Kącik Rekreanta

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 lutego 2009 21:45
arma a dotykałaś go? 😎
wątek zamknięty
ktos cos mowil o wielki brzuchu ?  😁
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 lutego 2009 21:49
wy uwazajcie szczegolnie z kobylami bo roznie te brzuchy sie moga skonczyc 😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 lutego 2009 21:50
caroline- prawda ze bylo dzisiaj superowo? jak kaszers sie miewa? mam zaleglosci w watku, wiec jak pisalas to krzycz ze 'bylooo- znajdz sobie sama ty leniwa zolzo' 😁

oj tak, cudnie dzisiaj było 🙂 aż żyć się chce 😀
Kaszi miewa sie doskonale - nadal jest moim najdroższym darmozjadem 🤣
Narzekać nie powinien - znowu ma swoją ukochaną paszę dla seniorów-leniuchów/nierobów, codziennie łazikuje ze mną stępem po hali i buszuje z kumplami w karuzeli oraz zajmuje sie ładnymwygladaniem i pobieraniem opłat za mozliwość oglądania jego oblicza/za przejscie obok jego boksu 😉

a poza tym to... byłooooo :P czyli: kulawy-na-razie-bez-zmian 😉 do konca tego miesiąca tylko stęp. a potem bedziemy decydować co i jak dalej 🙂
wątek zamknięty
Do mojej kluchy to mozecie sie wszystkie schowac. Tyle wam powiem.
Tylko nie mam fotki niestety. Musze cos pstryknac to zobaczycie co to tluszczyk.
😉
wątek zamknięty
Raven, nie utkwiło mi to w pamieci  bo w tym czasie jak byłam w stajni to dokarmiałam, miziałam i co tam jeszcze Bączusia!  :emota2006092:
wątek zamknięty
Błagam was dziewuchy, są konie z brzuchem, są źrebne wałachy i są wałachy na wyźrebieniu z ciąży mnogiej na wczoraj.

Same oceńcie w której kategorii jest mój Czardasz  😵

(terenowa akcja "Rodeo-drive"  :lol🙂
wątek zamknięty
Sierra
Błagam was dziewuchy, są konie z brzuchem, są źrebne wałachy i są wałachy na wyźrebieniu z ciąży mnogiej na wczoraj.

Moj zostal okreslony zrebnym walachem dwa miesiace po terminie.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 lutego 2009 22:02
arma no chyba że tak... 😁
Sierra jak dla mnie to jest tryb "izolacja na zimę" 😉
wątek zamknięty
Arma no zacałowałaś go wtedy prawie na amen  🤣
A ja wczoraj usłyszałam, że mi dziecko trochę brzucha zgubiło  💃  🤣
wątek zamknięty
sierra, ale czardasz w ogole jest potezny, wiec wcale sie brzuchol nie rzuca w oczy 😀 a jak ogolnie jego stan nozno treningowy?

raven, arma- szalone jestescie bez dwoch zdan 👍 chyba zaczynam sie bac 😁

caroline, trzymam kciuki za szybki powrot do pelnowymiarowego nieobijania sie :kwiatek:

burza, uspokoilas mnie 🙂
wątek zamknięty
hm... Czardasz? Potężny? 😉 😉

aaaale dziś była piękna pogoda 😀 ja chcę wiosnę!
wątek zamknięty
Sierra - w ktorej kategorii czy w ktorym miesiacu ?  😁
wątek zamknięty
Anaa już najlepsze tuż tuż lada miesiąc przed Tobą... 😎 listeczki, ptaszki, wiosna i jazdy 🙂
wątek zamknięty
Zen jak miło cię widziec w tym wątku!!!!

P.S. ja was cały czas rekreanty czytam choc pisuje z doskoku
wątek zamknięty
dziekuje sznurko 😡 czytuje regularnie, niewiele sie udzielam, ale staram sie byc na biezaco.

anaa, no tak mi sie zawsze wydawal na zdjeciach, ze ma mocna budowe, ale na zywo nie widzialam, wiec oczywiscie moge sie bardzo mylic 😉
wątek zamknięty
Sierra
Błagam was dziewuchy, są konie z brzuchem, są źrebne wałachy i są wałachy na wyźrebieniu z ciąży mnogiej na wczoraj.

Mój zostali określony zrębnym walachem dwa miesiące po terminie.


Taaa?  😎

Ze mnie się w stajni podśmiechują, że dzięki mojemu koniowi będę w końcu sławna, bo nie dość, że to będzie pierwszy wałach który się oźrebi, to jeszcze to będzie pierwszy w historii koń, który wyda na świat - prawdopodobnie - od razu dorosłego hucuła...  👿 😵

I nic, tylko pozostaje poczekać na to cudowne rozhuculenie :/  👿

Zen Absolutnie nijak 😉 To znaczy nóżki świetnie, tfu tfu, na wiosnę (marzec/kwiecień) robimy przegląd techniczny. Na razie podłoże nie pozwala nawet na sprawdzenie go przez weta. Z koniem w ramach integracji - jak to mawia Sznurka - pląsamy na sznurkach, i świetnie sie przy tym bawimy.

Wychodzimy na spacery w ręku ("ino jak ze psem jakimś" - jak mawiają sąsiedzi 😉 ), raz na czas siodłam go i biorę go na stępa w teren, najczęściej z młodym u boku, aby młody się mógł w doborowym towarzystwie poznać uroki lasów i łąk.

Akurat to zdjęcie to był spacer kiedy Czardasz zaczął mi tak brykać w miejscu i pokwikiwać, że warunkowo pozwoliłam mu pokłusować. Niestety tak się chłopaczyna rozszalał, że zafundował mi full-opcję RODEO  🏇 postawił sprawę jasno: galop albo śmierć!

Z błogosławieństwem weta dostał co chciał, czyli po całym jednym kole galopu na prawą i na lewą nogą.

Na szczęście mam spokój z nim do dziś! Leń jeden!  🤣
wątek zamknięty
to jeszcze to będzie pierwszy w historii koń, który wyda na świat - prawdopodobnie - od razu dorosłego hucuła...
No to tu jestescie lepsi. Mojego posadzaja o szetlanda.
wątek zamknięty
my dzisiaj z Marianen tez sie "plasalismy na sznurkach" 😀
i musze powiedziec za zabawa i "integracja" z koniem boska 🙂 a i chodzil jakos tak sympatyczniej tylko ze sznurkiem na glowie . niestety fotek brak 🙁
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 lutego 2009 22:17
Sierra, a ta pani,to spac miala!!

sznurka, a twoj pluszito, choc umieszczony w innych watkach, przyprawia o usmiech o taaaaki 😉 szczegolnie na mezykowej fotce z rozpostartymi czlonkami 😉 no chocbym chciala nie moge sie nie usmiechnac 😉
wątek zamknięty
mnie tez sie mega podoba fotka o ktorej mowi szafirowa i az ja pokazalam kolezance bo sie szczerze usmialam jak to ogladalam 😀
wątek zamknięty
Burza, no bo wtedy był wyjatkowo dobry dla mnie
sznurka, a twoj pluszito, choc umieszczony w innych watkach, przyprawia o usmiech o taaaaki 😉 szczegolnie na mezykowej fotce z rozpostartymi czlonkami 😉 no chocbym chciala nie moge sie nie usmiechnac 😉


Dokładnie!!! Dawno takich pozytywnych zdjec nie ogladałam!Az nie mogłam przestac sie usmiechac .
wątek zamknięty
Szafirowa kiedy ja już komputer wyłączałam, a te paskudy mi tutaj z brzuchami wylatują!  👿

A u mnie to nieustający hot-line ze stajnią: czy to już? Czy to już? Czy już mam dwa konie?  😁 👀 😁
wątek zamknięty
miło mi dziewczyny to słyszeć!
cudny dzień dzis mieliśmy!
wątek zamknięty
niesamowicie piękne macie koniki  😍 Nie mogę się napatrzeć !! Pozdrawiam
wątek zamknięty
Zen 😲
Ależ skary się fajnie prezentuje na tej focie. Czyżby się mu w łepku zaczęło układać czy poszedł w trening? :kwiatek:
wątek zamknięty
sznurka, moza zamowic jeszcze jakies zdjecia? 😀

ja zaraz do kućki, tak sie stęskniłam od wczoraj ze ja schrupie zaraz jak ja tylko zobacze! 😜

Zen wiecej zdjec a nie tak szczujesz jednym!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 lutego 2009 11:29
zen, moze mnie cos ominelo, ale wsiadasz juz na skarego? swietnie wyglada!

a my wczoraj jezdzilismy na sloneczku, na czworobokuuu nanana 😀 i konik byl wesolutki, bardzo mi sie podobalo. w koncu wyszlismy z tej hali 🙂 i wiecie co... po kilku miesiacach spedzonych na hali widze ze Glutek sie niezle rozwinal. bo czworobok nagle stal sie taaakiii ogroooomnyy, spokojnie mozemy sobie tam zrobic kolo w galopie nie kladac sie na bok, nie wpadajac w sciane, jestem dumna. kiedys na krotkiej scianie sie ledwo tam miescilismy, a teraz.. 😎

szkoda ze dzis nie ma takiego ladnego slonca 🙁 ale moze znow uda sie pojezdzic na zewnatrz  🏇  ehh wiosno przybywaj!
wątek zamknięty
Zen jak byłam u Burzy to tez twojego konia zapchałam cukierkami  😁 on tak uroczo wystawia pysk z za krat  😉 " daaaj"

Szafirowa
  ładnie Twoje dziecie wygląda  🙂
wątek zamknięty
Burza, no bo wtedy był wyjatkowo dobry dla mnie[quote author=szafirowa link=topic=3.msg169223#msg169223 date=1234045025]

sznurka, a twoj pluszito, choc umieszczony w innych watkach, przyprawia o usmiech o taaaaki 😉 szczegolnie na mezykowej fotce z rozpostartymi czlonkami 😉 no chocbym chciala nie moge sie nie usmiechnac 😉


Dokładnie!!! Dawno takich pozytywnych zdjec nie ogladałam!Az nie mogłam przestac sie usmiechac .
[/quote]
No, muszę się z Wami zgodzić 😀

Mordka się sama cieszy jak się ogląda takie pozytywne obrazki. Sznurka 👍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.