akatash, dzieki, wolalabym ciemniejszy, mniej jaskrawy, taki jakby zgaszony bardziej. Zgaszony chaber hehe  🤣
wątek zamknięty
kenna, szafir jak już 🤣
Ale na tym zdjęciu lamówka to już w ogóle jak szarawa wygląda.
wątek zamknięty
sumire, no na taki jaskrawy esencjonalny niebieski mowi sie tez chabrowy, nie?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2016 23:10
Tak najpoprawniej to pewnie byłby indygo. 🙂 Szafir powinien wpadać w granat, a chabrowy w fiolet. 🙂

dairoxroxi, a dzięki! Widzę, że masz ten sam problem z czaprakiem DL co - ja, wygląda jak dereczka. 🙂 Ale jest ślicznie! Tez bym zmieniał owijki, ale ja generalnie czerwieni niet.
Gazellasta, to są Horze Supreme kontaktowe. Tutaj jeszcze jakieś są.
stówka, dzięki! Twój też super, dralon rządzi. 😎
marlin1990, dzięki!
harja, ahaha, dzięki! Szyjsko mu urosło jak nie wiem co, faaaakt. 🙂
Libeerte, no proste! 🙂 Dzięki.
lusia722, ha ha dzięki.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2016 10:21
dairoxroxi, bardzo fajny komplet, choć jak widzę go na koniu to chyba jednak dobrałabym brązowe owijki, tak jak piszą dziewczyny 🙂

wątek zamknięty
brzezinka, przepraszam 😁 ale czuje się uniewiniona, bo ślicznie dziewczynom w swoich czaprakach 😀

vissenna, przepiękny komplet 😍

stówka, piękny komplet na jeszcze piękniejszej Parówce <3

quantanamera, wow! Przepiękna niebieska głupawka, obłęd!

dairoxroxi, super w tym komplecie, nie spodziewała bym się, że kropki + owijki czerwone będą tak fajnie wyglądać. Jak masz brązowe to zrób też z brązowymi, ale mi czerwone się podobają 🙂

Mi wpadł do paki Niciak Cobalt? Bardzo podglądowo na Sinfeczce i Pamsiku 🙂

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 stycznia 2016 00:09
Kenna- Schockemohle klik, klik, klik
- HKM
- Eurostar
- BR
- Scapa
wątek zamknięty
Mi się udało ostatnio dorobić bardzo poglądowych (ale jednak! 😉) fotek padu York Arwila Mazarine Blue
wątek zamknięty
Byłam wczoraj w Pasi-Koniku na Zaciszu i....  😍

Blingujące ochraniacze Anky z systemem wentylacyjnym 🙂
Na zdjęciu prezentują się średnio, za to na żywo bardzo fajnie. Są przyzwoicie wykonane, wydają się trwałe. Ciekawe jakby się sprawdziły w użytkowaniu. Może ktoś już takie posiada?

wątek zamknięty
tuch a co to za materiał z którego są wykonane? Na zdjęciu wyglądają rzeczywiście dość marnie  😉
wątek zamknięty
Nazywają się Anky Climatrol Dressage Boots. W środku wykonane są z neoprenu.

http://www.divoza.com/nl/anky-climatrol-dressage-boots

Na czarnym kolorze lepiej widać wierzchnią strukturę materiału.

edit: wielkość zdjęcia


wątek zamknięty
dairoxroxi słodko wygląda ten Twój kucyk 🙂

Czy coś już wiadomo na temat nowej kolekcji Eskadrona?
wątek zamknięty
julka177 dosyć fajnie wypadają te pady z Yorka porównując jakość do ceny, jestem ciekawa czy nie ubije się po praniu 😉 My mamy popcorna 😀



Pod kolor samochodu  😂



tuch jak dla mnie super 😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, ślicznie, choć szkoda, że nie jest mniejszy 🙂
marlin1990, pasuje do kasztana!
wątek zamknięty
Dla mnie ten York wypadł latem rewelacyjnie. Kon sie pod nim mocno nie poci. Pad odprowadza pot. Nigdzie się nie przetarł. Ja polecam.
http://naforum.zapodaj.net/d4637c033a1d.jpg.html#code
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 stycznia 2016 19:59
wątek zamknięty
No i się nie powstrzymam  😀 Wspólny projekcik w wykonaniu Caballa  😍 😍 😍 najpiękniejsze derki ever!!!!!
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 stycznia 2016 21:14
Kitty cudne, uwielbiam folkowe wzory  💘
wątek zamknięty
marlin1990, - piękny kolor na kasztana! 💘
kitty, - o jej 😍 Szkoda by mi było ich zakładać na konia 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.