Styl western (dawniej kącik)

.
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 września 2014 13:46
TomC, mniej wiecej o to 🙂 tyle ze na duzo mniejszym kolku i z wiekszym przerysowaniem.
No i na video kon juz kuma, o co w cwiczeniu chodzi (jednym i drugim) wiec mozna sobie miec tak wysoko rece. Jak mamy zielonego konia, to trzeba mu to tlumaczyc jak najprosciej - czyli z rekoma nawysokosci kolan
Dla ciekawskich- spuchłam z dumy .  💃
TomC, mniej więcej o to 🙂  Jak mamy zielonego konia, to trzeba mu to tłumaczyć jak najprościej - czyli z rękoma nawysokości kolan

Hm... o tym chętnie bym pogadał,  a może będzie ku temu okazja, bo jedziemy do Janiowego 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 września 2014 18:14
o prosze 🙂 mnie niestety na Janiowym nie bedzie 🙁 sesja wrzesniowa i choroba zrobily swoje 🙁 ale chetnie porozmawiam w RR pod koniec miesiaca jesli tam tez sie wybieracie 😉
Będziemy oczywiście. Z Tanią mam obiecane piwo 🙂 
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 09:10
Tania, ale fajny filmik! Nie dziwię się, że spuchłaś z dumy 🙂

Będę mogła się wybrać w jedno miejsce we wrześniu - albo do Wrocławia na MP, albo do Roleskich na 4spins. Którą imprezę bardziej polecacie? :kwiatek:
my będziemy we wrześniu w Żukowicach, jesli się uda to na 4spins, więc byłoby super poznać się "na żywo" 🙂😉)
Mnie się też filmik bardzo podoba. Oglądam i oglądam. Chyba najbardziej nasz Pan Wiesiek co siano nakłada i Pan Adrian jak zaklina konie.
No i śniadanie w restauracji.  😍 Poranek niedzielny to zawsze najlepsza chwila w tygodniu. Kakao z pianką.... mrrr...
Oj dobrze mieć konia w RR.  :kwiatek:
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
03 września 2014 12:23
Miałam wrzucić dla smartini do porównania obecny kolor mojego siodła. I mam (przed konserwacją):
A znacie jakieś sposoby na rozjaśnienie skóry z siodła czy ogłowia? Zmycia barwnika?
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2014 16:08
Tania, ale fajny filmik! Nie dziwię się, że spuchłaś z dumy 🙂

Będę mogła się wybrać w jedno miejsce we wrześniu - albo do Wrocławia na MP, albo do Roleskich na 4spins. Którą imprezę bardziej polecacie? :kwiatek:


jak dla mnie odpowiedź jest prosta: 4spins! Futurity ściągnie tak jak ostatnio same sławy europejskie, wiec jak dla mnie to nie ma się nawet nad czym zastanawiać ;D wystarczy spojrzeć na listy startowe poprzedniej edycji i wyniki... 220 i więcej moża zobaczyć tylko tam w Polsce.

Sama dawno na 4spins nie byłam ale odwiedzam regularnie futurity w Kreuth... przejazdy na takie punkty oglądane na żywo to niesamowite przeżycie  😵


Ja, jeśli nic nieprzyjemnego nie stanie mi na drodze,wybieram się tym razem do Żukowic z Budyniem 😉 Także do zobaczenia TomC i Kasia!
Livia, dołącz do nas ;D
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 19:33
smartini, no to nie mam wyboru 😁

Rezerwuję sobie ostatni weekend września w takim razie, a przynajmniej jeden dzień 😉 Fajnie będzie was poznać na żywo! 🙂
kurcze, nas nie będzie- właśnie dostałam info, że 29-30 przyjeżdża nasz nowy konik 🙂
Także spróbujemy się wybrać do Żukowic w odwiedziny w weekend wcześniej 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2014 21:45
Kasia, a może później? Na początku października, rowniez w RR maja byc MP PLQHA i klasy NRHA ;D

jesli mozna- co za konik? ;D
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 08:24
kasiakliczkowska, o to szkoda, że was nie będzie! I dołączam się do pytania o konika 😉

2 letni wałach AQH, izabelowaty 🙂 Z Double R Ranch w Rzeczycy
kasiakliczkowska gratulację! Śliczny chłopczyk. :kwiatek: No to mamy równolatki, bo nasz chłopak też jest z tego rocznika (2012)  😉
a jakiego macie chłopaka? 🙂
Ja już się nie mogę doczekać- uwielbiam pracę z młodziakami 🙂 a ten dodatkowo nareszcie będzie moich gabarytów 😉
.
my od jakiegoś czasu myśleliśmy o źrebaku QH. Ale, że Adaś zaczął jeździć i do jego celów jeździeckich i gabarytów Milton jest idealny oraz baliśmy się, że u źrebaka nie przewidzisz charakteru (a mi bardzo zależy, żeby był żwawy i chętny do ruchu)... Po przedstawieniu swoich wymagań wobec konia i jego charakteru, temperamentu pani hodowczyni, zaproponowała ona, żeby może przemyśleć kwestię Sunnyego (pani bardzo dużo z nimi przebywa i zna je wszystkie od urodzenia). Pojechałam, zobaczyłam i ... mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę 🙂 Wiadomo, że póki koń nie pracuje nie da się w 100% powiedzieć jakie będzie jego nastawienie do pracy, ale podczas mojej wizyty wydał się miły, bardzo ciekawski i towarzyski względem ludzi, a przy tym odważny i chętny do ruchu. To ma być w przyszłości taki koń all around do wystartowania sobie we wszystkim po trochu, nie musi być mistrzem świata w reiningu 😉
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 12:54
kasiakliczkowska, śliczny chłopak! I ma niezły wiatr w grzywie na tym filmiku 🙂
kasiakliczkowska mamy gniadego "małego Bandita" z/i hodowli BB Ranch. Śmiechowy gniady pająk, co ma cudowny charakter i dłuuuugie nogi. No i pomimo prawie dwóch i pół roku wciąż nie wie (albo nie wierzy), że jest ogierkiem. Oby mu tak zostało 😉

Jeszcze raz gratuluje Sunnego, widziałam że długo "czekał" w ogłoszeniach na właściwy dom. Cieszę się, że poczekał na Was  😀

2 letni wałach AQH, izabelowaty 🙂 Z Double R Ranch w Rzeczycy

Owocnej współpracy życzę! :-)
dziękuję 🙂  na razie będzie tylko praca z ziemi i ew przyzwyczajanie do wsiadania- jazdy na wiosnę 🙂 [Sunny ma teraz 2,5 roku]
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 19:06
A ja jednak nie dam rady pojechać na 4spins 🙁 Rodzina mi przypomniała, że 27 września mamy ślub kuzynki, obecność obowiązkowa... także wybiorę się albo na Partynice jednak, albo dwa tygodnie później, w październiku, do Roleskich. Będzie tam wtedy ktoś z was? 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 września 2014 19:24
Livia, jesli mowisz o AQHA/NRHA zawodach, to pewnie ja bede 🙂 najprawdopodobniej na 4spins bede jednak tylko towarzysko a w pazdzierniku jako zawodnik 😉

Kasia, sympatyczny maluch ;D
tylko uwazaj, Palomino to nie masc, to styl zycia...  😎
zgadzam się, że Palomino to styl życia🙂😉)

Kasia- super Sunny 😀






kasiakliczkowska, pewnie będziesz zadowolona. Znam na razie tylko 3 konie z tej hodowli, ale wszystkie są wyluzowane, miłe i fajne w obsłudze. Jeżdżę teraz na 3 latku Dorcysi, półbracie Twojego palomino. Jest cudowny, żadnych problemów przy zajeżdżaniu, takie... urocze konisko do kochania i cieszenia się jazdą 🙂
Livia   ...z innego świata
06 września 2014 13:08
smartini, to postaram się choć wtedy wybrać. Ech, ten ślub to mi pasuje jak... nie będę pisać 😉 ale nic na ten termin już nie poradzę.
dzięki dziewczyny, myślę, że to będzie "to" konisko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się