Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
08 lutego 2016 20:24
kitty, no, no, pięknie 💘

anil, haha, dla portfela to na pewno ulga! 🙂
wątek zamknięty
kitty, wygląda ładnie, ale pewnie z bliska lśni, prawda?  😉
Nigdy nie pojmę, co ludzie widzą w błyszczących materiałach 🤔wirek: Frosted gold, o którego się wszyscy zabijają jest według mnie przekoszmarny, nie przepadam za Brillantami ze względu na ten okropny materiał... No zepsuta jestem jeśli o to chodzi  🤣

Livia, masz może link do nowego, wiosennego NG? Bo ja niby coś widziałam i jeśli to są takie kolory jak myślę to przepadłam  😀

Wrzucam brudne i niedoczyszczone siwe w grafitowej ANKY i kaloszkach w gwiazdki. Szału nie ma ale ostatnio ciągnie mnie do takiej stypowej kolorystyki...
wątek zamknięty
leleiria, piąteczka! do babcinych kocyków czyli dralonów dorzucę jeszcze błyszczące złote czapraki  😜 dżizas, ale ze mnie hejter... każdy jednak ma inny gust🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 lutego 2016 22:11
No i jednak leci do mnie długo szukany cotton darkred VS, upolowałam w koniku z kodem z Cavaliady  😜
Mogłabym jeszcze dorwać z NG royalblue, ale mój portfel mówi na razie "spadaj"...  🤣

Chyba poczekam na tego dralona w niebieskościach co go dziewczyny pokazywały, ale za niego to chyba mnie z domu wyrzucą, słowo daję...  😁
wątek zamknięty
leleiria lśni, ale zupełnie inaczej. On wygląda jakby każda niteczka była metalizowana  😉
wątek zamknięty
wabankowa, dużo mniejszy.
Wg Equishopu:
DL: długość 60cm, wysokość 56cm
PD: długość 50cm, wysokość 47cm  (ja go sobie mierzyłam i wzdłuż grzbietu 53cm, największa długość 58cm, wysokość 51cm).


Całkiem zapomniałam, że mają tam podaną rozmiarówkę.
Dzięki 😉

kitty jest szał !
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lutego 2016 08:16
leleiria, dokładnych fotek jeszcze nie ma, tylko jakieś dwie mi mignęły. Ale znowu będzie różowy, z granatem/czarnym/antracytem - nie widziałam za dobrze na zdjęciach 🙂 Jak znajdę, to wrzucę tutaj 🙂

wątek zamknięty


No cóż  😉 kolejny przeciek
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 lutego 2016 13:11
Co za brzydactwo  🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2016 13:17
Jezu, co za paskudztwo...
Mam nadzieje, że Classic Sport będzie naprawdę Classic a nie w festyniarskie cieniowania i serduszkowe pikowania...
wątek zamknięty
leleiria, - jak dla mnie wygląda to świetnie, tylko kaloszki bym dała czarne w gwiazdki lub szare, bo troche się odcinają 🙂 Kto powieciał, ze szmaciarstwo to musi dawać po oczach? 😉
anil22, - co jak co, ale jakby był fajnie wmontowany motyw pacyfki, to bym się skusiła. Tylko tak delikatnie, a nie wszędzie.

Zakochałam się w piekurowej czapie dark-redowo szarej 💘 I aż mnie kusi żeby klilnąć ją i cottona, choć kolor mi się bardziej podoba w big-squarach... oby czapa się ostała do marca, a szmata na konia będzie jaka zostanie 🤣
wątek zamknięty
Na FB znalazłam porównanie na zdjęciu pony i full i różniły sie tylko budowa przodu 😉
wątek zamknięty
Czy któraś z was już wie w którym sklepie będzie dostępny petrolowy dralon ?  😉
wątek zamknięty
Doczekałam się - nie widać nic po za blaskiem tego padu  😜 😂
To jest szał w ciapki w słońcu!  😍

Wybaczcie mnie na zdjęciu ale Euphoria nie chciała stać beze mnie.  😵
wątek zamknięty
ło matko, blask mnie oślepił...  😁

A do mnie przyjedzie taki sam ....  😂

A może na gniadego trzeba było wziąć miedziany? 👀
Ale co mi tam - może przynajmniej blask padu pokryje mrokiem mój beznadziejny dosiad... 🤬
wątek zamknięty
Faktycznie mega blask  😜
wątek zamknięty
Mi się ten miedziany bardzo podoba, tylko nie wiem jakie dobrać owijki do niego. Zwykłe brązowe będą mi się gryzły.
wątek zamknięty
Macie jakieś opinie na temat czapraków BR?
Wpadło mi kilka w oko, szczególnie jeden i tak się zastanawiam.. czy skusić się na BRa czy jednak caball..
http://br-konie.pl/czaprak-passion-suzanne-wszechstronny/produkt/1963/
wątek zamknięty
Euphorycznie, fajnie! 😀 Szał byłby też na karym/ skarym.  😜 Ja się na miedź czaję.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 lutego 2016 12:29
Euphorycznie, daje po oczach 😜 Ale wygląda świetnie u was!

Mnie też ten motyw pacyfek nie przekonuje - ale to akurat dobrze, że mało rzeczy mi się podoba 😁
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny! Ja go kocham miłością wielką!  😍
Jeszcze tylko Anky Ebony...  😂
wątek zamknięty
Euphorycznie, - ale super! Pasuje wam idealnie! 😀 Anka Ebony też za mna chodzi, ale co zdjęcie to wygląda inaczej i ram mi sie podoba, a raz totalnie nie.
wątek zamknięty
Nie byłam przekonana do świecących czapraków, ale Euforia wygląda świetnie  😍. Wypiękniała, ze sto lat jej nie widziałam. Chciałabym taki świecący złoty kantar dla Chorała  💘.
* nie wierzę, że mój telefon zmienił słowo czapraki na szarpaki XD...
wątek zamknięty
Naturalsi Euphoria jest jak wino a dobry ujeżdżeniowy trening to sekret jej uroku.  😁
Tylko nie mówcie jej, że się wygadałam bo się obrazi!  😂
A jak chcesz takie złotko to mady by Caball.  😜
wątek zamknięty
Zairka, nie wiem czemu, ale w pierwszym momencie zastanawiałam się, gdzie ta derka walnut 😁 super kantar!
kitty, noooo, jak dla Mańka stworzony! Idealnie 🙂
leleiria, wg mnie szał jest 😉 Lubię siwe w takiej kolorystyce, sama się szykuję do zakupu jakiegoś grafitowego padu dla Siwego, mam nadzieję, ze będzie to tak fajnie wyglądało jak u was 😉
Euphorycznie, już co prawda się wypowiadałam - ale, o rety, naprawdę bardzo lśni! Trochę zaczynam żałować, że nie ma jednak chociaż takiego granatu bądź innego odcienia niebieskiego czy czerwieni... 😉

Siwy wygrał ostatnio czaprak w konkursie, w którym sponsorem był Jarpol i przyszedł do nas piękny biały Orion z granatową lamówką i srebrnymi sznurkami, łii 😀
Czas zbierać fundusze na jeszcze jakieś inne kolory, strasznie mi ten model podpasował, jak na razie Siwy "lansował się" jeszcze w morskim  💘
wątek zamknięty
Czy któraś z was już wie w którym sklepie będzie dostępny petrolowy dralon ?  😉

Misia, jest tu: http://www.gnl.pl/derka-eskadron-dralon-limited-edition-24h.html
Choć jak zobaczyłam cenę (promocyjną  :lol🙂 to ogarnął mnie pusty śmiech  😀
wątek zamknięty
Moona, - miałam to samo 😉
harja, - taki lekko opalizujący/błyszczący intensywny, ciemny granat to byłaby do schrupania bardzo! Mi akurat oriony nie podpasowały, choć mój ujeżdżeniowy chyba jakiś pechowy po prostu jest - szybko się przepaca, sztywnieje w 2 jazdy, układa kiepsko 🙁 Znajomej skokowe oriony układają się i zachowują o niebo lepiej, ale ma je podszyte innym materiałem, może inna partia bawełny czy coś.
wątek zamknięty
A ja chciałam kliknąć XL i ktoś mi buchnął sprzed nosa 🙁
wątek zamknięty
keirashara, o tak, taki byłby idealny... aż się rozmarzyłam 😀
A Orion mam właśnie VS - biały jest co prawda nieco mniejszy, niż mój pierwszy, ale kształt ten sam, więc myślę, że też powinien się dobrze ułożyć. Zdziwiłaś mnie z tymi DLkami, może faktycznie trafiłaś na jakiś pechowy egzemplarz?  😲
wątek zamknięty
Co śmieszniejsze dralon występuje w różnych cenach 🙂 http://www.gnl.pl/derka-eskadron-classic-sports-jesien-zima-2014-dralon-check.html
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.