Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

majeczka, ale ja nie podążam za modą ❗ Ja i mój koniś jesteśmy jedyne i niepowtarzalne, a to Wasze rollkurowanie w tył w ogóle jest jakieś dziwne. I nie da się tego zrobić na czarnej wodzy, a ja tylko na takiej jeżdżę. 🙄 No heloł.
Tylko powiem Wam, że mój koniś, jak tak się pasażuje w galopie, z głową przy ogonie, to się tylko do ujeżdżania niestety nadaje.. 😕 😕 Bo w skokach zrzuca przeszkody głową 🤔
to ustawiaj wyżej- może wreszcie zauważy. helou?
hmm. dobry pomysł. Ale będę musiała nowe stojaki kupić, bo te co mam są tylko do 140...
Albo nie, mam pomysł! Koło stajni mam taki fajne, nowe, wymurowane, wysokie ogrodzenie! Mogę przez nie skakać! Przynajmniej jak walnie się w ten mur głową, to się nauczy, że musi wyżej skakać.. 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 20:32
A ja mam Charliego jednorożca do oddania! I to gadającego, z różowym rzędem! Skusi się ktoś? Bo nie wiem czy oddac do fundacji... Niech konik na siebie zarabia w końcu, a co! 🍴

Rycze i kwiczę 😁
[color=blue] jestem z małopolski ale nic nie szkodzi może byc starszy koń do max 10lat


Oj, szkodzi, szkodzi, bo ten rewir należy do F. i ona decyduje, czy starszy jest młodszy i czy młodszy jest młodszy niż starszy i czy może być.  
mogę przyjechać i obfocić swoją najnowszą lustrzaneczką za x tysięcy? 💃

a właśnie- gdzie leży lostakowo? bo jak będę ode mnie cuiekały ze stajni, to chcę wiedzieć, czy będa miały daleko.
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 marca 2010 20:36
wiedzma!!!!!!!!!!!!!!  czy to TY? stara babo kochana?  gdzies ty byla?  prosze mi tu natychmiast na PW sie odzywac co slychac i kiedy wpadniesz na kawke!
[quote author=karolina12 link=topic=17951.msg506408#msg506408 date=1267556509]
[color=blue] jestem z małopolski ale nic nie szkodzi może byc starszy koń do max 10lat


Oj, szkodzi, szkodzi, bo ten rewir należy do F. i ona decyduje, czy starszy jest młodszy i czy młodszy jest młodszy niż starszy i czy może być.  
[/quote] żaden rewir do F. nie należy i można mnie nawet o to do sądu podać 😁
Mój konis skacze tak. To czerwone, to zaznaczony patent, zgapione z pyskzzorac. Miala slaba technike, ale na tym patencie juz jest lepiej. Poradzila mi go taka dziewczyna, co ma swoja wirtualna stadnine, a w niej 15 konisiow.. Ona jest doswiatczona i wgl. ujezdzila te wszystkie konie ze swojej stadniny. I mojego konisia tez ujezdzila, bo ja jeszcze nie jestem taka doswiatczona. Macie jeszcze jakies pomysly na trening z moim konisiem? Bo ja nie lubie ujezdzania, a balam sie, ze juz bede musiala ujezdzac ja caly czas.. Ale moze jak poskacze przez mury, to bedzie jeszcze z niej kon GP do skokow.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 20:50
A ja mam Charliego jednorożca do oddania! I to gadającego, z różowym rzędem! Skusi się ktoś? Bo nie wiem czy oddac do fundacji... Niech konik na siebie zarabia w końcu, a co! 🍴


Nikt? Naprawdę nikt nie chce Charliego jednorożca?  😕 😕
A umie skakac przez mury?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 20:52
agniecha930, Unicorny mogą skakać przez wszystko! 😜 Ba, mają nawet taki guziczek co pozwala im przenikać przez te mury 👀
Hmmm. a ja zawsze myślałam, że one rogiem robią dziurę w tym murze. A tu się okazuje, że przenikają..

Ale ja się boję magii 😲 Bo raz mi się magiczny lakier do kopytek wylał na stopy i teraz mam brokatowe 😕 Nie chcę magicznego unicorna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2010 20:59
karolina12 nie wiem czy słyszałaś o Salinero, podobno do oddania, ale nie wiem czy to nie za duży kaban. Bo Hickstead podobno trafił do 14latki z Pasikurowic.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 21:05
Szkoda 🙁
Będę musiała go do rzeźni zawieść 🙁

Na dokładkę powiedział, żem szuja 🙁

😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 21:15
Matko, ale napłodziłyście. a ja tylko po fajki wyszłam.

Lostak, byłam pierwsza, także pamietaj o mnie 😀
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 21:19
Notarialna, różowego ja biorę będzie komplet!
Notarialna no to ewentualnie ja mogę się zdecydować. Ale, pamiętaj to tylko w drodze wyjątku, żeby biedny koniś nie jechał do tego strasznego miejsca! Wprawdzie mam tylko balkon w dużym mieście do zaoferowania, ale uważam, ze i tak powinnaś być mi bardzo wdzięczna! No i to, że jest magiczny to mogę to jakoś znieść, niech będzie  🏇

majeczka Ty swojego już chyba oddałaś tak??!! no to nie za dużo Ci??
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 21:22
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,17959.msg506859/boardseen.html#new]Ankietę[/url] widziałyście ?  😎
[quote author=Notarialna link=topic=17951.msg506741#msg506741 date=1267561966]
A ja mam Charliego jednorożca do oddania! I to gadającego, z różowym rzędem! Skusi się ktoś? Bo nie wiem czy oddac do fundacji... Niech konik na siebie zarabia w końcu, a co! 🍴


Nikt? Naprawdę nikt nie chce Charliego jednorożca?  😕 😕
[/quote]
Biorę ale bez roga, ja też z małopolski, z samej stolycy i nikt mi nie straszny!  👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 21:38
Tylko wiecie... trzeba z nim JoIn Up pszeprowadzić i natszeć chrapy swoim zapachem, to wtedy nie opuści właściciela nigdy i bendzie pshywionzany. Na kashde zawołanie bendzie przylatywał i słuchał rozkazuf pańci.

Moge zrobić kOnKuRs: kto pierwshy natsze chrapy ten jest właścicielem!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 21:40
ja, ja ja 😀
<naciera>, <dżojnapuje>
a ja bede siem mósiala wyniesc na dzisiejszom noc do ogrudka bo koni$$$$ od majeczki zabrau mi łószko.
edit: Volta zwariowala i dodala zalacznik nie tam gdzie chcialam
Wiecie co? Nie dość, że za darmo, to jeszcze wybrzydzacie! Nieładnie  🤬
Lostakowo nadal aktualne?  😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 22:34
honey, Charlie jest twój! Właśnie nawtykał mi, ze jestem niewdzięcznicą. 🤬
Różowy rząd dorzucę ci gratis.

O taki:



(!) No to kładę się już z nim do łóżeczka, będę gładzić w nocy jego grzywę.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2010 22:37
Uważaj, bo lubi być sprośny jak go głaszczą 😁
No to się teraz wstydzę  😡

Położę go w nogach na wszelki wypadek.
Jesteście szurnięci, kocham Was  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się