DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Jakiej grubości włóczka na nauszniki? Taka na szydełko 3-3,5 się nada czy za gruba?
hej mam do was małe pytanie, chciała bym sobie wszyć nowy lej do moich ukochanych spodni 😉 i jaki materiał mogła bym wszyć żeby nie porobiły się od razu dziury . z góry dziękuje za odpowiedź
Gniadata   my own true love
13 listopada 2014 06:58
okunka  :kwiatek: dzięki za pomoc. na szczęscie udalo się trafić używane w ogłoszeniach 🙂


😁 😁
escada, to komplet? :P zestawienia kolorystycznego chyba tez nie ty jestes autorka co? 😉

pokaż w koncu kontaktowe! 😀
Komplet autorstwa jednej z forumowiczek 😉

Jeszcze jeden komplet i robię pełne kontakty 🙂
dziewczyny czy stary singer (ręczno/pedałowy) - taki zabytek - przeszyje mi 2 warstwy skóry + filc? 😉
to tak z 3, max. 4mm grubości by było...
czy muszę kupić jakieś specjalne igły do tego?...
Anaa, powinien dać radę. Pytanie, czy nie jest na okrągłe igły - bo z nimi będzie kłopot.
halo, dzięki, będę sprawdzać w takim razie :-)
Anaa, powinien dać radę. Pytanie, czy nie jest na okrągłe igły - bo z nimi będzie kłopot.



ja mam dostęp do całej szuflady takich ogieł starych, jeżeli komus będzie bardzo zależeć
Mialam to samo pisac 😉
pam pam!

Na modelu!



powerpuff, pieknie! i model, oglowie, ustawienie ... fota - wszystko super pasuje i nadaje uroku!
Ktos sie wczesniej pytal czy wloczka 3,0-3,5 bedzie dobra do nausznikow. bedzie dobra  🙂
Co do wszystkich plecionych naczolkow, czy to sutasz, czy jakies ine koralikowe to sa przepiekne ale bardzo pracochlonne. Tak szczerze, to dla siebie bym zrobila jeden ale na sprzedaz jakakolwiek to by mi za szkoda bylo 😀, choc sprzedajacy niemale pieniazki za to powinien wziac, pewnie tez tu pies pogrzebany, bo nie kazdy chce placic, bo to w koncu "troche nitek i koralikow" i nie firmowe, ehhh. Piekne sa plecione i sutaszowe i oczywiscie Horse_art rowniez 😀
powerpuff, rewelacja! Już wcześniej dobrze się zapowiadało, ale na modelu mniam, mniam!
czy zna ktoś z Was może wymiary tego typu podkladki i mógłby mi podpowiedzieć ile wynoszą? (dlugosc, szerokość)  :kwiatek:
powerpuff, piękne!
Plamkakochanie, to zależy od siodła i konia 😉
Ja myślałam, żeby techniką sutasz coś na czaprak stworzyć. Ale daleko mi do sklepu...
Plamkakochanie, to zależy od siodła i konia 😉

ojej 🙂
a taka uniwersalna? Bardzo pilnie potrzebuje na wczoraj :P
Proszę  :kwiatek:

edit: znalazłam już 🙂
ma ktoś dobry sklep w którym kupię dobre igły maszynowe do szycia skóry?
marysia550, skoro sam naczółek został wyceniony na blisko 350 zł to ciekawe ile by taki czaprak kosztował  👍
i czy znalazłaby się osoba, która by tyle zapłaciła.
dar ten czarny naczolek sutaszowy od power? za 350zl? omg, myslalam, ze cos ok 150, to sporo, bo naczolek nie jest szeroki ani z malych elementow, w podobnej cenie naczolki sutaszowe ma pani na fb- mega szerokie, z wielu elementow i bardzo ozdobne. Wiem, ze sutasz to mozolna robota ale osobiscie nie zaplacilabym za taki naczolek 350zl, oczywiscie doceniam prace zarowno autorki jak i wszelkie inne reczne prace, bo wiem ile czasu to wymaga ale dla mnie osobiscie 350zl to o wiele za duzo za taka przyjemnosc.
za 350 zł kupiłabym ogłowie z fajnej skóry.
Sutasz to dobro luksusowe, laski potrafią robić kolczyki za 600 zł i naszyjniki za ponad tysiąc. Tylko trzeba się najpierw dobrze wypromować, by był zbyt, oczywiście. Prace podobne, ale nieznane, są duuużo taniej 🤣
350 to przesada, ale nikt nikomu nie broni się cenić na tyle, na ile uważa 😉
zelka2303, chyba wiem, o których mówisz... Koszmarne są, za darmo bym nie chciała :P I za taki szajs jest stówa, a power ma przynajmniej ładne i gustowne, więc normalne, że cena wyższa.
3
Cześć wszystkim, przepiękne rzeczy tu robicie, aż się rozmarzyłam jak mojego potwora moglabym poubierać 😉
W przyszłości na pewno się zgłosimy.
Ale teraz pytanko do znajàcych temat, których tu chyba bez liku, chcialabym derke mojemu małemu zrobic, tylko to ma być derka, pod która magnesy maja byc doczepione czyli wg. instrukcji lekka  bo podobno koń sie poci przy magnetoterapii i trzeba uważac zeby sie nie przegrzał. A że nie mam o tym pojecia to może poratujecie? Bo mnie pojecie lekkiej derki a tym bardziej gramatury bardzo niewiele mówi 🙄
o cenie dyskutować nie będę, a przynajmniej nie tutaj! 😉
powiem tylko, że taki naczółek to jest kilkadziesiąt godzin dłubania i pracy koncepcyjnej- nie pracuję za miskę ryżu a w przeliczeniu na rotobogodziny i tak jest tani jak barszcz 😉
drozej nie będzie, bo tak jak budyń wyżej zauważyła trzeba mieć markę żeby spiewać wyższe ceny😉

a co do innch tworcow....coż wystarczy wejsc na allegro i mozna sobie popatrzec na rozne "kwiatki" kosztują fakt, niewiele, ale zapewne sa jednorazowe 😉
mój jest wykonany bardzo starannie i porządnie wykonczony, mało skromnie mówiąc, jestem z niego bardzo zadowolona 😉


edit: literówki
powerpuff, przepiękny ten naczółek! 😀
Dziewczęta 🙂 Z czego najlepiej zrobić spodnią częśc derki przeciwdeszczowej ? Wiem że najczęściej jest to polar ale może jeszcze jakieś inne sugestie ? Będę wdzięczna za podpowiedzi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się