Kącik Rekreanta

maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 lutego 2009 15:25
Jak o brzuchach mowa, to i nas nie może zabraknąć

uwaga, zasypuję



Sara uśmiechnięta
















i już
wątek zamknięty
sznurka, moza zamowic jeszcze jakies zdjecia? 😀


mozna i owszem
Pluszito?

Maleństwo przedostatnie zdjecie cudne!
wątek zamknięty
obie panny!!!
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
08 lutego 2009 16:09
A mój koń ma dziurę w klatce piersiowej i ma ją całą spuchniętą  😕 Dostał na padoku od podkutego konia w hacelach...  Nie pytajcie mnie o tego, który trzyma konia w hacelach cały dzień... Jak mu powiedziałam, że mój koń dostał od jego konia, to usłyszałam, że Kary 'mógł go nie atakować' i 'trudno'. Z takim chamem jeszcze nie miałam do czynienia w swoim krótkim życiu  👿 Jesteśmy na antybiotyku w zastrzyku, maści do rany, przeciwgorączkowych i przeciwzapalnych 🙁 Cały palec można włożyć w tą dziurę i ciągle sączy się z niej ropa.
wątek zamknięty
Averis, przykro mi
kuty kon z hacelami ktory się pierze chodzi z innymi na padok?


zadanie - postaw nogę na drągu


zatrzymanie z drągiem między nogami


postaw nogę na podest


podstawianie taxi


oglądanie stołeczka  😁




driving przodu


przeciskanie


nenenenenenen jestem niegrzeczna 😅
wątek zamknięty
Zen fajnie, że Wam się (tfu,tfu, tfu!!) udaje dogadać. Mocno trzymam kciuki, żeby już tak zostało  😉
Maleństwo oba stwory przecudne 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
08 lutego 2009 18:11
sznurka To niedawny wymysł jego właściciela. Żal mu było pieniędzy na wkładki, które miały podnieść kopyto, to wymyślił hacele. A czemu był puszczany mimo haceli? Nie wiem. Długo by opowiadać...
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 lutego 2009 18:52
Averis, IMO odpowiedzialnosc lezy po stronie wlasciciela,ale STAJNI,nie konkretnego konia. takie sytuacje sa niedopuszczalne i zalatuja mocno ignorancja. A gdyby oberwal w leb albo noge? chyba bym kogos na twoim miejscu zagryzla wlasnymi zebami :/
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
08 lutego 2009 19:41
Już sprawa została wyjaśniona. Teraz najważniejsze jest, żeby Kary wrócił jak najszybciej do formy.  Dostałam sms-a ze stajni- jest duża poprawa, także jestem dobrej myśli.
wątek zamknięty
Wczoraj pomęczyłam moją kumpelkę, żeby ona pomęczyła mojego brzydala (w terenie takie wariacje odwalał, że się ze mną przewrócił!  🤔wirek: )

funfela:




bo wiecie od czego Pancia jest...  😁
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2009 21:17
ja dziś przy okazji zdjęć "biznesowych" dorobiłam się kilku lansiarskich foteczek 🙂






nie siedziałam na Szogunie od trzech tygodni..
i dziś po raz kolejny utwierdziłam sie w przekonaniu że kocham mojego konia 🙂
wątek zamknięty
deborah  🚫fajna ta derka treningowa - dwuczęściowa, te pady też będą w ofercie?

swoją drogą, znam to uczucie kiedy wsiadasz po jakimś czasie i  koń ma świetny humor i wszystko jest taaakie piękne  🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 lutego 2009 21:38
deborah   swoją drogą, znam to uczucie kiedy wsiadasz po jakimś czasie i  koń ma świetny humor i wszystko jest taaakie piękne  🙂


zdecydowanie to jest moment kiedy człowiek nie ma wątpliwości po co ma tego zwierza 🙂
wątek zamknięty
dziekuje dziewczyny za mile slowa 😡

wsiadam pomalutku, ale specjalnie nie ma szalu z mojej strony. skary zrobil sie aniolem, ale ja mu nie ufam i koniec. musi jeszcze wiele wody uplynac zanim sie przekonam do niego.

obiecuje nadgonic fotorelacje :kwiatek:

deborah, bardzo fajne klimatyczne fotki- bardzo mi sie podoba szogun!

malenstwo- pieknie pieknie pieknie 😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 lutego 2009 21:46
Averis, ja bym sie wyklocala z wlascicielem stajni, ze sobie nie zycze (ja i pewnie inni pensjonariusze), zeby kopiacy kon z podkuty na tyly (i to jeszcze z hacelami!) wychodzil z naszymi na padok.

u nas jak kolezanka podkula swojego konia na tyly to wlasciciel sam go wygonil z walaszego padoku. mimo ze kon raczej z tych spokojniejszych, nieawanturujacych sie. na wszelki wypadek chodzil sam.

zen, super, nie moge sie doczekac Twoich fotek na skarym, podziwiam za samozaparcie!

sznurka, rudziki swietne! a hucka jakie miny strzela! 😀
wątek zamknięty
chyba za naiwna wiare w to, ze kon potrafi okazac sie ludzki 🤔wirek: 😉 ale mimo wszystko dziekuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
08 lutego 2009 22:05
kujka Koń już rozhacelowany (po interwencji właściciela stajni, bo na naszą właściciel konia nie raczył reagować).  Przetasowanie w stadzie i tak miało nastąpić, także teraz jestem na etapie myślenia nad towarzystwem dla mojego zbója. Prawda jest taka, ze nie mam 100% pewności, ze to akurat od tego konia, ale ogrodzenie sprawdziłam- śladów krwi nie ma, dziura w klacie jest spora a i klatka cała opuchnięta (jak po kopnięciu)- to cóż może być innego? Ten koń jest raczej dość spokojny, tyle tylko ,ze mój ogierek jest czasami zbyt zabawowy i widać sprowokował tamtego. Najważniejsze, że z moim koniem coraz lepiej. O towarzystwo padokowe będę się martwić później.
wątek zamknięty
zen, gratuluje i podziwiam! Powodzenia!

Averis, wazne, ze jest juz lepiej.
Na padoku nietrudno sie koniom uszkodzic, szczegolnie w stadzie. Zawsze znajda cos o co mozna sie uszkodzic. Chocbysmy byli pewni, ze padok/pastwisko jest bezpieczne.
Moj to nawet zadnego kolegi nie potrzebuje zeby wrocic do stajni w stanie wymagajcym interwencji.


A my powolutko powracamy. Od wczoraj sobie znowu klusujemy po 10 dniowej przerwie. Za okolo tydzien pierwszy galop! Postaram sie uwiecznic na foto, ale nie wiem czy znajde fotografa. 😉

A tymczasem wspominkowa fotka z etapu zapoznawania sie (i moja noga w kosmosie, ale ok....  :ke🙂
wątek zamknięty
Pinesska jak cudnie się do panci przytula!!!!
Deb nonono niezły lansik! Pięknie wyglądacie!
Zen nie dziwię się ze nadwyręzył twoje zaufanie ale moze to przemiana?

Kujka to cudak jest niezły ten mały konik!
wątek zamknięty
maleństwo jak miło widzieć Sarenkę na chodzie! Bardzo się cieszę! Rozumiem, że kulawizny już zażegnane? 😉
pineska jakoś chłopak się specjalnie przed mocniejszą robotą nie buntował, nie? 🙂
Deb Twój ogr jest cudny! Kurcze ale wciąż nie mogę się przyzwyczaić do myśli, że on już taki 'duży' pamiętam jak wstawiałaś zdjęcia jak jeszcze śmigał na padoku nie zajeżdżony 😉 Ile on teraz ma lat?
wątek zamknięty
sznurka, ja niespecjalnie wierze w takie nagle zmiany zachowania u zwierzat, chociaz kto wie? przez 6 lat byl cudowny, tylko w zeszlym roku cos mu odpalilo. mam nadzieje, ze to bylo jednorazowe.
ale jak patrze na wasze rudosci, to mi sie tak milo i cieplo robi! tutaj dopiero jest co podziwiac! :kwiatek:
wątek zamknięty
sznurka, maleństwo, pinesska, deborah - cudności  😜

Mój Młody ma za sobą pierwszy teren już, puchłam z dumy bo zachowywał się jak stary, ani rowerzysta ani pan z pieskiem go nie ruszyli 🙂
A kobyła wczoraj popisała się, wyskakując z małego round - penu, na którym zostawiłam ją na moment, żeby zabrać  Rambola z padoku (bo się wręcz wyrywał z niego pajac). Ogrodzenie ma wysokość jakieś 130 cm, a lonżownik średnicę ok 20 m, szczęka mi opadła do ziemi, jak już doszłam do siebie i ją znalazłam przy stajni.
 
wątek zamknięty
pineska jakoś chłopak się specjalnie przed mocniejszą robotą nie buntował, nie? 🙂


no właśnie nie... wszyscy mi wypominają, że on to pode mną ma wakacje  😁
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
09 lutego 2009 11:52
MoniaaA, 4 lata i 4 miesiace.. 14 lutego miną 3 lata jak go mam. czas leci bardzo szybko..
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 lutego 2009 15:25
Deborah - Ty wiesz!  😍 :kwiatek: 😍
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 lutego 2009 15:32
Cieszę się, że się smoki podobają 😜

MoniaA, no tfu tfu, póki co na chodzie i sprawna, i oby jak najdłużej, choć ja tam drżę o nią ilekroć się potknie 🙄

zen, również po cichu podziwiam, miałam konia, który napawał mnie przerażeniem i szczerze mówiąc wątpię, żebym potrafiła się przemóc. Także mówię: podziwiam, acz będę umiarkowanie kibicować, bo wiem z autopsji, że z takimi "egzemplarzami" nic nie jest pewne. Uważaj na się.

Deb, ależ to potwór jest! Piękny, wielki potwór!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 lutego 2009 16:25
Patrzcie tylko na jakim piknym Rumaku dzisiaj siedziałam 😜 😍 💘

Grom jest prze-bo-ski i Koniczka obiecała, że mi go odda 😎 😀iabeł:
Poznałam też maleństwo, Teklan chciał mnie pożreć, a Sarenka pokazała swoje uszka 😀
wątek zamknięty
Widzę, że spodobał Ci się Syn mój.  😎

Widzisz, pewnie Gosia zapomniała Ci wspomnieć, że Grom to moje dziecko, Syn mój i ja też mam tutaj coś do powiedzenia!  😤

A ja to muszę sobie przemyśleć  😤


hm...

OK Bierz  😎 😎 😎
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 lutego 2009 16:38
A no nie wspominała, ale ORMO czuwa i wie wszystko 😎 Także zna Wasz stopień pokrewieństwa, inbred i wysokość alimentów 😁
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 lutego 2009 16:41
Sierka to jest NASZ Syn, nie zapominaj :P

I dementuje jakobym miała go komukolwiek oddać. He's MINE! 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.