Ogłowia

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 października 2015 15:23
Euphorycznie nie wiem czy te wpasowują sie w kryteria, ale zerknij
Waldhausen Dressy
Waldhausen Oxford
Waldhausen Morley
Busse Comfort
anai, wszystko ładnie pięknie, tylko ten skośnik! Strasznie mnie ta szlufka wkurza, bo jej nie używam, a wygląda jak jakiś pryszcz na ogłowiu 😁 A pisałam wcześniej - wkurza mnie, że nie ma możliwości kupowania ogłowii bez tej szlufki, a wyciąć nie można, bo wygląda to jeszcze gorzej.

Burza, zobaczymy, będziemy kombinować. Nachrapnik kupię jako pierwszy, a reszta będzie musiała poczekać 😉
lusia722, a wiesz może jak z jakością wladhausen? 🙂 Cena całkiem przyjemna
ikarina - a próbowałaś szukać wśród ogłowi munsztukowych? One nie mają tej szlufki, a często idzie odpiąć  tą część munsztukową i użytkować jako normalne ogłowie 🙂
keirashara, ale za to ceny tych ogłowii... 😁

Dziewierz, akurat to nie mój gust 😉
ikarina, nie jest tak źle z ceną ogłowi munsztukowych. Wystarczy okazjonalna zniżka np. 15% czy na daną firmę i już się robi przyjemniej. Jakość jest wyższa niż porównywalnego "singla". A masz do dyspozycji dodatkowy pasek i dwie pary skórzanych(!) wodzy - co możesz nawet sprzedać oddzielnie. Albo poczekać chwilę, jak munsztukowe będzie potrzebne - samo ogłowie wytrzyma ze 2,3 lata a wtedy to czysty zysk taka decyzja. Viennę szczerze polecam.
ikarina, to Busse 😍 przemyśl!
lusia722 czy to Twoje Busse to to Busse?
Chyba najbardziej mi się podoba. Podoba mi się też Morley - tylko niestety, podszycie nachrapnika wszystko psuje.  😁
Dziewczyny załamałyście mnie tymi opiniami o ogłowiach Premiera- właśnie czekam na model monaco, co nieco się przedłuża ze względu na spalenie się fabryki firmy i już zaczynam się bać, że ogłowie za które zapłaciłam ładną sumkę nie spełni moich wymagań 😵 a tak długo o nim marzyłam....  🤔
Szukaj koniecznie podkładki pod potylicę. Może być futro, żel, skóra, cokolwiek co rozłoży nacisk w tym miejscu  😉
Futro mam, więc zaczniemy od tego 😉 a później pomyślę nad neoprenem, może żelem, tylko jeszcze to ogłowie musi do mnie dojść 😵
Ja mu dałam drugą szansę i jeżdżę w futrze właśnie. Na razie jest ok  🙂
tulipan to też Twoja wina, że zakochałam się w tym ogłowiu 🤬 podziwiałam Twojego zwierza w tym pięknym nachrapniku, takim błyszczącym i jak na złość przyszła mi jeszcze premia z pracy i już niestety byłam zgubiona, nie mogłam się oprzeć  🤣
Ja też pokochałam to ogłowie właśnie przez zdjęcia tulipan i nawet wybaczyłam mu, że lakierowane.
Ale jakoś tak noo nie zdecydowałam się jeszcze. Chyba jednak tak do codziennego użytku wolę coś bez lakieru...
😡

Mi ono się wizualnie bardzo się podoba. Takie połączenie wszystkiego czego oczekiwałam od ogłowia. Niestety dopiero przy dłuższym użytkowaniu wyszedł spory minus, tej potylicy właśnie  🙁 Ale futro zdaje egzamin, a pomyślę też nad dosztukowaniem skórzanej podkładki u rymarza  🙂
Poszukuję: czarne oglowie z szerokim, zaciskowym nachrapnikiem i profilowaną potylicą które ma złote sprzączki. Jakby miało lakierowany nachrapnik to wogole miodzio. Może ktoś widział takie cudo?
tulipan, Myślę, że po dorobieniu podkładki na potylice problem z uciskiem się zniweluje. Przy czym faktycznie zamówiłabym podkładkę skórzaną tylko miękko wypełnioną.
Gotową podkładkę na potylicę można bez problemu kupić:
[[a]]http://br-konie.pl/sklep/szukaj/?q=podk%C5%82adka%20potylic[[a]]

Klopsik, całkiem profilowana potylica czy tylko wycięte uszy wystarczą? Bo z uszami, sprzączkami, szwedem i w ogóle czadowym deisgnem jest Waldhausen Morley, co do którego sobie sama powtarzam, że jest mi w ogóle niepotrzebne i na rudych vel skarych nie będzie wyglądało prześwietnie:




Witam czy ktoś z was ma może oglowie marki Dy'on ? Zastanawiam się nad kupnem i jestem ciekawa czy cena jest adekwatna do jakości ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 października 2015 21:28
Zdecydowanie Dy'on warte są swojej ceny.
Zdecydowanie Dy'on warte są swojej ceny.


No to się cieszę bo jedno mi w szczególności przypadło do gustu z napiersnikiem. W takim razie zamawiam.  Dziękuję za odpowiedź 🙂
quanta chciałabym zobaczyć to ogłowie na kasztanie z odmianą.
Chciałabym stwierdzić, że fujka i nie kupować...  😂 😵

Edit: może ktoś bardziej uzdolniony przyłożyłby kawałek nachrapnika
do pyska mojego konia? Trochę się boję, że ten kolor podszycia plus jej wielka odmiana to będzie katastrofa.
Chociaż grzywę ma jasną? Sama nie wiem - miałam tylko czarno-czarne ogłowia....  😡
Posiada ktoś ogłowie Premiera Athena? Jak z jakością skóry itp. ?  :kwiatek:

dairoxroxi, - kitty o nim strone temu pisała, post na samej górze 😉
keirashara Faktycznie, dzięki za nakierowanie. Jakoś zapomniałam o istnieniu wyszukiwarki  😵
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 października 2015 14:32
A moje marzenie zostało zrealizowane jako prezent urodzinowy  😀 Sprzedałam swoje Horze Zparkel, czego później żałowałam, bo wycofali je całkiem, nie było w żadnym sklepie. Ale mój M wykopał je spod ziemi chyba i mam- nówka sztuka Zparkel  😍 Teraz już go nie sprzedam za żadną cenę(pomijając fakt iż jest to prezent)  😁
Quanta - na kasztanie bedzie szal 🙂
dobrze zapięłam? pożyczyłam na próbę i trochę się zakręciłam 🙂
Kiedyś widziałam ogłowie czarne z mosiężnymi okuciami i szlufkami. Widział ktoś? Teraz nie mogę już znaleźć :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się