Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

Do towarzyskich chociaż!
majeczka - a czy jemu sie spodoba bronzowo-pomaranczofa walisssska? czy mórze zajehac po ruszofa po drodze?


ninevet!  🤬 🤬 🤬 jak moglo Ci przyjsc cos tak strasznego do glowy?  😲
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:37
ninevet, no dziwne pytanie. Wyjdź z fioletowego i poszalej z nami 😀
busch   Mad god's blessing.
02 marca 2010 19:37
Ej dziewczyny, właśnie mnie nasza karolcia uspokoiła na PW. Mój fryz i jego sprzęt właśnie znalazły nowy domek! Mogę nawet przyjechać wcześniej i go ze wsią oswoić, coby od razu od szoku kulturowego trupem nie padł.

PS. Lostak, to jak z tym przenoszeniem ośrodka? Karolcia napisała, że pole nie pod uprawę i ogródek ma, ale stajni jeszcze nie wybudowała. Myślisz, ze Twój da się do małopolskiego jakoś szybko przenieść?
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:37
ninevet, prosimy
A mój to ten z avatara
ninevet, nie rób nam tego ! 👀
(A miałam się uczyć..  :hihi🙂
no przyjedzie miotła i napisze w kolorach i pochyło ,no normalnie zero litości  🙄
Bush 🤬 ja pierwsza zamówiłam przenoszenie stajni!
królestwo za konia! biorę Taniowego i jeszcze tego dzielnego małża. 👀
nie bo ja! i nam w małopolsce takich trzeba!
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 19:39
no przepraszam no ! Idę się sama ukarać, ban? ostrzeżenie? nie wiem jak bardzo przegięłam  😕 :kwiatek:
Bawcie się dobrze, mnie już nie wypada  🤔
A ja chcę bez roga, najlepiej taki punkowy ten kucyk z różową grzywą, a reszta to tak no... tęczowo, tak mienić się ma w słońcu.


moj sie tak mieni w sloncu, tylko grzywe to ma dluga, ale mozesz mu sciac na irokeza to bedzie punkowy. Nie ma roga, ale jak mi nie dasz worka jednorozcowych ruszofych marfeffek to w ogole nie mamy o czym gadac  🙄

piszecie tak szybko ze ja smiejac sie nie nadarzam odpisywac i klikac, bo mnie wyrzuca, ze znow ktos cos dopisal  😂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:40
publiczne biczowanie da gołe d..sko ninevet,

ech, swoja dziewczyna 😀
e w tym kolorze Ci wypada. Nie doniesiemy
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:41
I pilnuj reszty ekipy MOD by tu nie wlazła 😀
ovca   Per aspera donikąd
02 marca 2010 19:41
Ovca, a idz, nie znasz sie. Masz zle podpisane zdjecie. Tam jest napisane brazowy, a przeciez kazdy widzi, ze to ciemny dąb podpalany  😵 nie jestes profi. nie znasz sie.


hyba ty się nie znasz jezdeś głópia weś ić :/
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:42
Kaprioleczka, kocham różowy i mój tzn już  Twój CC-klasowiec musi mieć róż i ochraniaczki mu weź.. na roga... hhahahah nie mogę już
Karpioleczka już idę na pole zbierać, tylko słońce zaszło i jak się nie mienią, to trudniej znaleźć. Mogę mu na brokatowym żelu stawiać? ...grzywę?
ninevet, jesteś po prostu zazdrosna, że się nie załapałaś ani na CC, ani na fryzia, ani na stodołę z lostakowa. Tak to byś nie zamykała, o!
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 19:43
To ja tylko przerzucam na Tow. 😉
busch   Mad god's blessing.
02 marca 2010 19:43
agniecha930 - przykro mi, ale założycielka wątku ma pierwszeństwo, tym bardziej, że przecież nie można pozwolić by nam fryz do reszty na słońcu wyblakł. Miej litość  🙄

ninevet - jak zgłoszą się do Ciebie smutni panowie, to będziesz wiedziała, czemu są tacy smutni  👀
Hmm.
Ja mam ewentualnie do oddania rOOshoFy, kucysiowy komplet, mogę dodać do pakietu do konia.
W skład wchodzą: różowe pasemka do grzywy i ogona, różowe gumki do grzywy, różowy tusz do rzęs (dla konia ! nie kradnijcie tylko) no i różowy lakier do kopytek. Może być?
ninevet, jesteś po prostu zazdrosna, że się nie załapałaś ani na CC, ani na fryzia, ani na stodołę z lostakowa. Tak to byś nie zamykała, o!


Padłam  👍

Modki  :kwiatek:
no przepraszam no ! Idę się sama ukarać, ban? ostrzeżenie? nie wiem jak bardzo przegięłam  😕 :kwiatek:
Bawcie się dobrze, mnie już nie wypada  🤔


ban? ostrzezenie?  🙄 dziewczyno, w jakim ty swiecie zyjesz?
musisz nam dac po koniu, wybiczowac sie marfeffkowym bacikiem na oczach lozy szydercow, pocalowac wrotka a potem przyczepic sobie na czolo plastikowy rog, usiasc na glownej czesci forum i kazdego wchodzacego informowac: "jestem jednorozcem" az nie uzbierasz tony ruszoffych jednorozcowych marfeffek.

honey - na brokatowym zelu... to nawet nie tylko grzywe mozesz  😎 ... ekhm.. stawiac  😎 😁
a wiesz, on ma taka wajche do produkowania zelu. brokatowego. o kolorze pearl  😁
tylko trzeba dobrze pociagnac  😀iabeł:
przepraszam, juz nie demoralizuje mlodziezy
trzynastka   In love with the ordinary
02 marca 2010 19:45
no i mnie rozgryzlyście.  👿
Zaraz wam poszukam po rumaku..  😉
Burzy centaura ktoś chce?  😉 może się podzieli
agniecha930 - a ja nei chce różowego lakieru do kopytek, ja chcę różowe kopytka! 😤
Kaprioleczka 😂 😂 😂
Leżę i ryczę  😁
ovca   Per aspera donikąd
02 marca 2010 19:46
a wiesz, on ma taka wajche do produkowania zelu. brokatowego. o kolorze pearl  😁
tylko trzeba dobrze pociagnac  😀iabeł:


👍
Tylko w którą stronę ciągnąć?  👀 Żeby mi się ten brokat do środka nie wysypał... Bo jak podniosę ogon to będzie się kurzyć i oślepiać w słońcu...
Hmm.
Ja mam ewentualnie do oddania rOOshoFy, kucysiowy komplet, mogę dodać do pakietu do konia.
W skład wchodzą: różowe pasemka do grzywy i ogona, różowe gumki do grzywy, różowy tusz do rzęs (dla konia ! nie kradnijcie tylko) no i różowy lakier do kopytek. Może być?


o, swietnie! ja chce, bedzie mi pasowal do mojego cc konissia od majeczki i jego rushoffych ochraniaczkow


ciesze sie, ze sie podoba 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się