Ogłowia

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lutego 2016 19:12
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Trochę się przeraziłam jak zobaczyłam naczółek, jest piękny ale świeci w ciemności 😜. Poważnie przy świetle lamp grozi ślepota 😁
Skóra na podszyciach miękka, a reszta przypomina mi tę z firmy KENTAUR, więc solidna.
Mimo, że totalnie nie w moim stylu to jestem zakochana 💘, jest przepiękne.
Kontakt jak najbardziej in plus, szybka realizacja i bezproblemowo. A uwierzcie jestem strasznie marudząca i niezdecydowana.
Model Sotogrande, czyli bez lakieru.
Strucelka

tajnaa, pisza ze to jest oglowie bezwedzidlowe, ktore dziala jak sidepull.
Aaaa. Nie doczytałam. Ciekawe 🙂

lusia722, Normalnie zacznę ignorować Twoje posty. Piękne jest to ogłowie.... i ma złote sprzączki. Gggrrrrr 😀
Jakie sklepy poza arcusem i x-horse sa w stanie sprowadzić mi ogłowie equipe? Prosze o pomoc,oba te sklepy od paru tygodni nie sa w stanie sie okreslic...
alexiss, a u http://www.siodlaequipe.pl/ ?
Chociaz nie wiem czy to nie to samo co x-horse... ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 lutego 2016 13:08
alexiss a co za ogłowie chcesz?
Wydaje mi się, że jednak najlepiej w X-horse 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 lutego 2016 14:17
Zadzwoń do sklepu w Facimiechu, nie wiem jak teraz ale swojego czasu mieli Equipe.
lusia722  - meksykanskie Emporio BRE03. X-hors ma do nich dostep,ale oglowie ktora mi zalatwiaja mialo przyjsc w dostawie 2/02 jednak go nie bylo i nie sa mi w stanie okreslic na kiedy bedzie dostepne... Arcus od ponad tygodnia sprawdza dostepnosc.... Ehhh czy nikt nie chce zarobic? 🙄
alexiss to chyba bardziej problem z producentem- no wiesz Włosi... Wszystko jest maniana (znaczy jutro)
Drzewierz- zastanawiałam sie wtedy nad Kentaurem,ale to też chyba włoska firma? 🙁
alexiss, Kentaur jest czeski
epk - rzeczywiście 🙂 człowiek uczy sie całe życie, a w google łatwo sprawdzić  😡
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 lutego 2016 21:00
https://animalia.pl/premiere-oglowie-rurkowe-czarne/szczegoly/25180/

Dokładnie z takim nachrapnikiem chciałabym ogłowie! Czemu ono nie może być dostępne?  😵
Ja to zawsze sobie coś ubzduram...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 lutego 2016 21:51
https://animalia.pl/premiere-oglowie-rurkowe-czarne/szczegoly/25180/

Dokładnie z takim nachrapnikiem chciałabym ogłowie! Czemu ono nie może być dostępne?  😵
Ja to zawsze sobie coś ubzduram...


Tego typu nachrapnik ma też model Diva VH- jeden egzemplarz był ostatnio w ogłoszeniach.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 lutego 2016 04:21
Villa Horse ma zbliżony nachrapnik do Premiere Dijon, są zupełnie płaskie, nie mają takiego podszycie grubego 😉
mam pytanie co sądzicie o wykończeniu tej potylicy?
edit. innego z tel nie wstawię bo wychodzi gigantyczne 🙄

Za małe zdjęcie, nic nie widać...
lusia Prześliczne i to bez lakieru! Zakochałam się!  😜 😍
Frans, z tego co widać, to podszycie (?) tylko podklejone i w dziwnych miejscach się kończy. No niechlujnie to wygląda.
moje wrażenie jest takie same- jestem załamana bo ogłowie było robione na moje zamówienie i bardzo sporo kosztowało  😵
dodatkowo widać i czuć nierówności przy zagięciach skóry, niestety tak wygląda całe podszycie ogłowia  👿
Dzięki za odp  :kwiatek: wolałam upewnić się czy nie jestem przeraźliwie i ogłowie za 400zł powinno być wykończone dokładniej 😵
Frans, ile? 🤔 Za tyle pieniędzy - dla mnie partactwo.  🤔wirek:
Co to za ogłowie w takim razie?...
ogłowie w typie micklema.
jestem załamana  😕 napisałam ska czy mogę zwrócić ale odp brak 😵
a kto takie ogłowie zrobił ?
nasza forumowa koleżanka horse_art

edit. widać sztukowane łączenia, maż stwierdził że bez podszycie może by uszło ale nie za taką cenę  🙄

🤔 o masakra..
Oj ... to już lepiej poszukać  Micklema używki na brytyjskim e-bay'u. Można czasem wyhaczyć już od £70. Produkty Horseware z lini Rambo są świetnej jakości i jest to zakup na lata. Mam dwa Micklemy i w tym jednego blisko czteroletniego, tyranego niemal codziennie, a po wyczyszczeniu, nasmarowaniu wygląda wciąż świetnie.
Nie polecam natomiast wodzy gumowych Rambo. Po niespełna roku przecierają się całkowicie 😤.
frans , sorry  ,ale jest okropne  🙁 fuszerka i brak wiedzy wyczuwam w tym ogłowiu
Gdy je zamawiałam u horse_art nigdzie nie mogłam takiego znaleźć ale czekałam rok na realizację i w tym czasie mogłabym kupić spokojnie jakąś używkę choćby teraz jest jedna w ogłoszeniach re-volty, ale byłam zapewniana że będę zadowolona i dostałam to...
Ogłowie odsyłam w pon niezależnie czy będę mieć info zwrotne bo kontakt z horse_art jest mega utrudniony. pewnie będę naiwna ale liczę na zwrot kosztów  😵
Dziękuję za opinię  :kwiatek: uwierzcie gorzej to wygląda na żywo  😵
Frans, a dostałaś jakiś paragon czy coś na to ogłowie? Nie bój się, bo to nie twoja wina i powinnaś odzyskać kasę (bo na nowe ogłowie pewnie nie ma sensu czekać i liczyć)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się