KĄCIK PARAJEŹDZIECTWA (kalendarz, wyniki, aktualności, ploteczki)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:34
Zakładam bo z paa i cover stwierdziłyśmy ze już czas  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇

Startujemy z nowym projektem związanym z parajeździectwem i sprawdzamy ile nas jest na volcie?  👀

Wszyscy zainteresowani para - czekamy na zgłoszenia  🤣

przy okazji mamy problem z nazwą dla nowej organizacji związanej z parajeździectwem no i tu mała prośba do Was Kochani.. 🤔wirek: o jakieś propozycje.

Ma się kojarzyć ze sportem parajeździeckim a nie hipoterapią... help...  🙇


zgodnie z prośbą, zmieniłam tytuł 🙂 / a.
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:41
Equista

P2O - Polish Paraequisterian Organization

Takie moje male wypociny  😡
No właśnie, męczymy się już od dłuższego czasu nad nazwą która będzie zarówno prosta, czytelna, wpadająca w pamięć i jednocześnie nie będzie "identyczna" z wieloma jeździeckimi inicjatywami.
Przyznajemy, że im dalej w las tymgłupsze mamy pomysły  😡
Może kreatywne voltowe mózgi chciałyby mieć swój udział? 🙂
Ja co prawda nie para ale koń "para" 😉 Ale na serio, jeżeli potrzebujecie grafik, moja druga połowa jest całkiem "wziętym" 😉 grafikiem, napiszcie, zrobi wam chętnie grafikę na stronę itp. Takie "nasze" wsparcie 🙂
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:46
Końskie Serce ?
A to nazwy, które gdzieś nam się przewinęły. Pewnie trzeba będzie zrobić wkrótce ankietę 😉

paraequestrian sport
paraequestrian team
hipposport
proequi
proequisport
top riders
zaczarowany koń
kadencja
hobbyhorse
top horse
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:
aaaaaaa fajny kącik 🙂
macie poparcie od Waszego wiernego kibica🙂
pzdr
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 21:52
Konik ParaPara?

Cho z drugiej strony moze innym się kojarzyc zbyt dziecinnie lub też z tańcem ParaPara
Dziecinnie nie ma być. Raczej fulprofeszynal 😉
Po polsku... Pro-galop?
Mnie się centaury zawsze kojarzyły z parajeździectwem... bo to jakby koń zastępował człowiekowi tego, czego on sam nie ma. Myślałam o CENTAURION. Wtedy nazwa byłaby międzynarodowa i łatwo wymyślić jakieś ładne logo na wyszycie czapraków... i każdy wie o co chodzi. Ale może to jest zbyt oczywiste...

paa,  ja bym zrobiła kontaminację Twoich propozycji i wybrała TOP PARAEQUESTRIAN TEAM... choć nie wiem czy ten angielski podoba mi się tak do końca.


w imieniu Moderatorek także zgłaszam chęć pomocy (choćby w przyklejaniu i ogłaszaniu ważnych dla Was spraw). / a.
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:



On jest rzecz jasna polskim grafikiem i robi polskie projekty, tylko że w... Niemczech  😲

Mnie się podoba

PPO Polish Paraequestrian Organisation ALBO

PPT Polish Paraequestrian Team

edit literówki
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:57
Ja się przyznam, że marzy mi się żeby tak chociaż trochę po polsku było.. 😉

edit: Let's Go, dziękujemy za propozycję, będziemy się pewnie odzywać w dalszych etapach prac  :kwiatek:



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


po polsku trudno będzie  👀

Rtk nie dość że kibic to jeszcze Twój koń tworzy team  🙇 🙇 🙇 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Let's go, super, bardzo dziękujemy i nie mamy nic przeciwko polskiemu grafikowi w Niemczech ani gdziekolwiek na świecie 😉
Tylko ta nieszczęsna nazwa...
edit: aurelia i wszystkie modki, duuży :kwiatek:
Centaurion mile by połechtał... lostaka  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 21:58
a moze cos z parada? czy to za bardzo by sie kojarzylo z zawodami?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 21:58
było jeszcze Para Dressage Team 😉
Bardzo mi się podoba idea centaura aurelio. :kwiatek: Co o tym sądzicie dziewczyny? A gdyby tak, niezależnie od ostatecznej nazwy mieć centaura w logo?
Let's go, kochamy wszystkich grafików również tych w Niemczech. Myślałałam o nazwie, żeby w Polsce nie brzmiała zbyt pretensjonalnie, a jednocześnie była łatwa do użycia za granicą.
asds   Life goes on...
24 lutego 2009 22:03
Hmm...w sumei nogi konia zastepujace ludzkie 🙂
Centaur w logo i nazwie: jestem za.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 22:04
hmm z centaurem dobry pomysł, szczególnie jeśli o logo chodzi 😀

tyle że w nazwie jakoś mi sie kojarzy z Centurionem lostak  😁 😁 😁 😁

więc ciekawe co ona na to  🙄 🤔wirek: 🤣
Może

IMPULS

Hm. Impuls ma chyba pozytywny wydźwięk na wielu płaszczyznach. Jako Impuls z arkuszu ocen [np. "dążność do ruchu naprzód] jak i w sensie Impuls do sportu wogóle, np. parajeździeckiego. Może nie powala  🤦 ale wszystkich językach znaczy niemalże to samo 🙂
Naprawdę bardzo piękny symbol! Jak myśmy głupie mogły na to wcześniej nie wpaść!  🤔wirek:

Centaur Paraequestrian Team?
Lubię słowo team, mimo że brak mi polskiego odpowiednika. Jest takie pozytywne i kojarzy się z wspólnym działaniem.

Miło być otoczonym wsparciem volty, również tym instytucjonalnym, dziękuję moderatorkom  🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 lutego 2009 22:08
powiem Ci że ten centaur rzeczywiście ma przesłanie w sobie 🙂

hmmm wiedziałam że można na Was liczyć 😀

a tak jako przerywnik wstawiam Ritka pod Anetą z dziś 🙂

Jest klub Impuls niestety- o ile istnienie takowego nas ogranicza (imo- tak).
Centaur a Centurion to jednak co innego, ale fakt, też tak mi się kojarzy. Lostak?
Ja chciałam jako dyżurny malkontent zauważyć że centaur lub centurion jest w tylu już nazwach, na szybko: Stowarzyszenie na rzecz koni mojej koleżanki nazywa się Centaur e.V., jest firma rowerowa Centurion, a w google strach wpisać centaura  🤔

edit: wpisałam w google: jedyne 1 milion 410 tys. ...   😀iabeł:
W zasadzie ostrzegam przed centaurem w nazwie :/
Oczywiście np. Impuls też jest popularnym słowem ALE nie jeżeli występuje w nazwie, jak np.

          Impuls
Paraequestrian Team
Malkontenci też mile widziani🙂
Czy nasza nazwa musi być totalnie niepowtarzalna? Chociaż w logo sobie tego centaura zostawmy..

edit: mam na myśli aspekty prawne
Nie musi być niepowtarzalna, z tego co się orientuję, z punktu widzenia prawnego, ale przecież ważne tez żeby się sama pozycjonowała w google . Jeżeli będzie miliony centaurów nigdy się nie wypozycjonuje, jeżeli będzie względnie niepowtarzalna, wypozycjonuje się sama 😉 A na pewno będziecie szukać sponsorów, więc bardzo ważne żeby miała dobra pozycję w wyszukiwarce 🙂
Rzeczywiście jest klub w Łodzi, znalazłam. Ale też widzę zdecydowanie centaura w logo. A może imię jakiegoś sławnego centaura z mitologii, czy kultury masowej?
To co pisze Let's Go o pozycjonowaniu w sieci jest też dosyć istotne..

Swoją drogą nie ma to jak dopływ świeżego spojrzenia. 🙂
Och jak się nazywał ten z Narni?
Sprawdziłam w google taki przykład:

IMPULS EQUESTRIAN

Nie wyskakuje względnie nic 🙂 Czyli dobra pozycja za darmo, a tak za pozycjonowanie strony się słono płaci  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się