moda, ciuchy etc...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2019 14:27
a patrzyłaś online?
ja mam te i są spoczi (nie polecam jeno tego jasnego moro przy piesku-oszołomie)
https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Spodnie-dresowe-damskie/p100258105
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 września 2019 14:30
madmaddie, przeglądałam ale kurcze ciężko stwierdzić jakie one grube po samym zdjęciu. Ale skoro mówisz, że są ok (a nie cienka szmatka :P) to wygląda to obiecująco!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2019 14:32
na mróz nie będą ok, ale na chłodniejsze dni są bardzo spoko. 🙂
smartini, - w housie takie mieli, zwykle szare dresiaki za jakieś 20-30zł 😉
madmaddie, a jak rozmiarówka wypada? A w sumie bardziej długość?
Wzięłabym, ale ja większość długich dresów to po ziemi ciągam. Kupiłam sobie taki dres "do pieska" właśnie w Pull&Bear ostatnio, bo tam zawsze na długość mam ok rzeczy. Ale w sumie jest spoko i czasem w nim łażę do sklepu czy coś, a zapłaciłam 69zł, więc taki do psa chętnie jeszcze jeden tani nabędę 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2019 19:05
ja wzrostem nie grzeszę i M są ok ('jestem pulpetem). Moja matka jest wysoka i ona ma za krótkie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 września 2019 08:45
Halko halko, czy mamy jakiś wątek biżuteryjny?  🤔 🤔
Ewentualnie może któraś wie gdzie znajdę takie coś albo podobne? Wygrawerować mogę sama, ale potrzebny mi dokładnie taki prosty wisioreczek.





:kwiatek:
[url=https://www.naszyjnikimie.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PL_ALL_Google_cpc_Search&utm_content=Name+Necklace&utm_term=%2Bmy%20%2Bname%20%2Bnecklace&smt=349958&sliceTag=2031362932&tid=kwd-28197313612&pid=&genseg=&dy=&gclid=EAIaIQobChMI2r_t45r75AIVx-eaCh3WHAoGEAAYAiAAEgJZevD_BwE&gclsrc=aw.ds]tutaj[/url]
espana - oooo, ekstra, turbo dziękuję!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 października 2019 06:59
W temacie torebkowym - szukam czegoś dużego i maksymalnie klasycznego, takiej prostej czarnej torby do noszenia na co dzień, do składania miliona rzeczy i odkładania gdzie popadnie, ale żeby w sytuacji awaryjnej nie było wstyd pójść na spotkanie "pod krawatem" na wysokim szczeblu. Koniecznie zapinana na zamek. Może być materiał albo skóra, ekoskóra jakoś mnie nie przekonuje. Ktoś coś?  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2019 07:19
Monnari ma dużo toreb, może tam coś znajdziesz.
efeemeryda   no fate but what we make.
02 października 2019 07:31
smarcik
polecam Wittchen, moim zdaniem są nie do zdarcia, cioram i nic się nie dzieje, ewentualnie Venezia bo też nie udało mi się jej zniszczyć, wszystkie mam ze skóry  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 października 2019 12:06
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek:

Nawet nie wiedziałam, że Monnari ma torebki, ogromny wybór na stronie, na pewno przyjrzę się uważnie  🙂

Z Venezii mam elegancką torebkę na ważne spotkania, ale przyznam, że nie wyobrażam sobie tyrać na co dzień takiej torby za 4 stówki nosząc w niej tonę książek, kompa, jedzenie itp  😁 a jednak ważna jest dla mnie możliwość rzucenia torby na brudną podłogę bez żalu  😁 ale też spojrzę, może będą jakieś promki.
efeemeryda   no fate but what we make.
02 października 2019 12:26
ja kupiłam a outlecie Venezii taką miękka czarną za jakieś 2stówki, jest nie do zdarcia  😂
chociaż ja na ziemi nie kładę, bo wiesz przesądy. Nie jestem przesądna ale po co kusić los  😜
W Lidlu na być zaraz Wittchen i widziałam tam jakieś duże modele też.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2019 14:46
Wiadomo co się dzieje w Lidlu jak jest Wittchen...
efeemeryda   no fate but what we make.
02 października 2019 15:21
Facella
ja tam nie widziałam żeby coś się specjalnego działo, jak były te małe to normalnie pojechałam, wybrałam i kupiłam co chciałam.
Btw, można chyba też online kupować w lidlu?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2019 15:45
smack, ja polecam też zajrzeć do mohito, moja się bardzo ładnie trzyma, a mam ją długooo, choć nie jest skórzana 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 października 2019 13:09
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

efeemeryda 2 stówki to całkiem przyjemna cena za skórzaną torbę, chciałabym taką upolować  😁 Na Wittchen też spojrzę jak będzie w Lidlu, to chyba już niedługo  🙂


madmaddie a Mohito to nie jest eko-skóra? U mnie takie rzeczy odpadają totalnie, szukam albo skóry albo materiału wyglądającego jak materiał, nie znoszę  rzeczy z eko skóry  😡 ale zerknę, może mają coś szmacianego  :kwiatek:
Wiadomo co się dzieje w Lidlu jak jest Wittchen...


Zależy jak.bardzo oblegany Lidl. Jak byłam w punkt otwarcia sklepu to zawsze spokojnie sobie coś wybrałam. Nie było żadnej wojny 😀 12.10 będą te torby i z tego co widzę nie będzie można ich kupić przez sklep internetowy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 października 2019 16:35
Te czasy rozrywania się na strzępy już chyba dawno minęły, przecież teraz są pińćset plusy i Karyny stać na takie rzeczy  😉 Z resztą nie wiem czy te torebki Wittchen w Lidlu są tak o wiele tańsze niż normalnie/na wyprzedaży. Bogacimy się jako społeczeństwo ostatnimi czasy  😉

Znalazłam fajną torbę na Zalando - firma Zign. Może ktoś miał z nią do czynienia?  👀 zastanawiam się czy zamówić.
smarcik, ja mam z Monnari tyle torebek że części nawet nie zdążyłam jeszcze wyjąć z opakowań. Jestem w trakcie przeprowadzki i czuję się jakbym miała przedwczesną gwiazdkę 😂 ostatnio wyszłam z trzema kolejnymi bo wyprz 😵 ze wszystkich może jedna jest już bliska śmietnika,  ale to po czterech latach noszenia w niej całego majdanu studenckiego i rzucania gdzie popadnie 😉 (tzn jedno ucho się naddarło tak na 4mm ale bardzo przeginalam z wagą wewnętrza 😁 więc pewnie mi jeszcze trochę posłuży )
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 października 2019 15:22
smarcik, ekoskóra ale trzyma się lepiej niż Wittchen mojej matki, a ona dba o torebki  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 14:55
Wrócę jeszcze na chwilkę do tematu toreb.. była kiedyś taka popularna na re-volcie firma szyjąca torby (pamiętam że były takie od ręki, i takie na zamówienie). Dużo kolorowych było  👀 Polecała ją na pewno JARA ale dużo dziewczyn kupowało. Ktoś kojarzy o jaką firmę chodzi?  😡 zupełnie wyleciała mi z głowy nazwa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 października 2019 15:04
Mana Mana o to chodzi?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 15:07
Woooow, tak! Ale ekspresowa odpowiedź  😍 Dziękuję!  :kwiatek:

Nadal użytkowniczki są nimi zachwycone? Warto?  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 października 2019 22:12
Szybko, bo mam te torby na „ chciej - liście”  😂
Mana Mana o to chodzi?

Ale piękne torebki tam są 😜 Jestem typem plecakowym, ale mimo to mnie kilka modeli kusi 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 07:36
safie no i wszystko jasne! Ja może poczekam na black friday, już niedługo, powinny być promocje  😁


fin prawda, że ładne? 😉 szczególnie podobają mi się duże materiałowe, takie które nie są imitacją skóry 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się