Pensjonaty we Wrocławiu

Zgadzam się Zairka, jednak nie od nas to zależy :/ Możemy wywierać jedynie delikatne naciski.. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 21:12
Ale wasza stajnia i tak zrobiła na mnie duze wrażenie i jak narazie nie słyszałam zlej opinii a to dziwne bo przeważnie o każdej stajni słyszy sie i dobre i zle rzeczy
Kobylasy puki co zostaja in Durok woda opada i mam nadzieje ze juz tak lać nie bedzie i mowie wam ze wkoncu czuje ze juz na zime bedzie ta ..hala" 😁
Bo tam do tej pory za bardzo pensjonatu nie było 😉
A czy wiecie coś o stajni w Wilczynie?  🤔
Koło Wilczyna jest stajnia Krysmanna z tego co wiem.
Hanowerka masz na mysli Wilczyn Leśny pod Obornikami?
Nie, Krysmann ma w Golędzinowie, byłam już tam . Nie fajnie xd.

Tak, ten Wilczyn koło Obornik Śl. 🙂
Wiec tak w Wilczynie są dwie stajnie.Jedna na terenie styrobudu (przynajmniej jakiś czas temu byla),ale z tego co wiem to nie było tam pensjonatu,tylko rekreacja. Może na dzień dzisiejszy cos się zmieniło.
Druga jeszcze się buduje (generalnie to po drugiej stonie ulicy  🙂 ) tam chyba ma być coś na kształt zajazdu i z tego co wiem pensjonatu tam nie ma.Stajnia malutka może na 6-7 koni,boksy dość duże,ale niestety zero pastwisk.Jedynie piaskowy plac do jazdy.
Aha, spoko.
Dzięki wielkie  :kwiatek:

Jutro, albo jeszcze dziś odwiedze, to dam wam raport ;d
Zapraszam do działu ogłoszeń

Basiński
Holendry 42 A
56-410 Dobroszyce
Przydomowa, niewielka, nowa stajnia położona w lesie na Wzgórzach Trzebnickich. Bardzo dobry dojazd z WROCŁAWIA (30 minut , kierunek W-wa). Wokół piękne, leśne tereny jeździeckie cisza i spokój. Posiadamy własna dużą ujeżdżalnie oraz zadaszenia od słońca i deszczu na pastwisku. Boks 10m2 + wyżywienie + całodzienny pobyt na 3 ha ogrodzonej, ekologicznej, bezpiecznej łące. Towarzystwo dwóch hucułów gospodarza. Całodobowa opieka.


Pamiętacie?
Znalazłam stajnię wolnowybiegową, wolnowybiegową cały rok, z dostępem do siana (ile chce, tyle zje, ale mam nadzieję, że nie za dużo 🙂😉, z duuużym boksem dla wszystkich koni (a jak się nie dogadają to zrobimy mojemu normalny boks, gdzie w razie potrzeby - oby nie - można by go zamknąć), z zadaszeniem przy sianie i przy boksie, z dużym pastwiskiem dostępnym przez zimę, choć już bez trawy wtedy. A dla mnie lonżownik i ogrodzony plac do jazdy + lasy kilka metrów od stajni.
Co więcej stajnia bardzo ładna, ładne wykończenie, cieszy oko 🙂.

I okazało się, że jak się uprzeć, to się znajdzie. Jestem ZACHWYCONA 🙂.

repka, wybacz, że do Ciebie nie podjechałam, ale rodzice mieli kilka spraw do załatwienia akurat po przeciwnej stronie Wrocławia.
A jak z dojazdem do tej stajni, jedzie tam jakiś autobus? Dla mnie póki co i tak za daleko, wolę Goblę, choć to co piszesz super brzmi 🙂
Super brzmi i nie ma miejsca 🙂, szczególnie dla klaczy, więc nie masz, czego żałować.
Jest pociąg, potem 1,5 km na nóżkach. Są też busy nieopodal, ale jeszcze do końca nie wiem, jak jeżdżą. Pierwszy rok przejeżdzę, tak jak poprzedni, a potem to mam nadzieję, że będę mieć prawko. Wtedy teoretycznie w 30 minut.
A może znajdę kogoś do wykorzystywania, żeby mnie przy okazji podwoził 🙂.

Zresztą podejrzewam, że nie będę mieć czasu od groma, więc wolę być pewna, że może łazić dosłownie cały dzień lub stać 🙂, jak woli, gdy mnie dłuższy czas nie będzie.
zapraszam do mnie do stajni we Wrocławiu (300zł/m-c) - wątek "ogłoszenia"
a ja moge szczerze polecic stajnie fortuny 🙂

aaa co wazne, dla wielu z Was. Konie sa caly rok na dworze, do boksu sobie wchodza kiedy chca, w praktyce tylko na jedzonko, a tak stoja na zewnatrz - to chyba jedyne takie miejsce we Wrocku 🙂🙂🙂
fortuna - ja chyba byłam u ciebie jakieś dobre parę lat temu, a w zasadzie błądziłam po ulicy szukając owej "stajni".. po czasie znalazłam chyba owy adres, ale żywej duszy nie widziałam i dostać się do środka nie mogłam.. nawet żadnego budynku poza szopą nie widziałam - czy tam jakiś człowiek na stałe przebywa...? wszystko robiło wrażenie opuszczonej i zapomnianej działki o ile dobrze pamiętam..

no chyba, że jednak adres nie ten trafiłam...
stajnia jest przydomowa, wlasciciele mieszkaja na miejscu.
najlepiej zadzwonic i sie umowic, wejsc do srodka i zapukac do domku 😉
to chyba jedyne takie miejsce we Wrocku 🙂🙂🙂


A no nie jedyne. Wyżej pisałam o jeszcze jednym. Także okazuje się znów, że jak poszukać, to się znajdzie. 🙂
Aquarius, ale Ty piszesz o stajni spod Wrocławia, a stajnia fortuny to konkretnie Wroclaw, dojazd normalnym autobusem 😉.
moja dziewczynka stala tam ze 2 lata, naprawde miejsce super, a cena malutka. Z warunkami do jazdy tylko gorzej - nie ma padoku ogrodzonego, pozostaja tereny 😉.
A niech Ci będzie 😉. Ale za to, że dojazd trudniejszy to mam plac do jazdy 😉.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
09 sierpnia 2009 08:35
przyszedł czas na poszukiwania nowej stajni

czy orientujecie się jak teraz wygląda sytuacja w Wojnarowicach lub Lizawicach ?

W Wojnarowicach jest kilka wolnych boksów w głównej stajni.Najlepiej zadzwonić do Ewy i zapytać sie u źródła bo obecnie przebywa tam też p Zaraś 😎 ze swoim stadkiem i ma niby docelowo dzierżawić cały ośrodek
ja nie postawilabym konia nawet w promieniu 2 km od miejsca przebywania p zaras.  😲
Ruda_H   Istanbul elinden öper
10 sierpnia 2009 16:09
czyli Wojnarowice odpadają

a jak w innych stajniach ? macie wolne miejsca i dojazd PKS ?  🙄
Ruda_H, a myslalas moze o Magnicach??
Sa wolne boksy, jest hala, no i przede wszystkim super opieka 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
10 sierpnia 2009 20:08
zima, szczerze mówiąc nie myślałam w ogóle, nie mam jak tam dojechać 🙂 chociaż stajnia bardzo ładna
z tego co wiem jest tam dojazd mpk chyba z krzykow... ale czym konkretnie niestety nie wiem 🙂
do magnic jest dojazd, ale potem od przystanku do stajni jest ok. 2 km, które trzeba przejść - na zimę to nie jest najprzyjemniejsza propozycja 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
10 sierpnia 2009 21:29
szczególnie, że mnie bardziej interesuje dojazd od Żórawiny a nie od Wrocławia ale i tak jakoś nie ciągnie mnie w te okolice ...

w planach wizytacja w Smolcu i Absolucie  😀
a czy ktos zna jakies zaufane stajnie w okolicach Wroclawia/Dolnego Slaska, gdzie by mozna kona na emeryture postawic..?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się