Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

ovca   Per aspera donikąd
02 marca 2010 19:47
Ciągnąć najlepiej...od nasady po sam koniec... 😁
Tylko w którą stronę ciągnąć?  👀 Żeby mi się ten brokat do środka nie wysypał... Bo jak podniosę ogon to będzie się kurzyć i oślepiać w słońcu...
Ciągnąć najlepiej...od nasady po sam koniec... 😁


i do siebie 😉
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 19:48
quanta lubi malowane rumaki.. znalazłam dla niej odpowiedniego  😎

następne MPMK Twoje.

Kapri. dorabianie rogu w toku  😂
😵

Poradzę sobie? Bo nie wiem, czy jestem wystarczająco doświadczona...
a w drugą stronę nie można? bo ja chciałam być pionierem i zobaczyć, czy wyleci jeszcze coś innego...
ninevet, co Ty w ogóle pokazujesz.. On w ogóle nie chodzi zganaszowany 😵 I jest w ciapki na ryju !
ninevet - mylisz kolejnosc! rog? juz? a wrotka pocalowalas?

nie rozrabiaj  🤬 bo bedziesz musiala pojezdzic na moim teczowym kucyku 😁 - kolejne próby zastraszania będą srogo karane!

wiedzma - nie probowalam w druga strone  🤔

ovca - spoko wodza poradzisz sobie  😎 jak by cos, to na pewno znajde ci jakiegos instruktora  😁

agniecha930 - to tak dla niepoznaki. Bo on sie sam rollkuruje na pewno i trzymaja go w nocy na wypinaczach  😂

bosz, poplakalam sie ze smiechu  😂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 marca 2010 19:53
te ciapki to domestosem można wytrzeć
ale ma potylicę w najwyższym punkcie i zaczyna piaffować! (patrz przednia nóżka) 😁
Pff. Zaczyna 🙄
Moja kobyła po padoku pasażuje, na dodatek tak się ganaszowuje, że pyskiem potrafi ogona między nogami dotknąć!

Edit:niecała godzina i 4 strony 😁
no pisać!
Oddam ogiera! nie chce kryć klaczy tylko za wałachami rży, ale jest bardzo grzeczny i chodzi w ujeżdżaniu!

Wreszcie wiem, jak się ludzie nabawiają dosiadu eee... nocnikowego!
no wlasnie honey nie wiem czemu nie pisza  😲 chamy  😎

teodora  😂
a moja trzyma łepa w dole, co mam zrobić? 😵
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 marca 2010 20:01
Ale patrzcie jak ma fachowo zapięty popręg  😎 To po to żeby się lepiej ganaszował
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 20:02
zgubiłam się z tym przeniesieniem
to ciągnięcie za roga mi się podoba tylko proszę Was oszczędźcie tego z mojego avata bo raz to on przynosi szczęście a bez roga będzie pechowy a dwa to jedyna pamiątka bo Kaprioleczka już do domu zabrała
agniecha930, pyskiem ogona? kiepściutko moja droga kiepściutko, ile żeberek wyciełaś przyznaj się szybko!

Mój syn prosił,żeby oddać jeszcze tego - wyszło podczas olimpiady, że nie lubi sportów zimowych a pilota zabierał.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 marca 2010 20:03
wiedźma a to zło wcielone. W boksie ją za uszy przypnij, zobaczysz jak będzie później paradować z łbem w górze
lostak, dorzucisz jeszcze samochód i mogę ewentualnie rozważyć- ale tylko automat i w skórze- no i jak jeszcze na rok tankowanie dołożysz, to jestem zdecydowana. Ale tego konia CC nie chcę, no bez przesady, takiego tuptusia tu proponujesz 🙄  :kwiatek: Nooooo, ale zaraz zaraz, ten twój GP to chyba też nie młodzian, co? Nie, wiesz co, nie, rezygnuję.

A swoją drogą, kto pamięta tę akcję że jakaś dziewczyna chciała bryczesy i potem nas zwyzywała od sępów, bo nikt jej nie chciał bryczesów oddać? 😂

skąd się tacy ludzie biora 😲
jak trzyma lepa w dole to trzeba go sznurkiem przywiazac do ogona. Gora, zeby sie tak porzadnie wyginal jak na tym obrazku wstawionym przez Quante kiedys w watku o rollkurze  😂

ale uwazajcie, bo tu moderacja tez czuwa  😎 az sie sama poczulam zastraszana  😎

zen - z watku o 'ludzkiej bezradnosci' 😉
Averis   Czarny charakter
02 marca 2010 20:05
zen, znienacka 😁 Głupich nie sieją- sami rosną.
a mogę za coś innego? może jak jej sprowadzę ogiera to podniesie łepa? pomóżcie!! 😕 😕 😕
majeczka tylko 4.. A to coś złego? 🤔
[quote author=wiedźma link=topic=17951.msg506654#msg506654 date=1267560397]
a mogę za coś innego? może jak jej sprowadzę ogiera to podniesie łepa? pomóżcie!! 😕 😕 😕
[/quote]

łepa nie, ale ogon powinna.
ogon?!  🤔

a to wy macie u swoich koni ogony?!  😲 ja swoim obcinam i sobie przyczepiam... no bo skad niby mam wziac fryzure "konski ogon"  🤔
padłam. 😂

może jeśli podniesie ogon, to jak będzie miała wtedy przywiązanego łepa do ogona, to łepa też podniesie ❓
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 20:13
Tania, umarłam
agniecha930, ależ nie taka moda bądźmy trendi!
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 marca 2010 20:18
ale macie tempo..... 😂

voltopirki kochane,

wszytkim tym, ktorzy sa zainteresowani moja stodola i tuptusiami... przepraszam, nowa tu jestem, zapomnialam dopsac:  "w adopcje wirtulana oddam" to teraz takie na czasie....

a swoja droga, wasza inwencja tworcza mnie naprawde powala, po raz kolejny podkreslam... wychowalismy tu potwory. 👍
nie ma problemu, gniadego losia to ja chetnie nawet w wirtualna adopcje przygarne 😜 ... i boks tez  😁
ushia   It's a kind o'magic
02 marca 2010 20:23
wa tu jestem, zapomnialam dopsac:  "w adopcje wirtulana oddam" to teraz takie na czasie....



ooooo, nie tak predko!
jak chcesz coś w wirtualna adopcje to musisz napisac duuuuzo komciofff i miec ladnego bloqaska  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się