kącik skoków

lusia722, deborah, monia  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Brzezinka Córka robi świetne postępy, myślicie już nad jakimiś zawodami.

monia, startują w zawodach.  🙂

Dziś mieliśmy trening na wyjeździe. Nie było łatwo, podmurówki, płotki, rów z wodą. Bronek miał opory, ale ostatecznie skakał wszystko  🙂




















monia, Jak będę miała aktualne, to na pewno się pochwalę! 😀 🙂 Jak mi się uda wgrać film, to i może film.

Na razie "spotkaliśmy ścianę". Osiwieć idzie z tymi końmi..... 50% skoków jest super, 50% masakra. Jeszcze się nie załamałam, ale mam nadzieję, że wszystko przyjdzie z czasem.

brzezinka, Fajnie, fajnie! 😀 Nic tylko podziwiać
Sankaritarina  :kwiatek:

Filmik z ostatniego wyjazdowego treningu. Parkur ogromny jest gdzie pogalopować. 🙂
Czy mozna gdzies zobaczyć relacje ze skoków w Rio? :kwiatek:
Przyłączam się do pytania.
tvp sport rio
http://sport.tvp.pl/rio/26402419/jezdziectwo-skoki-indywidulane-eliminacje
Przejechało 25 z 75, mała przerwa. 2 eliminacje.
Wiecie  może  za co Philippaerts został zdyskwalifikowany?
Dzięki już znalazłam.
Japończyk porażka totalna, poza ruchem konia, prawie jak ja  😂
Strasznie mi żal Chicago, bo to ojciec mojego konia i świetny koń , ale kurcze no nie pasowało  🤔

anai, to jeździec na siwym koniu ?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
Koń odmówił skoku 2 razy.
Przy odmowie  w wynikach  jest Eli.  U niego dsq.
flygirl, ale z to jest eliminacja, nie dyskwalifikacja
Swoją ścieżką chciałam zadać to samo pytanie, co anai, tj za co Nicolę zdyskwalifikowano? 🙁
Aaa fakt, przeczytałam, co chciałam przeczytać chyba, może czas na drzemkę.  🤣
To nie wiem, oglądałam w zasadzie jednym okiem, też się chętnie dowiem. 👀
Kurcze dyskwalifikacja, to wilczy bilet do domu 🙁 a on taki fajny człowiek (i przystojny 😉)
Wg tej strony http://www.horses24.be/2016/08/14/rio-voor-nicola-philippaerts-zitten-de-olympische-spelen-er-al-op/ chodzi o dwukrotną odmowę na drugim członie szeregu.
kokosnuss, za dwukrotną odmowę jest eliminacja, a Nicola został zdyskwalifikowany. Dyskwalifikuje się z całych zawodów.  (tu: z Olimpiady), eliminuje z konkursu...
Może pojechał szereg od B, chociaż szczerze wątpię 🙁
Tylko krew na koniu gdzieś przychodzi mi do głowy - taka przypadkowa :/ ale to tylko moje przypuszczenia
Trzeba przyznać, że Katarczycy ładnie jeżdżą , równo galopują bez machania rękami  😉
_Gaga, ja tylko przekazuję co twierdzi belgijski internet 🙂, na coś lepszego pewnie trzeba będzie poczekać...
Może to pomyłka, a może, ratując się przed upadkiem - zawisnął na pysku i coś skaleczył?
_Gaga, przecież dyskwalifikacja nie musi być z całych zawodów, może być i z konkursu. Eliminacja to nie sprostanie warunkom konkursu. Dyskwalifikacja jest za wykroczenie. A może użył 4 razy bata?
Nas oko nie było powodu do dyskwalifikacji. Ale przecież tam są komisarze.
Jakiś jeździec , chyba holender użył 4 razy bata.
halo, aby startować w finale trzeba ukończyć obie kwalifikacje
Zatem nie dla Nikoli walka o czołówkę.

Perlica, 4 razy z rzędu? Czasem się przymyka oko czy 3 czy 4 jeśli koń rzeczywiście ewidentnie zwiewa...
_Gaga, no koń ewidentnie nie chciał skakać
To się czasami do tych 4 nie doliczy. Kwestia wyczucia z tym karaniem zawodników, nie liczenia
Czasami jedno uderzenie może być tym "o jedno za dużo", czasem te 4 są OK.
Czy gdzieś można obejrzeć powtórkę konkursu skoków?
_Gaga, eliminacja dawałaby ten sam rezultat.
Philippaerts  zostal zdyskwalifikowany za nadmierne uzycie ostrog, a Vrieling bata.
Czy gdzieś można obejrzeć powtórkę konkursu skoków?

No wlasnie ? 😀
Czy ktoś  widział czemu Penelopa spadła ? Mi urwał się net wtedy.
Perlica, upadek
FirstLight, dzięki.  Nie  widziałam  tych przejazdów,  muszę  je sobie gdzieś  znaleźć.
Czy ktoś  widział czemu Penelopa spadła ? Mi urwał się net wtedy.

Jakoś w połowie parkuru(dotąd miała na czysto) chyba po szeregu koń po lądowaniu się potknął  i straciła równowagę    😕
_Gaga, eliminacja dawałaby ten sam rezultat.

No niezupełnie. Nicola i Jur nie jadą drugiej rundy, a np. Penelone (wyeliminowana) jedzie...
Na mój laicki nos jednak eliminacja i dyskwalifikacja mają inne konsekwencje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się