Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

kitty, niezłe 😀 Swoją drogą wydaję mi się, że słowo "wyszukany" nie bardzo pasuje w odniesieniu do człowieka.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 14:36
Ale nie mają kryształków svarowskiego 😁

Na allegro za tę kwotę kupię cały worek kryształków  😁
3k na strzemiona, to nie dla mnie... ale przyznaję, że gdyby były w cenie tych czarnych ( może niepozłacane, a w kolorze ) to bym się nie oparła  😜

edit: literówka
Łoszzz.. Matko.. Takie ceny. Ciekawe czy mają klientów  😵
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 14:42
Myślę że mają  😉
Też tak obstawiam  😉
W sumie siodła z takimi strzemionami nigdy nie widziałam.. Po zakupie takich stały by w gablotce na półce :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 14:51


Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 czerwca 2016 15:13
Nie widzę tych kryształków na zdjęciu
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 czerwca 2016 15:24
Powinna Ci wystarczyć świadomość że tam są  😁 😁
ahahah epickie  😂
ale prawi ejak nasze ślazaki - wbijasz na pastwisko a tam wszystko grube czarne i duże :p
Atak klonów  😁

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/38545?


- Biorę tego karego.
- No, ale którego?
- No tego ślicznego  😂
Zdjęcie rewelacja  😍
desire   Druhu nieoceniony...
08 czerwca 2016 16:51
E., patrząc po kopytkach to nie takie śliczne..
Atak klonów  😁

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/38545?
  cena za 1-2 latka to chyba troche przesadzona 😲
Monic, to tak ciekawości - ile powinien kosztować dwulatek, żeby cena była "nieprzesadzona"?
dea   primum non nocere
08 czerwca 2016 19:33
A tu z super promocją! 25%!
http://beckersport.pl/strzemiona-dresazowe-tech-stirrups-aphrodite-srebrne-p-4862.html

20%  😎 nie żeby to coś zmieniało w śmieszności tych ogłoszeń - tak przy okazji kaganiec oświaty niosę, bo procenty się w życiu przydają.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 czerwca 2016 19:34
Powinna Ci wystarczyć świadomość że tam są  😁 😁


Za te pieniądze to się te kryształki powinny tak błyszczeć żeby z odległości kilometra każdy wiedział że tam są 😁

dea a nie kaganek oświaty? 😁
Monic, to tak ciekawości - ile powinien kosztować dwulatek, żeby cena była "nieprzesadzona"?
  Podobnie jak Arabo_Fryzy tego samego ogloszeniodawcy... 🤔Mamy w sprzedaży pierwsze w Polsce roczniaki arabo-fryzyjskie. Konie pochodną z renomowanej belgijskiej hodowli. W sprzedaży jest 8 klaczek. Koniki są odrobaczone, zaszczepione i werkowane. Bardzo grzeczne i świetnie się ruszają. Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy na nasz profil na fb Konie Arabo-Fryzy, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje o rasie.
dea   primum non nocere
08 czerwca 2016 21:50
Biczowa - kaganek nie rymuje się z szaniec 😉 ja tylko cytuję 🙂
dea ale z 400 na 300 to 25%?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 czerwca 2016 22:33
dea ale z 400 na 300 to 25%?


A dla ciebie ile? 400-300=100

100/400=0,25 tj 25%
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 czerwca 2016 22:35
Tak
No i właśnie dlatego napisałam 25%, ale zostałam poprawiona, a że z matmy leżę, to lepiej było spytać  🏇
Odnośnie wyszukanych jeźdźców - czytam ten opis i czytam... I mam wrażenie, że tłumaczenie jest z translatora, ostatnie zdanie też jakieś nie po polsku. 😉
kitty, ale w tym ogloszeniu jest z 499 na 399 (czyli z 500 na 400), czyli 20 proc. ( a nie z 400 na 300, co faktycznie jest 25 proc)
dea   primum non nocere
09 czerwca 2016 05:53
kenna dziękuję. Ktoś prócz mnie czyta więcej niż pierwszą cyfrę w marketowych (i nie tylko) promocjach... uff.  :kwiatek:
Hahaha dobra już wiem! No właśnie to się zmieniło przy tej magicznej promocji. Przepraszm dziewczyny. Wczesniej było właśnie z 400 na 300, a potem weszła promocja i z 500 na 400. Wybaczcie  🙇
Aaaaaa, ale zakręcili  😁
Le zgniatacze
Translator niedobry bardzo. 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się