Końska Rewia Mody XI 2017

dairoxroxi Co to za siodło ?
wątek zamknięty
Alexa:p Equipe Emporio 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, przepiękny ten granat  😍
wątek zamknięty
Czy widział ktoś gdzieś może jeszcze Eskadrona Brand Heritage w kolorze racinggren, wersja DL?  🤔
wątek zamknięty
A my wreszcie mieliśmy przepiękne okoliczności przyrody wykorzystane na zdjęcia życia... oczywiście klasyka i stypa, granat i biel.

Suszek i granatowy BR Suzanne, owijki Schockemohle, kalosze Horze Salerno:



Suszek w kolekcyjnym białym B Vertigo Lexington, ochraniacze ANKY Climatrole, kalosze również:

wątek zamknięty
quantanamera, - nie tak całkiem stypa, bo trochę się świeci 😉 Granat zjawiskowo po prostu, a tło jak z jakiegoś bardzo mocno wyfotoszopowanego obrazka 💘
wątek zamknięty
Cztery dni mogłam pojeździć w takim miejscu, jeszcze w ramach nierealnej sielanki, to nad tym polem i wodą w tle unosił się cały czas ogromny ptak drapieżny, no sceneria nie z tej ziemi 🙂 Cudownie!
wątek zamknięty
W białym top  🙂
wątek zamknięty
anai, to pewnie będzie lepiej- chociaż ja stypiacz krzyczę jak widzę to mango 😀

Eskadrony widzialam coś tam velvet u Laguny w ogłoszeniach i to pierwsze jakie mnie zabiły od lat... ale 400zł... ludzie, to cena 6 czapraków 😀
wątek zamknięty
quantanamera, - zazdraszczam 😍
Burza, - no ceny bolą, oj bolą 🤣 Ja sama w tym roku mocno się biłam z myślami kupując powderrose za 300zł... gdzie derka z kolekcji była 50zł tańsza 🤣 I jak widać, ceny wcale nie odstraszyły kupujących, bo zarówno hertridge, jak i najnowszy cs poznikały szybciutko 😉 Przy hertridge uratowało mnie to, że zdjęcia czapraków na karych koniach szału nie robiły kompletnie.
wątek zamknięty
keirashara, bo kolekcje naprawdę wspaniałe i te alcantrowe czapraki - aż syczałam jak je widziałam w ogłoszeniach. Ale nie mogę, za stara jestem, to już ochraniacze, większość ogłowia, wypasiona podkładka.. 😀
wątek zamknięty
Anky Maize na kuleczuniu 😀

wątek zamknięty
Zdecydowanie lepiej ten pad wygląda na Twoim koniu niż na moim.  😍 🤣
wątek zamknięty
faith, wspaniały kolor dla niego 😍
wątek zamknięty
faith, - super 😀 Mega wesoły, taki wiosenno-letni komplecik 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 czerwca 2017 11:42
Prawda, że super? Na żywo wyglądają jeszcze lepiej!  😍
wątek zamknięty
Dziekuje dziekuje, miod na moje serduszko  😍
wątek zamknięty
Czy mogę spokojnie sobie grzebać w ogłoszeniach i szukać czapraków, czy zaraz wyskoczy jakaś nowa kolekcja i lepiej się wstrzymać? 👀
Chyba teraz dopiero na jesień będą raczej, tak?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2017 18:56
flygirl, jesienne kolekcje zaczną się pewnie pojawiać we wrześniu, jakieś pierwsze informacje najwcześniej w sierpniu - więc masz trochę czasu 😉
wątek zamknięty
Tak też myślałam. Mogę się na spokojnie oddać przekopywaniu miliona ogłoszeń i wyszukiwaniu perełek. 😎
wątek zamknięty
dawno nie zaglądałam tu, przepatrzyłam na szybko i nikt naprawdę nie popełnił tej ANKY? pretty pink  👀
uzupełniam w takim razie 😀

jest trochę mniej żarówiasta w rzeczywistości  😅

wątek zamknięty
Milkiwaj, a w rzeczywistości też jest tak chłodna, że aż fioletowawa? Bo myślałam o niej.

U nas już drugi raz Anky Hot Pink na zawodach:

wątek zamknięty
Sivrite nie, w fiolet nie wpada, to ładny ciemny róż, nie majtkowy 😉

wątek zamknięty
milkiwaj, - bardzo ładny róż 🙂
Sivrite, - na żywo ten kolor też jest taki... truskawkowy? Jak truskawki ze śmietaną? 😀 Super wygląda! Btw. co masz za bryczesy? 🙂

Ja ponownie wpadam z powderrose, tylko zdjęcia już nie z tostera 😀


wątek zamknięty
keirashara, bardzo ładnie w powderrose 🙂
Jaką koszulkę masz na zdjęciach?
wątek zamknięty
Keirashara, R.C. Champion. Wielbię i polecam, ale już więcej o nich nie wspominam w wątku bryczesowym, bo się boję posądzenia o reklamę. 😀 Polska firma, a 80-90% nakładu idzie na zachód, bo w Polsce moda na Pikeury, Cavallo i inne Cavalliero. A przecież mamy dostęp do takich zarąbistych bryczesów z silikonowym lejem. Tylko trzeba lubić takie legginsowate bryczesy. W sobotę wygrałam właśnie u nich kolejne, jestem bryczesowo ustawiona na następne pół życia, właśnie w Championy. 😀

Truskawki ze śmietaną... Chyba pojadę do GNL-u go obejrzeć, bo niestety w rajdach wypada jeden pad na jedną pętlę zawodów. Aż mi było głupio zakładać na drugą taką mokrą szmatę, nawet mój niejeżdżący chłopak się zdziwił.

Ja to Wam zawsze zazdroszczę tych grzecznie stojących koni do zdjęć. 😀 Mój jak stoi grzecznie, to wygląda tak, że byście mnie do TOZ-u zgłosiły.

EDIT: O, i też pytam, co to za koszulka. 😀
wątek zamknięty
Quanta, uwielbiam ten granat  😍
keirashara, bardzo ładnie to wygląda 🙂 ale ostatnie zdjęcie...  😍

Ja mam nowy czaprak Caball. Jest obłędny, jakościowo super  😍
Mam na ciemnogniadej i na rudej






Jeszcze z tej serii biały czeka na sesję 😀
wątek zamknięty
Aniagree, bardzo mi się rzuca w oczy to logo... Nie podoba mi się, jak jest umiejscowione, zbyt zbity tekst i zbyt blisko lamówki. Ale z prawej strony. 😀 Chociaż dla odmiany podkładka mogłaby tak daleko nie wystawać. Jestem okropnym pedantem, jest dla mnie specjalne miejsce w piekle, wiem. 😀
wątek zamknięty
Sivrite, siodło 16", podkładka Mka i tak to razem wygląda, ciężko ułożyć podkładkę pod tym siodłem by nie wystawała, a biorąc pod uwagę, że to tymczasowa opcja to nie zamierzam zmieniać 🙂
logo jak logo..  ja ogólnie nie lubię wszelkich napisów, krzyży i haftów a w tym wyjątkowym przypadku nie przeszkadza mi to 🙂 czaprak wystarczająco cieszy moje oko 😀
wątek zamknięty
Moona, Sivrite, - dziękuje 🙂 Koszulka to H&M, za szalone 22zł z wliczoną przesyłką 🤣 Różowych już nie ma, ale jest kilka innych kolorów i trochę się czaje. Mogłaby być krótsza i mieć mniejszy kołnierzyk, ale za tą cenę nie narzekam. Jakościowo bardzo przyzwoita, tylko rozmiar durny, bo to jest S, a jest spora.... za to jako jedna z nielicznych nie odcina mi dopływu krwi w łapie, a ja kawałek to jej jednak mam 😉
Sivrite, - markę kojarzę, bo znajoma im za ambasadora robi, ale jej opinią jakoś nie ufałam, bo też bym jak szalona zachwalała coś, co mi dają za darmoszkę regularnie 🤣 Chyba jednak się skuszę, bo mają kilka bardzo ładnych modeli. Przewiewne? Myślę o nich na lato.
aniaagre, - przyznam nieskromnie, że mi też się ono strasznie podoba 😁 Pięknie klasyczny ten caball, na obu super 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.