Ochraniacze

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 kwietnia 2012 13:52
Zorilla, sorry za niedyskretne pytanie - ale szukasz tanich ochraniaczy na małe wkkw?
bo jeżeli tak,to mam bezpieczną,dobrze chroniąca i tanią alternatywę,jakbyś była zainteresowana....
Ooo Ktoś, to pisz tu jaką 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 kwietnia 2012 14:02
najprostszą na świecie - pianki z obu stron,plus owijka elastyczna plus tąsma izolacyjna.
takie pianki (na jedną noge dwie sztuki):
http://www.okser.pl/hippotonic-podklady-gabki-p-1505.html

przy dobrym zawinięciu - ale tylko elastycznymi,zadne bawełniano -elastyczne czy inne kombinacje,czyste elastyczne plus tasma izolacyjna na rzepach (żeby w wodzie nie puściło) i nawet najgorszy syf na krosie wytrzymują:



wariacje kolorystyczne zależne tylko od dostęności owijek 😉
Martuha , tylko S i XL były dostępne, czy po prostu już zeszły?


hmm, nie jestem pewna.
Ja brałam czarne XL bo takich potrzebowałam, teraz już ich nie ma w ofercie.
Ktoś zasadniczo tak, ale też na treningi na krosie i nie wiem czy będzie mi się chciało po prostu z tym bawić za każdym razem.
Ale dzięki na pewno się przyda  :kwiatek:
xxagaxx, Aha, rozumiem. 🙂 Hmm... a one jakieś specjalnie przewiewne są? Jakiś "system air" czy coś, że ta pianka cienka? 👀

Isabelle, To, moim zdaniem, poszukaj jakichś innych niż Yorków. W sklepie widziałam york pro jump czy jump (takie, moim zdaniem nieładne, a trochę "kosmiczne"😉, ale też były jakieś takie dziwne. Możesz jeszcze poszukać ochraniaczy z canter club, które wyglądają jak crystale. Cuda to raczej nie są, ale jakość fajniejsza niż york.
własnie na te canter cluby polowałam, ale chyba juz są nigdzie nie dostepne. choć oczywiscie mogę sie mylić.
Isabelle http://www.lamri.pl/strefa-niskich-cen/canter-club-ochraniacze-pro-przod.html
tylko lepiej zadzwoń do nich i się upewnij czy nadal są dostępne zanim zamówisz, bo z Lamri to różnie bywa 😉
ooo dzieki🙂

jak wypadają wielkosciowo? na tattini full skorupki noga. brac full czy cob?

edit: nic z tego, lamri nie odbiera żadnego telefonu, albo poczta, albo nie istnieje...
Veredusy Pro-Light czy Eskadron Flexisoft ?
veredusy!
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 10:34
xxagaxx, masz foty na nodze?
Deb 😉

Widać ze są za duże, rzepy do przeszycia.

deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 22:42
ale dziwolągi 🙂
Noo... musiałam przeprowadzić kurs dla znajomych co mi konia puszczają, żeby wiedzieli jak to się zakłada  😁 😵 Ale akurat dla mojego dziwnego konia, co sobie krzywdę w dziwnych miejscach robi są idealne. Bałam się ze będę musiała go codziennie zawijać  😵
Łoł, kosmos. Myślałam, że to to "łyżkowate" do na dół idzie! 😡 To ma na padok?
Tak, w tym chodzi na padok. Na jazdę na razie w ogóle nie chodzi, zobaczymy w czerwcu 😀 Póki co chyba zdają egzamin bo koń ścięgno ma całe 🙂
xxagaxx,  wyglądają bardziej jak transportowe, stajenne 😉 dzikie strasznie 🙂

Isabelle ich wielkość sugeruje właśnie ze są do stajni czy do transportu, no ale zdecydowanie autor chciał je stworzyć do jazdy i to niby do wkkw. Dla mnie ta pianka jest za cienka żeby mogły być fajne do jakiegoś sportu, a wzmocnienia nie obejmują całego ścięgna, są głównie z przodu i zboku. Ale jako padokowe dla mnie rewelka. Najlepsze jest to że nie nasiąkają wodą i nie robią się ciężkie.
Isabelle ich wielkość sugeruje właśnie ze są do stajni czy do transportu, no ale zdecydowanie autor chciał je stworzyć do jazdy i to niby do wkkw. Dla mnie ta pianka jest za cienka żeby mogły być fajne do jakiegoś sportu, a wzmocnienia nie obejmują całego ścięgna, są głównie z przodu i zboku. Ale jako padokowe dla mnie rewelka. Najlepsze jest to że nie nasiąkają wodą i nie robią się ciężkie.


na padoku wygląd się nie liczy absolutnie 🙂 wygląda na to, że się nie przekręcają, jak się stabilnie trzymają na nodze, nie powodują odgniotków, nie obcieraja i nie nasiąkają to rewelka padokowa 🙂
nic z tego, lamri nie odbiera żadnego telefonu, albo poczta, albo nie istnieje...


Z tego, co słyszałam, to Lamri już nie istnieje. Podobno zlikwidowali swój sklep i być może się kiedyś znów otworzą. Albo nie... 😉
Dava   kiss kiss bang bang
04 kwietnia 2012 13:35
[quote author=Isabelle link=topic=30.msg1358587#msg1358587 date=1333379715]
nic z tego, lamri nie odbiera żadnego telefonu, albo poczta, albo nie istnieje...


Z tego, co słyszałam, to Lamri już nie istnieje. Podobno zlikwidowali swój sklep i być może się kiedyś znów otworzą. Albo nie... 😉
[/quote]

No super, tylko zapewne chodzi Ci o sklep stacjonarny w Modlniczce. Ten owszem zlikwidowali. Internetowy cały czas działa (jak to inna sprawa 😉)
To ja jeszcze z jednym pytaniem: podróbki veredus pro-light - canter cluby pro są dużo gorsze jakościowo od oryginałów?
ja się nie podejmuję zamówienia ze sklepu, do którego się nawet dodzwonić nie można 😉

sie chyba skuszę na te Yorki protec, nawet jak wytrzymają miesięc to trudno, a moze dłuzej, kon to nie niszczyciel 🙂

wiecie jak wypada rozmiarówka? kon nosi full tattini.
Canter Cluby moim zdaniem wypadają całkiem przyzwoicie jakościowo przy Veredusach - za tę cenę można spokojnie brać. 😉

Przody wytrzymały u mnie spokojnie 2 lata (rozwaliłam je przez własną głupotę) a tyły służą mi już 3ci rok i jedyne do czego mam zastrzeżenia wygląd rzepów - materiał/coś skóropodobnego/ który je przykrywa z wierzchu popękał. Nigdy mi się nie rozpięły (spokojnie przetrwały mocno błotnego hubertusa czy wjazdy do jeziora).  😀
Isabelle, Ja znalazłam veredusy w lamri z wyprzedaży, tylko na e-maila jak na razie też nie odpisali...
Kotlet Ja jak na razie mam nortony pro i zastanawiam się nad czymś porządniejszym i tak patrzę veredusy za 240, a cantery za 100
Miał ktoś te horze http://www.equiversum.pl/horze-horze-ochraniacze-neoprenowe-przod-p-2028.html?osCsid=366c10c2ea2a29f33972b5d6aa7aeb2e w rozmiarze PONY?
Właśnie do mnie to to doszło i jestem załamana  😵 Przecież to wygląda jak rozmiar na dużego konia,a nie kuca... Przody mają 26cm,a tyły 30cm, a sama łyżka jest gigantyczna...
Przyszly dzis moje ochraniacze padokowe z eq-eq. bardzo fajne, jutro bede mierzyc :
http://www.eq-eq.pl/pl/ochranicze-padokowe-turnout-boots-tyl-duplikat-1.html
łania jeśli uda Ci się złapać te przecenione veredusy to bierz bez zastanowienia! 😉 cantery są dla nich po prostu fajną, tańszą i według mnie naprawdę przyzwoitą opcją.  😉
http://www.eq-eq.pl/pl/ochraniacze-sports-boot.html  lepsze te czy te z Ken Taura 🙂 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się