Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Mam pytanko. Szukam "koszuli" (bluzki w sumie) konkursowej, granatowej, ale żeby w miarę możliwości, odpowiadała odcieniem kolorowi navy Pikeura. Ktoś coś?

Tzn. taki bardzo ciemny granat ?
Klami boski kolor...ja też  😡
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 kwietnia 2014 07:35
ciemny kolor ma Horze. bardzo ciemny Equiline. o i Spooks!
Klami SPOOKS  😅

http://www.zalando.pl/spooks-kimi-koszulka-polo-niebieski-sk041d004-k11.html

zapisz się do newsletter i 40zł rabatu dostaniesz a wysyłka gratis  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 kwietnia 2014 09:57
Spooksa  😍
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
12 kwietnia 2014 14:45
Rzeczywiście, Spooks ma piękne granatowe koszulki. Natomiast koszulki z nowej kolekcji są steaszne...
Czy ktoś orientuje się w materiałach bryczesów Pikeur Lugana ? Jaki to np. 82 ? dobry ? 🙂 Na lato ? 😉
Lugany są różne, są softshell zimowe, softshell letnie, kratki, sztruksowe, 2 składnikowe, 3 składnikowe.

Na lato 3 składnikowe
A wyjaśniłabyś, dlaczego?
Tak się zastanawiam, jaki w ogóle skład (pod względem doboru materiałów) powinny mieć bryczesy na lato. To też nie zależy trochę od splotu? Macałam ostatnio np. bryczesy bawełna+5% elastanu. Mam w domu bryczki o tym samym składzie - a w dotyku zupełnie inne (grubsze)... Albo bryczki z domieszką lycry (chyba do bawełny). Były ultra cienkie, ale... raz, że obawiałam się, że nie przetrwają z tego względu zbyt długo, a dwa - skojarzyły mi się z rajstopami. 😁 I jakoś to nie było pozytywne skojarzenie w odniesieniu do lata (szukałam bryczesów, które się nie będą tak wklejać)... A dopiero teraz pomyślałam, że przecież ciuchy do ćwiczeń też są z lycrą właśnie po to, żeby lepiej odprowadzać pot. Skończyło się na bryczesach bawełna+nylon+elastan. Bo jakoś najprzyjemniej wypadały w macaniu. 😉 Ale zupełnie nie mam pojęcia, jak się sprawdzą w użytkowaniu.
Na lato najlepsze są micro2000

moje candela na lato mają skład:

64 Bawełna
29 polyamid
7 Lycra
Spooksa są piękne, ja choć długo się trzymałam nie wytrzymałam, wzięłam  😉

btw. w Yard-Equites są na suuuper promocji  :kwiatek:
sei, dzięki, ale to nie ja pytałam o granaty. mils chyba pytała coś mi się zdaje. 😉

Dramka, dzięki za link. Ładna ta koszulka, ale hmm.... czegoś mi w niej brakuje.
Spooksa są piękne, ja choć długo się trzymałam nie wytrzymałam, wzięłam  😉

btw. w Yard-Equites są na suuuper promocji  :kwiatek:


nie widzę, możesz dać link
w zalando wychodzi taniej z zniżką i z wysyłką gratis 😉
mils   ig: milen.ju
13 kwietnia 2014 19:29
Dziękuję za odpowiedzi dotyczące granatu. 😉 Kilka koszul mam już na oku, może coś przypasuje. 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 kwietnia 2014 19:17
[s]Czy któraś z Was byłaby w stanie podać mi wymiary koszuli konkursowej Pikeura w rozmiarze 36?  :kwiatek:[/s]

EDIT: Nieaktualne.

Za to mam inną prośbę: czy ktoś mógłby pomóc mi z doborem koszuli do tego fraka? Marzyła mi się kiedyś koszula Pikeura z pagonami, do innego fraka, ale wątpię, żeby pasowała do tego.

slw95   żyj i pozwól trwać
15 kwietnia 2014 19:47
Ma ktoś kurtkę EquiTheme, jak jest z ich jakością? Nie znam w ogóle tej firmy, może ktoś coś? :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 kwietnia 2014 22:00
malinowaa, a Euro-Star z nowej kolekcji? moim zdaniem piękna  😍
Przecież pod frakiem nie widać wykończenie koszuli  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 kwietnia 2014 07:28
pagonów nie, ale wykończenie stójki czy przy guzikach -  tak, jeśli ktoś jeździ bez plastronu 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 kwietnia 2014 08:34
Dramka, niestety, tak jak mówi sei- dużo tej koszuli nie widać spod fraka, ale stety/niestety wykończenie guzików jest widoczne, a w przypadku tej koszuli z pagonami może nie ładnie wyglądać z resztą fraka.

sei, koszula piękna i dopuszczalna dla mojej kieszeni.  😍 Zdecydowanie zastanowię się nad kupnem 😀
Ja takich problemów nie mam 😉

Natomiast zastanawiam się jak rozciągnąć rękawy na moje bicepsy  😁 może po praniu na mokro?
Klami - Piękna  😍 !!!
Klami, faktycznie ta koszula ma to coś, jest inna i ładna 🙂
Ta wstawiona przez sei mi się marzy w kolorze cashmere blue 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 kwietnia 2014 09:27
Ale dlaczego one muszą aż tyle kosztować?  😕


Dramka, ja w moich poprzednich dwóch Kingslanda miałam taki problem, pranie na mokro niewiele dawało efektów, moje po jakimś czasie same się rozciągnęły, ale trochę to trwało.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się