Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Quanta to BR? 💘 szalowy, bedzie na moje siwe, Vs tez jest?
wątek zamknięty
Quanta, możesz powiedzieć jak z jego jakością. Nad takim samym vs się zastanawiam.. chodzi za mną ten cudny kolor. Czy on jest grubszy niż na przykład cottony? A jest możliwość dopasowania owijek?
wątek zamknięty
Wracając do Big Square'ów - w niebieskim ten czerwony sznurek strasznie psuje efekt.
Ale i niebieski i zieleń śliczne  😍

Btw - skąd macie zdjęcia nowego Eskadrona?
wątek zamknięty
Pierwszy Bąbelkowy komplet po ponad roku "bycia razem". Chyba jestem już stracona dla społeczeństwa, bo mi się podoba taka schludność ubioru. Mimo straty kilku minut na założenie owijek :P.

wątek zamknięty
Różowy to BR Suzanne z najnowszej wiosennej kolekcji, jest wersja dl i wszechstronna też. Kupiłam sobie taki pad granatowy, ale ten róż jest naprawdę mega, to nie jest żaden słodziutki pinki, tylko jak to kujka świetnie określiła buduarowy róż 🙂
Mam dwa bardzo ciemne kasztany, na nich ten róż do mnie mówi, tylko akurat obydwa konie mają nijak charakter i eksterier na róż (ogierza kobyła z IQ 200 albo mięsisty donnerhallek, typ pudziana z wyglądu - no gdzie na takie różowy?).

Czaprak jest bardzo fajnie uszyty, z dużą dbałością o detale (chociażby zatrzaski na przystułach - rzepy nie pozaciągają satynowego wierzchniego materiału). Granat ma szanse dołączyć do moich ulubionych czapraków:



Poza tym jakoś mnie zażółciło na wiosnę i przygarnęłam jeszcze taką szmatę (ten herb jest zrobiony z rażąco skrzącego się na srebrno materiału, więc już oczyma wyobraźni widzę do niego takie blingujące srebrne kalosze)...



keirashara, nie ma szans się wyleczyć z Ebony, ja mam awersję do nowego pikowania i to pierwszy Anky pad od lat, który mi się na tyle spodobał, że nabrałam ochoty na zakup 🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 19:24
quantanamera ten granatowy super!

A ja jutro lecę po mojego dralona  😍

Słuchajcie, rozumiecie, że znalazłam darkreda tylko w jednym sklepie za granicą? Z przesyłką wyszedłby mnie całe 170 zł...  🙁 Nie chce się któraś pozbyć?  👀
wątek zamknięty
quantanamera, mogłabyś zmierzyć długość wzdłuż grzbietu i wysokość tego granatowego BRa?  :kwiatek:
wątek zamknięty
quantanamera, piękny ten granat, ale sama bym nie kupiła właśnie ze względu na satynę 😉.
wątek zamknięty
quanta Nie lubię granatu ale ten jest piękny i nawet mi się bardziej od różowego podoba a to już koniec świata!
To limitowana kolekcja? Powiedz, że nie... 😂
Edit: po za tym, akurat na moją to ten róż mógłby być już przegięciem.  😜
wątek zamknięty
harja, pozwolę sobie pociągnąć temat z tego odkopanego zeszłorocznego wątku:
Mąka, Jarpol pikuje w taki wzór, pewnie by ci uszyli co byś chciała.

Czy oni mają czapraki z tym brillantowym pikowaniem gdzieś na stronie sklepu? Coś znaleźć nie mogę, ale może nie umiem szukać... Gdzieś mi kiedyś mignęło to pikowanie chyba na facebooku, ale zastanawiam się, czy mają to na stałe w ofercie, czy tylko na zamówienie.
wątek zamknięty
xymena, mam trochę różnych satynek i dają radę, może niekoniecznie jest to czaprak do śmigania po lesie, ale na treningi w sam raz. Ten materiał jest gruby, jak w padach Caball Glamour, a one raczej mają dobrą opinię mało awaryjnych.

Euphorycznie, niestety limitowane i już schodzą, szczególnie ujeżdżeniowe 🙁
Dlatego muszę szybko wydumać ten róż.

Moona, wysokość w najwyższym miejscu 59 cm, szerokość w najszerszym 60 cm, przy kłębie jest wyprofilowany i wcięty, więc będzie jakieś 57 cm szerokości po górnym szwie.

Jakoś kurczę na wiosnę obrodziły te ładne końskie szmaty no!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Quanta, przeboski ten różowy! 😜
Myślicie, że ten miodowy eskadron będzie pasował na takiego siwka (może trochę bielszego już)? 👀 Po wnikliwej lekturze forum dochodzę do wniosku, że chyba mam jakieś "spaczone poczucie estetyki"... 😁

wątek zamknięty
A mnie też róż kompletnie nie bierze, granat zdecydowanie bardziej.

Ja chyba stypową duszę mam. Oj, marzy mi się komplecik, coraz częściej tu włażę - źle to wróży  😁
wątek zamknięty
quantanamera, - zawsze byłam sceptycznie nastawiona do anek, jakoś tak bez szału. Niby ładne, czasem kolor niby super, ale nie tak, żeby mnie przycisnęło na kupno. Za to ta ebony 😍 Uwielbiam rzeczy, które są eleganckie i nietuzinkowe, a mieniący się ciemny grafitowy-brąz to jest to.
Granat wg. mnie nie robi takiego szału jak róż, troche nudny jest. Ot ładny granat z połyskiem. Róż jednak jest taki bardziej "wow" 😉
Atea, - stypowe kompleciki też są bardzo si! 🤣 Jeden raz kiedyś to mały grzech.
Dramuta12, - z zółcią na siwkach jest jeden kłopot - widać każdą plamke. Za to może całkiem ładnie i ciekawie wyglądać 😉
wątek zamknięty
Moona, wysokość w najwyższym miejscu 59 cm, szerokość w najszerszym 60 cm, przy kłębie jest wyprofilowany i wcięty, więc będzie jakieś 57 cm szerokości po górnym szwie.

Dzięki.
A mogłabyś jeszcze zmierzyć wysokość w miejscu paska na przystuły (w połowie jego długości)?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dramuta12, ja też mam nietypowe poczucie estetyki i wrzuciłam żółć na siwka 😉 KLIK KLIK
wątek zamknięty
harja, szałowo! 💘 No to bjere ten żółty  😍 😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lutego 2016 22:35
A ja w końcu rozwieje swoje wątpliwości 😁
Wymyśliłam sobie ostatnio czaprak i dzięki mojej zawodniczce, będę miała obie wersje do porównania 😜

Dla mnie żółty, czerwony, zielony (wyjątkiem jest szmaragd ES) na koniu nie prezentują się najlepiej.
Oczywiście zdarzają się pojedyncze wyjątki, ale na ogół wyglądają średnio w moim odczuciu.
Czerwony jako dominant w ogóle dla mnie jest nie do przejścia. Jedynie w dodatkach najlepiej z bielą i granatem czy czernią.
wątek zamknięty
A mi powinno się odciąć neta... serio! Kupiłam białą klasykę w szalonym wydaniu 😀 oczywiście jestem zachwycona, tylko nie wiem za co dożyję do pierwszego...
wątek zamknięty
kitty, - co to za czaprak? 💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2016 23:21
kitty co to? Piękne  😍 (nie kupuj, nie kupuj, nie kupuj....  🤔wirek🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lutego 2016 00:15
anil22, wabankowa, gdzie dorwałyście fotki?
wątek zamknięty

Moona, wysokość w najwyższym miejscu 59 cm, szerokość w najszerszym 60 cm, przy kłębie jest wyprofilowany i wcięty, więc będzie jakieś 57 cm szerokości po górnym szwie.



Quanta, a czy nie masz przypadkiem też wymiarów wszechstronnego? Wysokość oraz długość grzbietu ? 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
kitty, czaprak to equiline? Uwielbiam je za jakość! 🙂
wątek zamknięty
anil22, wabankowa, gdzie dorwałyście fotki?



Na fejsie na grupie końskie trendy są dodane zdjęcia ale tylko pare 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2016 09:17
kitty, piękny ten biały czaprak, co to? 🙂
wątek zamknięty
equiline  😀 zakupiony w promocji za całkiem spoko pieniążka  🏇
wątek zamknięty
quantanamera, super ten granat, podoba mi się. Można go już gdzieś dostać, czy to dopiero zapowiedź?
wątek zamknięty
Quanta, ja przepadłam  😍 ten w kolorze berry musi być mój (ale dopiero po wypłacie :< )
Wprawdzie też mam rudego kopytnego, ale się nie zastanawiam 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.