Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Euphorycznie, kurczę, niezły... Dobrze, że mnie nie stać, bo pewnie bym kliknęła na mojego czarnego :P
wątek zamknięty
harja, - chyba tak... myślałam, że taka ich uroda, aż zobaczyłam w użytku te jej. No cóż, może w przypływie gotówki zaryzykuje jeszcze jednego, bo wierzchni materiał jest super, oby tylko lepiej zdał egamin 😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 lutego 2016 18:17
A ja chciałam kliknąć XL i ktoś mi buchnął sprzed nosa 🙁


To mogłam być ja  🤣
Zwariowałam chyba, przez to zostanie mi całe 10 zł w portfelu  😜
wątek zamknięty
malinowaa, to dzięki Tobie, zostaną mi 4 stówy w portfelu.  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 lutego 2016 19:18
W takim razie mam nadzieję że będą jeszcze gdzieś te dralony, bo też chciałabym się na XL załapać 😁

edit: a to na pewno ten dralon z Pferdetrendsów? Bo coś mi teraz różnie na zdjęciach wyglądają...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Livia słyszałam że konik będzie miał te dralony  🙂
wątek zamknięty
Livia kolory te same tylko czarne pasy inaczej, w jednej pionowo w drugiej poziomo  😂
Jak dobrze, że mnie nia stać. Inaczej też bym się skusiła bo te kolory genialne  💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 lutego 2016 20:00
W takim razie mam nadzieję że będą jeszcze gdzieś te dralony, bo też chciałabym się na XL załapać 😁

edit: a to na pewno ten dralon z Pferdetrendsów? Bo coś mi teraz różnie na zdjęciach wyglądają...


Nawet lepiej wygląda na zdjęciu z GNL  🤣

Olson, ja tak czekałam aż znikną, ale jednak nie dałam rady i kupiłam, a zapłaciłam w koncu 370 zł    😜

Ech, mógłby byc jeszcze czaprak do tego... [s]Myślicie, że cotton petrol z CS 2015/16 będzie pasował? Wiem, że po drodze były jakieś BS specjalnie, ale nie dam 400 zł 🙁 [/s] Już wiem, że pasuje, szkoda, że już nie ma nigdzie na promocji  😵
wątek zamknięty
Jak ?
Jakiś rabacik dodatkowy ?
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 05:55
Była opcja tej derki w GNL za 408 zł + gnl2016 -10% 🙂
wątek zamknięty
A też ''pochwalę'' się Naszym komplecikiem :P  🏇 😎
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 lutego 2016 09:04
dominika003, komplet jak komplet ale jaki bacik stylowy 😉
wątek zamknięty
Mam nowy kantar Eskadrona Next generation z ostatniej kolekcji.
Jaki delikatny, mięciutki, giętki. No i szkoda mi go teraz używać na padok.  😁



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2016 09:33
Vanczi, na to liczę 🙂

wabankowa, niby to już nie pierwszy raz, kiedy zdjęcia się różnią od produktu faktycznego, ale przezorny ubezpieczony 😁

tunrida, widziałam, fajny! Na padok weź zwykłego parciaka, a tego zostaw na specjalne okazje 😀
wątek zamknięty
Ja już mam skórzany ze świecidełkami na specjalne okazje. A specjalnych okazji brak.  😂 No cóż..
wątek zamknięty
Livia Niektóre mają pionowo, a niektóre poziomo. Mogę Ci przesłać zdjęcia jakie znalazłam tej derki. Tutaj nie będę wstawiać, bo to nie moje, a nie znam autorów.
wątek zamknięty
Była opcja tej derki w GNL za 408 zł + gnl2016 -10% 🙂

Sprytnie, nie wpadłabym na to że produkt na przecenie też może się załapać na ten kod 🙂

Tak, oficjalnie jestem zakochana w tym mango !  💘
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12717526_604613479679742_3755776721880489589_n.jpg?oh=221ac2782d6b06432d8351b938ec38a7&oe=5728689A[/img]
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12688099_604613749679715_8610376075386836958_n.jpg?oh=3eb3db68f2d771b222e85bfb00f5daf1&oe=5734522A[/img]
wątek zamknięty


Ja bym z chęcią zobaczyła tego niebieskiego na koniu 🙂
wątek zamknięty
A mi ten niebieski jakoś nie bardzo się widzi, za to zielony jak najbardziej  😁
wątek zamknięty
Nie wiem czemu każdy kolor oceniam pod wzgledem karych koni i siwych  🤔wirek:
Ale nadal nie rozumiem czemu nie ma fioletu??? 🤔 poczekam na fiolet 🙂
wątek zamknięty
Jak w zeszłym roku - najpierw fuj, brzydkie, a teraz każdego jednak jakiś kolor kusi 😁
Mango i niebieskie niby ładne, ale jakoś bez szału wg. mnie 😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 13:09
Mango ładne, ale dralon do mnie nie przemawia.
A co do tej promocji, to ja zawsze sprawdzam takie rzeczy  😁

Ten niebieski i zielony jakis taki mdły  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2016 13:34
Mnie się ten zielony i niebieski kojarzą z Lollipopem, bardzo podobne odcienie to są 🙂

malinowa, haha, widzisz, a mnie się tylko dralon jak dotąd podoba 😂
wątek zamknięty
Obydwa dralony na szczęście do mnie nie gadają, ale ciekawa jestem żółtego w czaprakach na żywo. Niebieski i zielony mdłe, też dobrze, nie będzie pokus.

Za to gorąco proszę o przekonanie mnie, że na kasztany będzie chała (bo że na ciemnogniadego Opfoka idealnie to niestety wiem...)

wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 13:48
A nie wiecie może, czy gdzieś w Polsce dostanę jeszcze cotton darkred VS? Konik jak się okazało ma już go niedostępnego, no a czuję, że ocean, który mam, będzie mi pasował do dralona, więc nie licząc czystego szmatholizmu, to nie mam po co go kupować (tak sobie powtarzam od rana)...

Livia musiałabym go zobaczyć na żywo, pewnie ze dwa razy zmienię zdanie  😁

quantanamera ale że różoooooowy?  🤣 😜
wątek zamknięty
malinowaa, ale jaki różowy 😎
wątek zamknięty
Quanta  😍 co to za czaprak? Muszę cię zasmucić, będzie pięknie na kasztanie  😜
Malinowaa Ciężko będzie z VS może na FB, na grupie eskadrona. (o widze że już napisałaś)
wątek zamknięty
quantanamera, - na kasztany to raczej nie, ale na Opfoku będzie szał ciał! 🙂 Super patent z tym klipsem zamiast rzepów na paskach do przystuł, nie ma szans, ze sie materiał zaciągnie. Mogę mieć pytanko? Podejrzałam w ankowym wątku Twojego ebony, masz może szanse przyłożyć do jakiegoś ciemnogniadego lub karego? Chciałabym się z niego wyleczyć 🤣

edit: zobaczyłam te drugi fotki. No nie ma szans się wyleczyć, przepiękny!  😵
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 14:00
anil22, taa, napisałam, ale jak mi przysyłają oferty 160 zł to tylko zerkam niepewnie w portfel...  😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.