Końska Rewia Mody XI 2017

anil22 A jak wypada ten beżowy??  👀
wątek zamknięty
Widzialam tylko satyne, rano wstawie foto z komórki. To wydawał się piekny.
wątek zamknięty


Tylko takie posiadam
wątek zamknięty
anil22 o dziękuję! 😀 A ten jasny to taki już pod biel czy raczej taki Szampański ten kolor? Coś własnie jasnego bym chciała na mojego Siwka 😀
Ogólnie na Twoich zdjęciach zyskuje ten czaprak, bo na katalogowych nie porywa :P
wątek zamknięty
Bardziej szampański jak biały, inne czapraki mają też takie lamówki, navy ma lamówkę violetgrey. Te jasne wstawki wyglądają super. Rozczarowało mnie bordo. Bo np kaaloszki mają ekstra kolor, ale czapraki  😵
wątek zamknięty
Wow... pierwsza kolekcja od dłuższego już czasu która bardzo do mnie mówi. Oj niedobrze.
wątek zamknięty
Zaczynają coś wyprzedawać i tak myślę - pepper red cotton dla gniadego? Co myślicie? Ktoś ma zdjęcia tego czapraka na koniu?
wątek zamknięty
dairoxroxi, -klasa!
anil22, - no nie mów? 🙁 A tak mi się to bordo podoba na fotach!

Kropki na leniej sierści i w mniej kalkulatorowym wydaniu:
wątek zamknięty
Trochę mnie zasmuciło, bo zakochana jestem w blackberry  🙁 Ale boję się, że się rozczaruje jak kupię. Ehh, co robić. Ktoś już może nabył i może się pochwalić zdjęciami? 😁 No i powstrzymuje mnie fakt, że chyba tylko dwa modele są dostępne w rozmiarze PD.
wątek zamknięty
OntariA - załamać Ciebie ?  😎 😁
To pierwsza kolekcja gdzie prawie wszystkie są dostępne w PD  😜
wątek zamknięty
Myślę, że same musicie zdecydować. Mnie osobiście rozczarował, ale to nie znaczy że Wam się nie spodoba 😉 Na Matchy Dressage są już fotki na koniach, może to Wam pomoże.
keirashara kropki śliczne jak i koń.
wątek zamknięty
Laguna, serio? Gdzie? Bo ja poważnie ich nie widzę  😵
wątek zamknięty
Bo nie wszystkie sklepy sprowadzają. PD słabo schodzą wiec raczej sklepy się w to nie bawią. Ale w katalogu prawie pod każdym modelem jest że jest PD. Mustang z W-wy m.in może ściągnąć
wątek zamknięty
Na Matchy Dressage są już fotki na koniach, może to Wam pomoże.

Nie widzę żadnych zdjęć tam. 🙁
wątek zamknięty
    flygirl Tutaj są jakieś fotki  :kwiatek:
https://www.facebook.com/pg/matchy.dressage/photos/?ref=page_internal
wątek zamknięty

Owijki ze starej kolekcji.
wątek zamknięty
Mi się podoba ten blackberry. Zamówiłam taki tylko z ornamentami oraz inny darknavy. Ale chętnie bym pozostał 2 kolory też wzięła, bo chyba też by mi pasowały na gniadego. Wariactwo i bankructwo 😉
keirashara, fajne te kropki, przypomnisz mi co to?
wątek zamknięty
Do gniadego to prawie wszystko pasuje. Mi ten balckberry tez sie podoba, ale nie na tyle zeby go kupic 😁
Jakie sklepy maja ta kolekcje?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 lipca 2017 17:36
anai, ooo chętnie zrobię oczny skan darknavy, bo jakoś bardziej mi się podobał granat z heritage. Ale może to tylko foty w internecie przekłamują 😉
wątek zamknięty
Aaaaa i mój odwyk poszedł w ..... Velvety  😍 są absolutnie cudowne! Zamówiłam już na wszelki wypadek, ostatnio mi wykupili  😕
wątek zamknięty
anil22 - dziękuje  :kwiatek:
anai, - mustang 😉 Kocham ten czaprak do ciurania na treningi, dobrze się układa, mało brudzi, rewelacyjnie się pierze, jest cienki i lekko sztywny, mniej niż cottony, ale nie jak szmata do podłogi - a to wszystko za 50zł 😎
kitty - ogromnie jestem ciekawa jak wyglądają na fotach nie katalogowych, oby szybciutko do Ciebie przyszły 😀
wątek zamknięty
    flygirl Tutaj są jakieś fotki  :kwiatek:
https://www.facebook.com/pg/matchy.dressage/photos/?ref=page_internal

Aaa bo ja na stronę weszłam, nie na fejsa. 😀 Ten violetgrey niestety ładnie wygląda na jasnogniadym. Dobrze, że i tak nie mam pieniędzy. 😀
wątek zamknięty
keirashara, super 😍
wątek zamknięty
violetgrey śliczny, ale co dotykam jakiegoś eskadrona to jakością mnie niestety nie powalają :/


Wrzucam mojego przystojniaka w słonecznej pomarańczy made by Krysiex. Nie przypuszczałam że będzie aż tak ładnie się na nim prezentował.

wątek zamknięty
Laguna, ten Mustang ma stronę internetową? Bo szukam sklepu, który mi ściągnie PD  😜 albo może jakiś inny?
wątek zamknięty
ontaria napisz do hidalgo, mi ściągali  😉
wątek zamknięty

No przecież to takie piękne  😍 tylko mnie kusi 😵
wątek zamknięty
Kitty, dzięki za podpowiedź. Napisałam, mam nadzieję że się uda  🙂
wątek zamknięty
anil22, cudne kaloszki. Wiesz może jaka jest rozmiarówka ? Kończą na XL jak większość tych niestandardowych wzrorów, czy są też większe ?
wątek zamknięty
anil22 po tych zdjęciach zakochałam się jeszcze bardziej  😵 Jedynie co mnie powstrzymuje to jest to że nie do końca wiem jaki rozmiar dla mojego malucha, napiętki kiedyś mieliśmy to miał M'ki, ale wyrósł z nich.. wiec tym bardziej nie wiem jaki rozmiar kaloszków  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.