Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

vanille
hahah boska reklama 😀
Siesiepy   Ponczek bez rączek
25 listopada 2014 15:13
Siesiepy ustawienie wysokosci kwestia paru minut ale za to sama przyznasz, ze efekt jest..wow 😀
TheWunia ja wlasnie mam na te paski mocowane i bardzo polecam 😀

Ależ ja wiem, że to kwestia paru minut. Ba, sekund! Ale założyłam, że dolna krawędź kasku jest równoległa do podłoża, jak mam go na głowie(a nie jest) i... nie sprawdzałam filmów, więc wyszło średnio. 😉 Ale fakt, efekt wow! A jaka ładna jakość z tej kamerki!
Rajd konny do kolorowych jeziorek, nieco przydługie, ale nie umiałam wybrać momentów nie do dodania 🤣 😉
Shantowa to nawet mi, kiedy tylko oglądałam ten filmik, non stop mordka się cieszyła - to co dopiero gdybym sama miała okazję pojechać na taki rajd! No bajka! 😍 I te starty z kopyta np. w 14 minucie 😀 Chyba się za rok na coś takiego skuszę, bo przeżycia na pewno niezapomniane.
To i ja wstawie moje GoPro 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 listopada 2014 21:02
Fajne te kamerki na kask 😉
xymena, dzięki 😉 Bardzo fajne przeżycie, i na pewno będziesz bardziej uchachana niż na filmiku, na którym de facto mało widać widoków (zły kąt nachylenia i d... połowa filmów to szyjsko mojego rumaka). Polecam serdecznie 😀
Szukam filmiku dziewczyny, która pracowała ze swoim koniem, który był po wypadku. Tytuł był one year after tragic accident czy coś takiego. W tle leciała piosenka Taylor Swift - Ronan. Ktoś może mi go podlinkować? :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
30 listopada 2014 16:46
Zgaduję, że chodzi o ten:

O dzięki  🤣
Zawsze mnie zastanawia czy to jest komputorowo, oni to wszytsko ogradzają czy jeszcze inaczej robią, żeby ten koń im nie zwiał gdzieś w lesie  😉
Podlinkuje mi ktoś filmik, gdzie dziewczyna spada ze swojego fryza i zabiera ją karetka/helikopter, miała kask.. Coś mi świta, ale nie wiem w którym kościele  🤔

edit: już mam 🤣
Podziel się linkiem, Shantowa.  :kwiatek:
Dramuta12, to chyba to 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 grudnia 2014 21:58
Nie widziałam wcześniej tego filmiku. 👍 dla dziewczyny, że po takim upadku wsiadła znowu na konia. I nie było po niej widać strachu 😉
Witam,moje filmy,uczę się od 1,5 roku jeździć 😉





ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 grudnia 2014 20:53
Witam,moje filmy,uczę się od 1,5 roku jeździć 😉








sympatyczne filmki 🙂
Koszmar z pastwiska:
😂
wygląda jak jakis potwór z daleka :P 😂
filmik świetny :-) z daleka jak szedł ten koń sama do końca nie wiedziałam co jest grane, koszmar z ulicy wiązów  😂
Dressage Skillz  😀
Gillian   four letter word
08 grudnia 2014 16:24
💘
http://vimeo.com/112331316


no fajowo, biega sobie dziki koń... w podkowach. A potem ludzie się dziwią, że konie się rodzą niepodkute.  🤔wirek:
Z takiego typu nagrań, to najbardziej kocham filmik pewnej znanej fundacji (😉), na którym wypowiada się pani, że konie tam są szczęśliwe i galopują po padokach, a w tle faktycznie galopujące konie i dziewczyna biegająca z batem. 😀
Można się od nich uczyć . Klasa
Po tegorocznej cavaliadzie future stwierdziłam, że zdecydowanie za mało wymagam od mojego konia  🤣
Można się od nich uczyć . Klasa


W Polsce były jeszcze lepsze kuce, teraz startują za franicą i zajmują czołowwe lokaty w Mistrzostwach Europy. 😉
kuce kucami ale jak te dzieciaki jeżdżą! Aż się przyjemnie patrzy, naprawdę!
Gillian   four letter word
08 grudnia 2014 20:06
[quote author=LoveRock link=topic=348.msg2239906#msg2239906 date=1418060831]
Można się od nich uczyć . Klasa


W Polsce były jeszcze lepsze kuce, teraz startują za franicą i zajmują czołowwe lokaty w Mistrzostwach Europy. 😉
[/quote]

nie śledzę sportu kucykowego ale - czy my mamy dzieci, które tak pojadą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się