Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

Kurde, jak 10-latek to starszy kon, to moj to jakies 17-sto letnie zombie!
nie, ten majeczkowy jest moj. I pozwole mu wybierac czy woli na wsi, w szportowej stajni czy na tej trawce co mam tu za domem. Bede go widziala przez okienko i bedzie mogl sobie ugrillowac z przyjaciolmi marchewki, bo mamy tam grilla  😁

popcorn juz robie 😉 daj mi tylko chwileczke  😉
mam nadzieje, ze sie zmiesci do walizki 😁

Lostak, to stajnie ja tez, ja! a jak nie stajnie to chociaz wybiegi albo hale!
lostak, a ze sprzetem? Bo jak bez, to ja nie chce.
karolina12 chcesz się bawić? fajnoo, miałam ciężki wieczór i chętnie zakosztuję takiej rozrywki  🏇
busch faktycznie..o tym nie pomyslalam. Ale myslisz ze uzyskam wsparcie w rozwijaniu swojego hobby  🤔  

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:25
lostak, lostak, już odpalam samochód i pędzę. na Majeczkowego się spóźniłam 😀 Bądź moim guru za to 😀
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:26
lostak, no i mnie przebiłaś a nie wierzyłam w Waszą hojność Voltopirki kochane
Majeczka - Lostak na pewno zgodzi sie dac mi chociaz jeden boks i wybieg i kawalek hali, patrz jak bedzie mial u mnie dobrze  😁
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:27
agniecha930, no dorzuce to co mam w ogłoszeniach a nich będzie dawajcie zrzutkę robimy
facet mi kiedyś obiecał zorganizować tęczowego kucyka, ale jakbyście miały jakąś ofertę to PISAĆ
majeczka, Voltopirki zawsze sluza pomoca  🤣
Mój jest ogierem -trzy lata po kastracji - lubi wieś i nawet tak zaciąga lekko po wiejsku.
Oddaję,bo wsiadanie jest krępujace.
Lostak ja biere co tam masz , ale transport musisz zorganizować sama.....
honey..jest kucyk..siwy co prawda, ale przemaluje tylko mow jakie kolory teczy kcesz..moge dorzucic kantar..tez teczowy
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:29
Tania, obłędny!!!!!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:29
Tania, rewelacja. Aż sobie na pulpit to wrzucę 🙂
Majeczka, w ogłoszeniach trochę bieda, no ale może coś bym znalazła.. 😉 Tylko by musiało do maści pasować.
Lostak, a jest możliwość przeniesienia stajni w okolice Gorzowa? 👀
busch   Mad god's blessing.
02 marca 2010 19:30
busch faktycznie..o tym nie pomyslalam. Ale myslisz ze uzyskam wsparcie w rozwijaniu swojego hobby  🤔  


OCZYWIŚCIE, ze tak. Ludzie mają obowiązek oddawać konie i płacić za nie osobom, które mogą zapewnić im dobre warunki na wsi. No wiadomka, że nie potrzeba kasy na konie... tylko jelenie po prostu kupują konie za więcej niż 500zł. Inteligentni ludzie nabywają konie w normalnych cenach, tzn. 200zł (+sprzęt).

lostak - ale czy Twój ośrodek można przenieść na wieś? Bo jeśli nie, to przykro, ale musisz to jakoś zmienić i dopiero go oddać.
Honey, ja mam teczowego kucyka. Ale nie moge ci oddac za darmo 🤔

nie mniej bede mila, co mi tam - worek magicznych jednorozcowych marfeffek (koniecznie rU$$zzOffffYh!  🤬 ) i jestesmy kwita 😉
Tania, schodki sobie kup a nie rób wiochy dziewczynie, co ona z takim kudłaczem zrobi nieuczesanym 🙄
ovca   Per aspera donikąd
02 marca 2010 19:31
Oddam ogiera! nie chce kryć klaczy tylko za wałachami rży, ale jest bardzo grzeczny i chodzi w ujeżdżaniu!
Majeczka, w ogłoszeniach trochę bieda, no ale może coś bym znalazła.. 😉 Tylko by musiało do maści pasować.
Lostak, a jest możliwość przeniesienia stajni w okolice Gorzowa? 👀



Majeczka ja bym Twojego nie chciala...za duzo sprzetu do niego dajesz  😂
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:33
Ja się juz popłakałam nie mogę 😀iabeł:
Tania, schodki sobie kup a nie rób wiochy dziewczynie, co ona z takim kudłaczem zrobi nieuczesanym 🙄

Daję w komplecie tego faceta do podsadzania. Bo już mnie nie rajcuje ten jego sposób pomocy. 😡
Ovca, a idz, nie znasz sie. Masz zle podpisane zdjecie. Tam jest napisane brazowy, a przeciez kazdy widzi, ze to ciemny dąb podpalany  😵 nie jestes profi. nie znasz sie.

Tania - jesli facet zmywa naczynia i pastuje podloge, to dam ci 200 zl zebys go odseparowala od konia i dala mi  👀
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:34
akzzi, mój już oddany Kaprioleczka już się pakuje bierze walizke na niego i popcorn dla nas i jedzie do mnie
dobra faceta biore a reszte od lostak...soryy Tania , ten kon takie bele co.
A ja chcę bez roga, najlepiej taki punkowy ten kucyk z różową grzywą, a reszta to tak no... tęczowo, tak mienić się ma w słońcu.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:36
A urodziwy??? Bo jak pryszczaty, to trzeba wymienic na lepszy model
(facet oczywiście)
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 19:36
Zamykać czy chcecie się nacieszyć ?  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się