Młode Konie

chilloutxd, bardzo fajny przejazd moim zdaniem 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 grudnia 2014 08:29
Brawo dziewczyny  :kwiatek:  Ładne zakończenie tego roku 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 grudnia 2014 23:10
anai Szaraczek jak zwykle mi się podoba 💘
nirv masz jakieś filmiki? albo zdjęcia od boku bardziej?
chilloutxd nawet jakieś Twój przejazd widziałam, fajna z Was para.
BTW co tu taka cisza?
Sprytek wszystkie parkury bez zrzutki i w ogóle na nim hala nie zrobiła wrażenia. Niesamowity jest, ale czasami tatuś wyłazi 😀iabeł:.


A kucuś spełnił swoje marzenie. Od dawna fascynowały go łąki za placem.

i w końcu mógł zobaczyć co tam jest 😁

Dzisiaj z racji dużej ilości śniegu miał nawet kłusy i galop wokół stawów.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 grudnia 2014 16:55
Mój koń jak tylko pojawia się gruda zachowuje się jak młody gniewny, normalnie zachowuje się stosunkowo spokojnie na wybiegu, wystarczy jednak żeby złapał mróz a wstępuje w niego upierdliwiec. Co zimę zaczepia inne konie, podbiega, gryzie je w zady i ucieka, jak nie gonią powtarza do skutku, w tym roku znalazł dodatkowo kolegę do zabawy. Znaczy on się bawi a drugi koń nie ma jak się go pozbyć choć naprawdę się stara 😂.

[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10885352_760126530710023_6067159238828088418_n.jpg?oh=79ccf9aad332d5468db6ca86c89969f2&oe=553F8217[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10881600_760126657376677_2914498144172283123_n.jpg?oh=b4307a9cbfa3a8ecf10c27f405c1e528&oe=55347165&__gda__=1428788795_b1a5391779e0b521cf93a091ea161fa3[/img]
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10891564_760126737376669_1291550399238151916_n.jpg?oh=47b97bc81e62609f11953052a77cf30a&oe=553AD691[/img]
lusia722, dzięki!  Jak się Twój dzieciak zachowywał na spacerze?
Biczowa, niezła rozróba 🙂
My się obijamy, ponieważ najbliższe zawody dopiero 24 stycznia, dałam młodemu luz od skakania i w ogóle ma lekkie jazdy i sporo wolnego. Takie okołoświąteczne lenistwo 🙂 Śnieg mu się podoba, a jakże:


Anai on w ogole taki paszczowy chyba jest co?😀 omnomnom snieg pychota 😀
faith, oj tak, wszystko przememła. I wszędzie pysk wpycha, oczywiście zajrzy też do kieszeni każdej przechodzącej osoby 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 grudnia 2014 17:44
anai wygląda na zadowolonego z pogody, śnieg smakowy i można się nim pobawić 😀

Jasnowata mam nadzieję pooglądać sobie na żywo twojego Macieja na pre Cavaliadzie 😉

A tak w ogóle to szkoda mi tego siwego araba ze zdjęcia, nie dość że mój masochista go molestuje to jeszcze żeby było śmiesznie nasz fryzi odsadek upatrzył go sobie na zastępczą mamusię, non stop szuka wymienia i łazi za nim jak piesek 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 grudnia 2014 18:57
Biczowa co jest w tych arabkach, bo mój kucyk też miał takiego towarzysza. Najpierw go we wszystkim naśladował a potem zdominował i zmuszał do biegania.
anai Początkowo nie był zachwycony perspektywą samodzielnego oddalenia się od stajni, ale wystarczyło trochę konsekwencji i się udało. Już za drugim razem nie było najmniejszego problemu. Teraz jak długo pogoda pozwoli to będzie biegał na zewnątrz.
lusia722, pokazuj jak najwięcej spirytusa!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 grudnia 2014 19:49
lusia722 to musi być ich urok osobisty 😉, z tym że ten arabek sam jest koniem dominującym w dodatku niespecjalnie towarzyskim, w stadzie raczej stoi na uboczu i nie jest zainteresowany bliższymi kontaktami z resztą koni, mojego też odgania tyle że cóż jego to chyba tylko zachęca, a źrebak ma w nosie co z nim siwek robi byle by był obok. Przekichane.
anai, dogadałby się z moim Młodym. 😉
Biczowa, gdzie na drugim zdjęciu arabek ma głowę? 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 grudnia 2014 22:36
Gdzieś mu odpadła 😁
W achał tekińcach się pożegnałam , tutaj też chciałam to zrobić . Póki co będę Was tylko czytać, bo Młody zmienił właściciela  i nie będę miała okazji do udzielania się w tym wątku.
Donia Aleksandra, gratuluję sprzedaży, chociaż szkoda, że nie będziemy tu złotego oglądać. Łezka w oku sie kręci, bo znało się go przez rv od małego. Mam nadzieję, że i tak zawitasz tu wkrótce z jakimś młodym skoczkiem 😉
anai Też mam taką nadzieję 😉
To my chcielibyśmy się także przedstawić  😉 Kiedyś wstawiałam tu zdjęcia tego pana, ale daawno temu (miał wtedy jakieś 1,5 roku). Teraz skończone już 4 lata! Tak więc, oto Dakar:




Zabijcie mnie, jak zdjęcia są za duże...
Co sądzicie? (Tak, wiem, że ma wieeelki brzuch....  🤣 )
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 stycznia 2015 21:33
magda jak będę miała Sprytka jakieś zdjęcia to powstawiam.
Donia Aleksandra mam nadzieję, że Sahib będzie się jeszcze czasami chociaż gościnnie pojawiał. A Ty koniecznie szukaj następcy 😀
Mam filmik (coś mi się w nim pokręciło na poziomie edycji, brak przejść i takie tam 😉 )ze skoków luzem szaraka, podejście drugie:


Dakarowa, oj tam brzucho, popracuje, to zgubi 😉 Co porabiacie? Chodzi pod siodłem?
anai Chodzi, oczywiście, że chodzi  🙂 Teraz nie mamy za bardzo jak pracować, bo placu brak, więc śmigamy w tereny. Byliśmy już razem na dwóch rajdach 3-dniowych i jednym Hubertusie  😁 Nie mam zdjęć pod siodłem, bo nie ma kto robić  🙁 Ale ogólnie chłopak fajny, często za dużo energii, ale do ogarnięcia. Na rajdach kilka osób się nim zachwycało, a gdy tylko wsiedli, to : "Oo, ale on miękki!" "Boże, on taki czuły na łydkę?" "Ej, zamień się koniem." itp. itd.  🤣 Niestety innych się nie słucha, w boksie wszystkich gryzie (oprócz mnie), nie przepada za mężczyznami, często kuli uszy, skacze przez płoty, rwie derki, wpycha się na chama do koniowozu, gryzie i kopie swojego przyjaciela, nawykowo rwie kantary i ogłowia... Koń-ideał  😍

Mój najmłodszy z młodych
9 miesięczny ogierek


Donia Aleksandra trochę smutno, ale gratuluję sprzedaży

anai szarak jak zwykle świetny!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 stycznia 2015 17:15
Luisa Bardzo fajny źrebol 😀 patrząc na ucho śnieg mu się chyba podoba 😁
Louisa, ładny!  Co to za zwierzak?
Biczowa dziękuję  🙂

anai to Casillero Z (Corvus Z - Louis). Bardzo fajne to to wyszło, ma fajny okrągły galop i super głowę.

To jeszcze Junior oglądający kucyka


i z resztą dzieciarni - już nie mojej


Junior pozdrawia Kącik
Dawno mnie nie było, muszę nadrobić to, co zostało wyprodukowane pod moją nieobecność. Na razie przypomnę się z małym prywatnym samolotem z przełomu listopada/grudnia  😀

Louisa Zakochałam się w Juniorze.  😍


Louisa , gniady jest świetny! Chociaż mój nr jeden to w dalszym ciągu Castor  😍
A mój młody zaliczył kolejną przeprowadzkę. Bardzo nie lubię wozić konia od stajni do stajni, ale chyba na dobre mu wyszło. Chcę jeszcze na chwilę zostawić go ogierem, a w nowym miejscu ma duży własny padok, no i jest blisko mojego miejsca pracy.

Louisa młody świetny, pierwsze co mi w oko wpadło to ta zgrabniutka główka, jest ciacho 😀
Equihorse no fajny ten samolocik, braku ambicji mu nie można zarzucić, ile ma?

U mnie dzisiaj był piękny wiosenny 🤣 dzień, więc zrobiłam mojej młodej pare zdjęć, dziecię lada chwila skończy 20 miesięcy.

celsijs ale ma piękną, przystojną głowę! 💘
Louisa rany, ale on już duży! Ile on teraz ma?
ps. Twoja kucka wymiata :P Muszę się do Was wybrać, chętnie poznam stadko na żywo 🙂

W sumie nigdy nie pisałam w tym wątku o swoim koniu.. Ale prawie dwa lata ma więc nie pasuje już do wątku o źrebakach 😉
Mierzyłam ją wczoraj w kłębie. Ma 150 cm. Czy ktoś mi może powiedzieć czy to dużo, mało? Jak na klacz. 4 stycznia skończyła rok i 9 miesiący.
A ja nie mam bladego pojęcia... Dawno u nas źrebaków nie było w stajni  😡
celsijs podaj adres, wyślę Ci Castora, bo jak na razie nikt rudego nie chce  😉
Jaki papier ma Twój ogr? Podoba mi się  😍

Kasija zapraszam, weź marchewkę, jabłko, albo suchy chleb to od kucyków się nie uwolnisz 😉 a dwa takie konusy mam.
i mam 3 młodziaki z rocznika Dolce to sobie porównasz, albo pomierzymy "moje"

Szalona😉, Equihorse  :kwiatek: dziękuję w imieniu Juniora

Szalona😉 jaki miedziany rudy  😍 Śliczna!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się