Bryczesy

Mam pytanie co do ps, jaki rozmiar lepiej wziąć mając w pasie 78 a w biodrach 92. Te z ali mam M i teraz się zastanawiam czy 38 czy 40, tylko według ich rozmiarówki 38 będzie ciasne w pasie a 40 będzie wisieć w biodrach
dzikadermi, masz te ps z alie? To weź taki sam rozmiar (w ps w legginsach przynajmniej jest rozmiarówka literowa, więc M skoro takie Ci psują). One są turbo rozciągliwe, ja z szerokimi biodrami spokojnie schodzę w Ski.
Dobra dziewczyny ostateczne starcie PS of Sweden vs PS of AliExpress 😎, przyszły do mnie PSoSy z promki (kudos keirashara)

Rozmiarowo identyczne, uszyte tak samo, leżą tak samo. Są minimalnie cieńsze i materiał jest też minimalnie gładszy. Te z ali zaczynają się mechacić na leju, silikon się wytarł też na tyłku. Mam nadzieję że w oryginale tak się nie zadzieje. Na razie wygląda na to, że Ps of Ali to faktycznie podróba, ale bardzo dobra 😉 No i na promce wyszło taniej niż na ali
IMG_2379.jpeg IMG_2379.jpeg
IMG_2380.jpeg IMG_2380.jpeg
IMG_2381.jpeg IMG_2381.jpeg
IMG_2382.jpeg IMG_2382.jpeg
Zuzu., mi się w oryginalnych PSoS Taylor lej wytarł po pierwszym użyciu, więc to nie musi być kwestia podróbki.
Fokusowa, w takim razie możliwe, że kwestia materiału to kwestia koloru a nie podróbki bo różnica jest praktycznie niewyczuwalna. Oby nie ;(
Moje beżowe PSoS z promocji i granatowe z aliexpress. Może leciutko wyczuwalna różnica w szorstkości materiału, te z alie są ciut bardziej gładkie. W beżowych silikon jest jakby minimalnie grubszy, bardziej wypukły. Poza tym nie widzę różnic. Żadnej pary jeszcze nie używałam.
IMG_1006.jpeg IMG_1006.jpeg
IMG_1007.jpeg IMG_1007.jpeg
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2024 07:30
serio wyciera się Wam silikon w PS'ach?

Mam drugi sezon bregginy Juliette, piorę bez litości na 40* (na lewej stronie staram się, acz biję się w pierś, że czasem zapomni mi się...) i absolutnie nic się z nimi nie dzieje. A nie mają łatwego życia ze mną :P

Moon, mi się same bryczesy wyciągnęły i przetarły także trochę się zawiodłam na jakości, ale z drugiej strony jak się kupi na promocji to nie boli tak
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2024 07:43
xxagaxx, no właśnie trochę żałuję że nie kupiłam dwóch par ostatnio, bo najnowsze IVY kocham miłością wielką 😁😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 stycznia 2024 07:59
Ja jak kupiłam fagery to po 3 razach miałam cały zmechacony tyłek i brak leju, więc jak w PS’ach się wytrą to mimo wszystko chyba mniej zaboli, bo za fagery zabuliłam ponad 500 zł a po miesiącu nie nadawały się do niczego. Wysłałam na reklamacje, po 3 miesiącach przysłali mi nową parę i jest to samo�‍♀️
A skuszona promocja na PS kupiłam i…chyba wskakują na listę ulubionych bryczesów 😅
Moon, mi w Taylorach nawet nie tyle się wytarł co odpadł. Całe płatki silikonu odchodziły. Ale i tak je bardzo lubię, a brak silikonu mi nie przeszkadza.

keirashara melduję, że ostry lej w zimowych Horze Active po jednej jeździe się jakby spłaszcza i już nie jest ostry. A są super cieplutkie!
Fokusowa, - dziękować! W macaniu mnie zniechęcił, jak jak przestaje dziobać to może się skuszę 😁

Też mam zaryzykowane PS Juliette, wbiłam zadek w te S-ki (choć nie wiem, czy M-ki nie leżałyby lepiej, ale trudno, są "motywacyjne" 🤣 ), fajnie się układają i są faktycznie długie nogawkami. Póki co za zimno na nie, ale jak się ociepli przetestuję.

Moon, - kurka, podobały mi się IVY, ale one mają lej kolanowy, nie? Jakbyś rozmiarem do Juliette porównała?
Fokusowa, Co to jest "ostry lej"? bo chyba nie kapuję 🙂 który masz model?

Szukam jeansowych bryczesów z pełnym lejem skórzanym, najlepiej do samej nogawki, w stylu HKM. Tanio. Coś godnego polecenia? Będę szukać używek. Może ktoś ma coś jeszcze do polecenia oprócz HKM i Pikeur? 🙂
Sankaritarina, - skórzanym ze skóry czy po prostu klasycznym? Jaki rozmiar? Bo mam jeansowe HKM-y z klasycznym, ale muszę zerknąć, czy mają lej do końca. Mogłyby poszukać nowego domku, bo ja w zasadzie już tylko w silikonach wsiadam.

Co do ostrego leja - kropki w macaniu są ostre, drapiące, wypukłe, nie płaskie jak w lejach np pikeura.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 stycznia 2024 10:14
keirashara, Ivy to to samo co Ava, różnią sie jedynie kieszonkami na bokach i zasięgiem leja. Mam Ava i Juliette i Ava wypadają sporo wieksze. Juliette są strasznie wysokie za to i mają niefajną, szekorą gume u góry. Ava ma też sporo mniej elastyczny materiał, nie naddadzą się na pewno tak jak Juliette.
Sankaritarina, mam Horze Active z kieszenią. Dokładnie jak keirashara napisała.
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2024 12:20
keirashara, nie, IVY mają pełny lej.
Rozmiar porównywalny do Juliette, acz materiał mniej rozciągliwy i mniej "gaciowaty", bardziej jak klasyczne bryki 😉
keirashara, Rozmiar 38. No taki stary lej, ale niekoniecznie ten antyczny-skórzany, kiedy bryczesy wyglądały, jakbyś wsadziła w kieszenie parę królików, chodziło mi o taki "sprzed ery silikonu" 🙂

Fokusowa, Ahaa, to już rozumiem 🙂
Sankaritarina, ja mam takie sztruksowe Cavallo. Lej skórzany dobrze przygotowany do prania, po latach ciurania wciąż mięciutki.
Sankaritarina, - pogrzebię w szafie i rzucę priv, bo chyba mam takie, które spełniają wymagania 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2024 12:46
Podrzucicie proszę jakiś sprawdzony link do PS of AliExpress? Co nie znajdę to wygląda tak fejkowo, że nie ufam 😅 i pytanie drugie, który ich model ma na udzie kieszeń na telefon?
Czy ktoś ma bryczesy Horze Grand Prix w wersji Pro (wyższy stan i kieszeń na udzie) i może dać znać czy materiał jest taki jak w innych grand prixach?
A testował ktoś bryczki z TEMU?
https://share.temu.com/hcWErhetEcA
Nikt nic?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 lutego 2024 19:26
Dziewierz, Wygląda na to, że będziesz pierwsza 😉
A testował ktoś bryczki z TEMU?
https://share.temu.com/hcWErhetEcA

Dziewierz, jak widzę spodnie do jazdy za 150 pln i znam koszty szycia takowych w krajach 3-go świata, plus koszty frachtu i celne, to się zawsze zastanawiam za ile ziarenek ryżu te dzieci to robiły.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lutego 2024 12:10
kotbury, a myślisz, że overpriced pikeury to gdzie są szyte? 🤣
Facella, w fabrykach gdzie warunki pracy są lepsze. Bo gdyby tej firmie ktoś wyciągnął wyzysk dzieci to by miała przesrane.
W tych samych fabrykach nie są szyte często inne takie same (no namowe) rzeczy. I tego się teraz już dość rygorystycznie przestrzega w kontraktach.
Wierz mi, że są firmy, które odwiedzają regularnie fabryki swoich kontrahentów albo nawet przy dużych kontraktach wysyłają swojego człowieka, żeby mieszkał w danym kraju i po tej fabryce łaził codziennie. Taka praca.
kotbury, Ale po tych podróbkach PSoS z Aliexpress tak nie pojechałaś…
A cena prawie taka sama
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się