Bryczesy

elita17, o rany, faktycznie. Zamówiłam jedną parę i chciałam domówić kolejną jakby były fajne. Sprawdziłam teraz cenę i zamiast 192 zł jest 430 😦
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 grudnia 2023 16:46
Fokusowa, zobaczyli popyt i poszło w górę niestety 🙁
Ciężko mi uwierzyć, że za taką cenę będzie zainteresowanie tymi bryczkami
W temacie Horze Active Thermo-z kieszenią-dla mnie ten stan jest całkiem spoko. Nie tak wysoki jak w Horze Tara, ale na pewno nie biodrówki
I na tyłku dobrze siedzą, nic nie zjeżdża. Przynajmniej mi. No i są naprawdę ciepłe. U nas było pod minus 13 i doopka mi nie zmarzła😁
Dziewierz, a masz obie wersje czy tylko tą z kieszenią? Chodzi mi o porównanie rozmiarów. Tą bez kieszeni wkładam na wcisk ale potem siedzą genialnie.
Horse active, dłoń trzymam na wysokości pępka, jak komus by yo pomogło wyczuć wysokość stanu.
20231208_124103.jpg 20231208_124103.jpg
xxagaxx, o, to takie „pod pępek” to są akceptowalne dla mnie, dzięki wielkie!
epk, mam tylko te z kieszenią
xxagaxx, no zależy kto gdzie ma pępek 😅
Miał ktoś może bryczesy albo coś innego z Aztec Diamond? Szukam opinii co to za marka i czy fajne rzeczy są, jakie jakościowo ?
Do mnie przyszły dziś Horze z kieszenią. Wyglądają na cieplutkie. Mogłam wziąć rozmiar mniejsze chyba... ale zostawiam.
Dzięki za polecenie 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 grudnia 2023 23:33
Przymierzyłam dzisiaj nowe zimowe legginsy true ridera i... przepadłam. Tzn kupiłam od razu 😆
Cieplutkie, grubszy polar zdecydowanie bardziej niż w tych pierwszych. Bardzo miękki materiał i elastyczny
No i długa nogawka i spoko kieszeń na telefon
Pati2012, a pas wysoki ? Tak ciepłe jak schockemole?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 grudnia 2023 10:24
Perlica, wysoki, zakrywa nerki 😁 przekonam się jak będzie większy mróz, bo na razie mamy koło 0
Ale wydają się być tak samo ciepłe
Pati2012, oooo to czekam na info
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 grudnia 2023 08:54
Miał ktoś może bryczesy albo coś innego z Aztec Diamond? Szukam opinii co to za marka i czy fajne rzeczy są, jakie jakościowo ?
Aga1278, miałam i mam, jak dla mnie są lipne i nie warte pieniędzy. Chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie, ale dla mnie to była równia pochyla w dół z nimi od wielu lat.

Obsługa klienta do kitu jak mi druki się rozeszły po jednym zalozeniu. Ubrania kiedyś mieli fajne, na samym początku pierwsze linie naprawdę były dobre - do dziś mam chyba 5 letni top z długim rękawem. Ale potem za każdym razem jak kupowałam coś to byłam rozczarowana. A to właśnie druk się rozpadł po założeniu, a to szew poszedł, a to druk się totalnie sprał w ciągu kilku miesięcy, guma w pasie się pozwijala (co mi się nigdy w innej marce nie zdarzyło), materiał skulkował

Jak chcesz ściągać z UK to mogę podrzucić ci lepsze marki w podobnej albo nawet niższej cenie.
Jakie macie opinie o bryczesach ELT ? Rozważam zakup bryczesów z Horze, ale widzę, że ELT ma jeszcze spore rozmiary, spoko ceny, całkiem duży wybór. Potrzebuję czegoś z pełnym lejem silikonowym, spory rozmiar, dość rozciągliwe ale też wytrzymałe. Jakieś opinie ? Horze vs ELT ?
Ja mam jedne bryczesy z Elt. Moje akurat wypadły mniejsze niż rozmiarówka. I ciasne w kolanach były.
Mam jodhpury ELT, wprawdzie dość stare, kupione z drugiej ręki, ale są genialne. Mega wygodne i fajnie skrojone.
donkeyboy, no jasne podaj jak możesz skoro Aztec średni
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
11 grudnia 2023 08:20
Aga1278,

W kolejności od najbardziej ulubionych:
- Equine splendour
- Pepperell Equestrian
- Toggi
- Blackfort (maja super palete kolorów przy okazji)

Dodałabym jeszcze Blackheart Equestrian ale tam tanio tylko są leginsy bez silikonu, mają bryczki i hybrydy które jednak kosztują trochę wiecej. No i Harry Hall też zły nie jest, wprawdzie mi silikon przestał kleić po roku ale wzorek i tak był malutki więc tak czy owak nie trzymało jakoś mocno, a strukturalnie są dobrze zrobione i nic się z nimi nie dzieje (pomimo śmiesznej ceny, chyba za jakieś £20 je wyrwałam na promocji). Mam też koszulkę od nich i z nadrukami nic się nie działo. Najbardziej jednak lubię Equine splendour bo mam długie giry, są bardzo wygodne i super skrojone z wysokim stanem, cena bardzo spoko (£35-40) i firma jest prowadzona przez młodą dziewczynę z pomocą jej mamy, więc obsługa klienta u mnie była na top jeśli chodzi o dostawę, porade co do rozmiarow itd. bo z tymi leginsami nie działo się nic za bardzo - silikon jak kleił 3 lata temu, klei tak i dzisiaj
Przyszły do mnie PSoS z aliexpress.
O tydzień wcześniej dostawa niż planowany termin, także super (z Chin do Polski dotarły szybciej niż z PL do mojego domu, gotta love poczta polska).
Porównałam sobie z moimi Taylorami (Taylory czarne) - wymiarowo są praktycznie identyczne, jakościowo też bym powiedziała, że to jedno i to samo. Jestem super zadowolona, oby w użytkowaniu nie wyszły jakieś babole.

P.S. znowu są w fajnej cenie na alie!
IMG_0294.jpeg IMG_0294.jpeg
IMG_0296.jpeg IMG_0296.jpeg
IMG_0297.jpeg IMG_0297.jpeg
IMG_0298.jpeg IMG_0298.jpeg
Fokusowa, te szare to Ali? Rzeczywiście ani grama brązowego...

EDIT: A nie, to te zimowe wyglądały jak brązowe, mea culpa.
Sivrite, one są niebieskie 😂 u mnie na telefonie wyglądają tak jak na żywo - niebiesko granatowe. To PSoS Juliette.
Odebrałam dziś Horze Active z kieszenią - są faktycznie grubsze i mają dużo polaru, elastyczne, jak dla mnie mogłyby być wyższe w pasie, są takie akceptowalne. No i nie mają gumy w pasie, więc podejrzewam, że będą mi zjeżdżać. Jak się schylam to mam nerki na wierzchu 😅 ale za 180 zł je zostawiam.

keirashara lej jest trochę ostry/szorstki, już wiem o co Ci chodziło jak wcześniej o tym pisałaś.
Fokusowa, - no właśnie na taki mi wyglądał 😉 kiedyś macałam w sklepie jakieś tańsze silikony i mocno mnie to odrzuciło od nich.
Poszukuję w przystępnej cenie Horze Active zimowe z kieszonką. Opcja zakupu ze sklepu Horze nie wchodzi w grę. Nie zamówię u nich nic więcej po kolejnych przebojach z zakupami. Wracając do rzeczy chciałam nabyć spodenki w kolorze oliwkowym, rozmiar 38. Może komuś się rzuciło w oczy, gdzie obecnie można zakupić w dobrej cenie?
kojot, jeśli Cię to urządza to mam 38 w kolorze rum raisin brown, zostawiam sobie mniejsze, więc te będę zwracać.
Fokusowa napisałam priv😁
A ja jestem po dwóch dniach używania bregginsów LeMieux i wskakują do topki razem z Ps of Sweden, Equestrian Stockholm i Maya Delorez. Mega wygodne, druga skóra 😍
Poczekam jeszcze do kilku prań i wrócę z updatem, ale zapowiadają się bardzo zacnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się