Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ja może trochę przesadzam bo patrzę z perspektywy mojego młodego. Tak jak mówiłam stoi na łąkach i ma tam ok. 30-40 kolegów (roczniaki, dwulatki) w tym jednego "best frienda" i nie wyobrażam sobie mu tego odebrać. Przyjdzie czas że towarzystwo rówieśników zastąpią mu konie dorosłe, ale co by nie było konie odwalą za mnie połowę roboty w wychowaniu go. Nie wykluczam że gdy zacznie być koniem konfliktowym to dostanie kawalerkę, ale zdecydowanie wolałabym tego uniknąć. Najgorzej to chyba przyzwyczaić ogiera wychodzącego samotnie do wychodzenia z innymi i tutaj faktycznie bym się obawiała, więc nie dziwię się że ogiery w pensjonacie nieprzyzwyczajone chodzą same.
Wystarczy tego off topu 🙂


Co do kobyły z filmiku to pewnie jest po jakiejś kontuzji i to ją wyklucza z dużego sportu, ale chora to chyba za dużo powiedziane.
Break... Jesli chcą kupować konie za 3-4 tysiące, to niech sobie szukają dalej 😉 nikt normalny nie sprzeda konia az tak ponizej kosztow produkcji, zdrowegu, normalnego, ulozonego. Jesli jest chory to czemu nie?
Zaraz odezwa sie glosy.... 😉 ze jemu sie udalo. Wszelkie kontuzje i braki nie wychodza na jaw przy weekendowym tuptaniu a przy wiekszej robocie 🙂 dla takiej osoby towar w podobnej cenie to sie nawet i czasem znajdzie, niekoniecznie jednak bedzie spelnial podstawowe wymagania 😉
Roszczenia moga sobie miec 😉 i tak bezpodstawne.
Jasne że tak, ale aż śmieszy człowieka, jak ktoś dzwoni i ma takie roszczenia  😁. Daję 3tys i całuj po stopach że zabieram  😜
Może nie takie znów dziwne, ale promocyjna cena ciekawa 😀
http://allegro.pl/czaprak-eskadron-pink-i5619002761.html
😂 Przecena z [s]260 z[/s]ł na 180zł  , też to widziałam i ze śmiechu nie moglam 😁
a co jest takiego śmiesznego w przecenie z 260zł na 180zł ?  🤔wirek:
OBIBOK pewnie to, że te czapraki w regularnej cenie stoją po 120-130 zł  😉
Chyba to śmieszne, że zwykły cotton(taki jak na zdjęciu poglądowym) kosztuje 120zł a nie 260 ani tym bardziej 180.


edit: larabarson mnie wyprzedziła ;D
anetakajper   Dolata i spółka
24 sierpnia 2015 09:18
To się nazywa użycie wszystkich patentów na jednego konia :/
Po co zakładać jednocześnie hacka i zwykłe wędzidło 🤔wirek: pomijam już fakt, że koń jest obwieszoby futrami jak choinka 🤔
Ja tam widze jeszcze gumy(?) czy inne cznurki dopięte do popręgu po bokach. Masakra.
Niby nic, ale mnie rozbawiło.

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/49695?q=&kategoria=4&lokalizacja=5&widok=0&strona=

"ponad 165 cm w kłębie lub arabek"  😁
futerka to przebranie, jakaś pewnie przebierana impreza czy sesja zdjęciowa.... no tak mi się wydaje :P
patentów szkoda komentowac...
Murat większeość moich niekońskich znajomych jest zawiedziona jak opowiadam im o moim arabie, a później pokazuję zdjęcie i okazuje się, że arab nie ma 170 w kłębie 🤔wirek:
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
24 sierpnia 2015 20:00
o matulu...
Agnieszka, Już o niej było głośno na forum jakiś czas temu. 😁
Można znaleźć jej posty pod nickiem IRA.

"iiihaaa!!! 🙂😉) na pohybel motlochowi! 😉)) Won!" 😀
Do tej wariatki to nic nie dotrze już chyba nigdy. Fajne kopyta mają te jej "piękności".
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
24 sierpnia 2015 21:18
Julie wiem, z wypiekami na twarzy czytałam również jej bloga.
I anty fc.

Dziwi mnie również to, że nadal wstawia takie ogłoszenia na rv.
Zastanawiam się czy naprawdę nic się nie da zrobić. Cały internet ma używanie z powodu chorej osoby, która nawet nie wie że jest chora. Może została tak wychowana by uważać że "psycholog to wstyd". Musi być ktoś kto ma z nią na tyle kontaktu, by namówić ją do ogarnięcia się, odwiedzenia psychologa, by dotarło do niej co sobie robi i jak może to zmienić. I uświadomić jak może poprawić swój byt. Na razie wszyscy tylko się śmieją. Aż kiedyś dojdzie do jakiejś tragedii i wtedy wszyscy spuszczą głowy, udadzą że "nic nie wiedzieli" a po miesiącu zapomną.
Usunęła. Co było w tych ogłoszeniach?
Ja usunęłam
Luna_s20, rzekomo była u bodajże psychiatry, który nic u niej nie stwierdził nienormalnego.
budyń stwierdzili u niej narcyzm ale Indianka na swoim blogu z wielkim rozmachem zmieszała panią psycholog z błotem, wyśmiała i suchej nitki na niej nie zostawiła.
larabarson, Daj link do bloga. Deszcz pada, nie mam jazdy, nudzę się... 😉
Julie a proszę bardzo  🤣  http://www.kreatywnaromantyczka.blogspot.com/
Miłej lekturki  😀
Chwilę poczytałam, z miną taką:  😲
Już dziękuję.  😵
kortina dobre 😂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
25 sierpnia 2015 12:54
Trzeba sobie jakoś w życiu radzić  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się