Ogłowia

Co to jest?  🤔 łatka?  😁
Sprawa wygląda tak, że jeśli go zareklamuje to zapewne skóra błyszcząca zostanie wymieniona na zwykłą a miało być błyszcząco! Ale ta łata jest dziwna...i zastanawia mnie, czemu nie zostałam poinformowana, że będzie łata?! Jakaś konsultacja?
Nie wiem co robić?!
Zadzwoń i spytaj skąd się wzięła ta łata😉
Sprawa wygląda tak, że jeśli go zareklamuje to zapewne skóra błyszcząca zostanie wymieniona na zwykłą a miało być błyszcząco! Ale ta łata jest dziwna...i zastanawia mnie, czemu nie zostałam poinformowana, że będzie łata?! Jakaś konsultacja?
Nie wiem co robić?!


ja bym zadzwoniła i powiedziała, ze albo zwrot kasy, albo przerabiają na taki jaki chcialas, ciemne podszycie i błyszcząco.

dlaczego ma byc przerobione na zwykłe? przeciez chcialas lakierowany i do jasnej ciasnej, jak zamawiasz taki i produkt robiony dla Ciebie, to ma byc taki za jaki zapłaciłaś!

łatka zupelnie jakoś z czapy...
No nie może być wymieniona na nie błyszczącą skoro miała być błyszcząca, możecie najwyżej całą transakcję cofnąć.

Dramka widzę powiedziała to samo 😉
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
20 marca 2012 20:27
Mnie się również wydaje, że łatka wszystko psuje, gdyby nie ona był by szał ciał, ale z taką łatką... No ja bym za coś takiego 200zł nie zapłaciła...
A możesz powiedzieć jakiej szerokości jest sama "część nachrapnikowa", a jakiej podszycie?? Bo łącznie 5,5cm, tak??

Ps. Jeśli będziesz reklamować to według mnie również białe podszycie wygląda lepiej od czarnego.
reklamuj !
sama czarna część nachrapnika ma 4cm.
Poszedł mail, jutro pewnie będą urywające się telefony!
ehhh taki mi wyszedł prezent! 🙁
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
20 marca 2012 20:52
draskaeb,
a możesz cyknąć z bliska tę łatkę i okolice, niedokładnie widać o co chodzi
jak powiększyłam tamtą fotkę na koniu...
No nie może być wymieniona na nie błyszczącą skoro miała być błyszcząca, możecie najwyżej całą transakcję cofnąć.

Dramaka widzę powiedziała to samo 😉


tylko nie Dramaka  🤬
Oj tak, oj tam jedno "a" więcej 😉
gdybym ja to jedno "a" więcej dodała..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 marca 2012 07:02
szczerze mówiąc...bez byłoby pewnie lepiej ale mnie ona nie przeszkadza wizualnie. może ze względu na to jwk została 'skrojona' 😉
Łata wygląda tak:
Łata wygląda koszmarnie 🙁
Reklamuj koniecznie, imo bardzo twarzowy ten nachrapnik. Białe podszycie pasuje  😍
draskaeb, to z Panem Markiem z Ursusa można kontaktować się meilowo?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 marca 2012 07:54
draskaeb,
o teraz dobrze widać 🙂
Mnie też tak bardzo nie razi....
ale w ogóle co to ma być?? Jak można coś takiego sprzedać? No sory, ale widział ktoś nachrapniki z łatą??
Draskaeb a czy moglabys w wolnej chwili wrzucić zdjęcia samego nachrapnika bez konia?  :kwiatek:
A ja mam pytanie do |Burzy. Czy to ogłowie jest od p.Marka?



Moim zdaniem idealne 💘
Oj Pan Marek chyba robi fuszerkę  👿
Przypuszczam że pod spodem jest skaza skóry albo połączenie dwóch skór i sobie zakamuflował łatką.
Jak można nie spytać klienta czy takie coś mu odpowiada, to nie jest nachrapnik ze sklepu tylko robiony na zamówienie...
Moim zdaniem zadzwoń spytaj what the fuck i wymieniaj. Niech Ci zrobi tą szerokość co chciałaś i lakierowaną skórę. Białe podszycie osobiście bym zostawiła bo koniowi bardzo ładnie   🙂 Za 200 zł spokojnie znajdziesz taki nachrapnior jak zrobił Ci P.Marek bez łaty.

No i moje pytanie, dla niego


będzie pasować? Marzy mi się ten naczółek...


czy zostawić z białymi kamieniami?
Albo w ogól jakieś inne kolorki?

Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:

edit:literówka
Petit., złoto do kasztana będzie pasować na pewno 🙂 do tego fajnie by było gdyby ogłowie miało złote okucie.
Precelek niestety nachrapnik już odesłany także nie mam jak zrobić zdjęcia. szerokośc jest idealnie taka jak chciałam, podszycie białe spodobało mi sie strasznie ale łata wyprowadziła z równowagi, do tego wszytskiego nachrapnik jest prezentem urodzinowym dla mojego narzeczonego!
A co do maila do p.Marka to podał mi sam, bo wysyłałam mu przykładowe zdjęcia jakbym chciała zeby wygladał ten nachrapnik!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 marca 2012 10:21
Petit, gdyby kupno szerokiego, lakierowanego nachrapnika było takie proste nikt by nie myślał o robieniu na zamówienie  🙄

co do p.marka... no starał się. zażyczony był nachrapnik z lakierowanej skóry... jak była tu mówa, generalnie takich nie robi. więc na ewidentne bardzo specjalne życzenie klientki powstał ten nachrapnik. pewnie miał dwa kawałki skóry i w ten sposób to chciał jakoś zakamuflować. uznał, że wygląda ok, a zrobione jest to co miało.
draska powinna reklamować, jeśli faktycznie wszystko b.dokładnie panu markowi wyjaśniła, a on zrobił specjalnie inaczej.
Sei Spokojnie znajdziesz taki naczrapnik bez łaty, normalny , nielakierowany ;-)

Hehe no nielakierowany to tak ale brak lakierowania jest problemem gdy się chce lakierowany  🤣 🤣
Poproszę adres mailowy do Pana Marka  :kwiatek:
asds   Life goes on...
21 marca 2012 11:29
Ja się zastanawiam czy nie zamówić lakeirowanego nachrapnika od tej dziewczyny z Szwecji..cena konkurencyjna nawet z wysyłką no i do wyboru duzo kolorów tej skóry lakierowanej
asds, u jakiej dziewczyny??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się