Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

a po co certyfikat pensjonatowi czy rekreacji?
edzia69   Kolorowe jest piękne!
02 września 2013 10:33
Osowo kojarzy mi się ze sportem. Od dwóch lat jestem trochę nie na czasie. Widać bardzo nie na czasie.
Widzisz a mi się od wielu lat ze sportem nie kojarzy
Przepraszam, jakieś 15 (?) lat temu, kiedy rządził tam WKKWista (i podkuwacz) - OK można było o sporcie mówić
Jednak od lat jest to ośrodek rekreacji konnej i w kierunku rekreacji właśnie bardzo ładnie się rozwija...
Na prawdę polecam wizytę - mozesz być mile zaskoczona efektem ;-)
dziękuję za odp 🙂
Pilnie poszukuję kontaktu do Katarzyny K,  która trzyma konia u Soboli - koń Sułtan.
Jeśli ktoś ma kontakt a nie jest pewien czy mi przekazać, to zapraszam na prw - tam wszystko grzecznie wyjaśnie  :kwiatek:
Czy ktoś z Was będzie na tym kursie instruktora w Szczecinie w październiku ? 🙂
Może tak wykorzystać ostatnie słoneczne dni i zrobić jakieś zapoznawcze ognisko? Co wy na to?
Można, tylko trzeba by być na miejscu , a niewielu re-voltowiczów to szczecinianie  🙁
a czy szczecinianie wiedzą, czy gdzieś koło Katedry Hodowli koni jest jakiś hotel?
lub może jakiś pokój gdzie można przespać noc?  :kwiatek:
Akademiki, bo hotel asystencki tylko 😉
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
30 września 2013 20:19
Time - ode mnie są 3 km -jeśli to ta na Judyma- jak Ci nie przeszkadza chrapiący pies i nadpobudliwe bliźniaki to zapraszam🙂 serio🙂
właśnie mam problem z noclegiem, mam zjazdy na kurs instruktora, a kompletnie nie mam rozeznania jeżeli chodzi o Szczecin.
Gdzie ten ośrodek jest, czy są niedaleko jakieś noclegi, jak dojechać z dworca itp 😀
Więc jeżeli znajdzie się jakaś dobra duszyczka co mnie przygarnie (zjazdy sa weekendowo), a najlepiej co jeździ w tej stajni i mnie przygarnie i zapozna z miejscem to będę wdzięczna!  :kwiatek:
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
30 września 2013 20:33
a daj jakieś szczegóły - kto to organizuje, w jakim ośrodku? Jakiś link do info żebym wiedziała o co chodzi. Mogę Cię przygarnąć odebrać z dworca, nocleg, ośrodek itd - tylko napisz kiedy i gdzie to jest😉

Time poszło PW🙂

edit - dopisek
Mozna, tylko trzeba by miec chwile luzu😉
Moi rodzice chca wynajac kawalerke ok 30 m kw w Zdrojach w wiezowcu na parterze.
Mieszkanie jest kompletnie umeblowane, cena za nie to ok 900 zl + oplaty : czynsz ok 250 zl.
Moze znacie kogos, kto szuka?
edzia69   Kolorowe jest piękne!
09 października 2013 10:53
Najlepiej wywiesic ofertę w akademikach.
Dziewczyny, potrzebne mi namiary na właścicielkę wałacha Sułtana który stoi u Soboli.
Pani Katarzyna przywłaszczyła sobie  moje pieniądze -  prowadziła studio kosmetyczne ( zapłaciłam za usługę z góry i ... ) i się zawinęła bez powiadomienia.... Reszta na prv  - z góry pięknie dziękuję  :kwiatek:
kadyksowa już o to pytałaś na forum... może po prostu pojedź do Soboli i poproś ładnie o namiary nie ujawniając przyczyny?
Możecie polecić sklep z gadżetami urodzinowymi dla dziecka - balony , talerzyki , zaproszenie ....itd
chodzi mi o Szczecin i jego okolice z góry bardzo dziękuje  :kwiatek:
PartyDeco kolo dworca 🙂
Gaga - dzwoniłam i rozmawiałam z właścicielką ( zostawiłam swoje namiary aby przekazała właścicielce Sułtana ), poskutkowało to tym,  że Katarzyna K skontaktowała się ze mną z zastrzeżonego ale nic z tego nie wynikło...
Kajula  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
 
A gdzie robią najlepsze ciasta , torty ?
Ja lubie od Sowy w czekoladziarni na wojska😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 listopada 2013 15:00
Dokladnie, Sowa ma super ciasta! W sumie z każdego jego "lokalu" są dobre 🙂
Sowa jest super, aczkolwiek polecam jeszcze Domową i Izybar.
Sowa i tort bezowy - rewelacja  😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 listopada 2013 17:11
Jeeej Olek  😁 to masz taki sam gust jak mój facet i jego rodzice  😁 Przy każdej możliwej okazji są właśnie te torty, a ja... a ja i beza to średnie połączenie  😁
Sowa , tort Bueno
Miałam 4 dni temu urodziny - dostałam takowy i zeżarłam sama połowę (oczywiście przez te 4 dni)
nie lubię tortów, ale ten jest "wow" po prostu
Gaga, wszystkiego najlepszego  :kwiatek:

Sowa i tort bezowy to bajka  😍 moi rodzice bardzo zachwalaja jeszcze rolade od sowy jakas smietankowa z malinami, dla mnie ciut za slodka (chociaz beza milion razy bardziej slodka 😀 )

Ogolnie bardzo lubie chodzic do Czekoladowej, bardzo lubie tam jesc, wszelkie makarony, nalesniki, mniaaam  😜
Super dzięki dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: tak mi już smaka narobiłyście a to dopiero na  1 grudnia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się