NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

OSTRZEŻENIE !!!


Przestrzegam wszystkich Forumowiczów przed jakimikolwiek transakcjami z pantofel (dziewczyna ma na imię Lucyna i jest z miejscowości Rębielice Królewskie). Sprawa jest poważna, ponieważ dziewczyna sprzedaje używane siodła marki Wintec zazwyczaj w cenie około 2000 zł.

Otóż zostałam oszukana i siodło, za które zapłaciłam (pod koniec lipca) nigdy do mnie nie dotarło.

Napiszę tylko, że jestem właśnie na etapie składania pozwu do sądu. Co jest jedyną możliwością odzyskania pieniędzy. Sprawa w sądzie będzie bardzo prosta gdyż na cały przebieg transakcji mam dowody.

Okazało się, że w moim mieście jest dziewczyna, która również została w ten sam sposób oszukana..

Chciałam ostrzec wszystkich użytkowników tego forum, żeby nie popełnili tego błędu co ja i żeby nie musieli płacić tak jak ja za swoją naiwność. Dałam się oszukać, zwiedziona poprzednimi doświadczeniami zakupowymi z forumowiczami, które przebiegały zawsze miło i bezproblemowo.

Dodam jeszcze, że pantofel cały czas wystawia siodła na sprzedaż w ogłoszeniach (ostatnie sprzed kilku dni) (!)

Użytkowniczka była już wymieniana w tym wątku, wystarczyłoby przeczytać i rozważyć czy warto cokolwiek od niej kupować.
Słusznie. Wiadomo - pretensje mogę mieć tylko do siebie. Mogę tylko żałować, że nie chciało mi się przeczytać 200 stron wątku. Szkoda tylko, że takim osobom nie można skutecznie zablokować możliwości wstawiania ogłoszeń...
tintin, nie musisz czytać wszystkich stron. Od tego jest wyszukiwarka na forum.
Okej, racja. Mam w takim razie prośbę o info do osób oszukanych przez PANTOFEL. Muszę zweryfikować czy posiadam prawdziwe namiary na tę osobę, w sensie imię i nazwisko adres. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na priv.
Ja też zostałam oszukana przez Pantofel - 19 lutego 2013 kupiłam u niej strzemiona Jin Stirrup po czym okazało się, że zaginęły na poczcie bo ktoś z pracowników kradł paczki (??), wpadła policja, paczki stały się dowodem w sprawie. Pantofel wysłała mi zastępcze strzemiona (nie warte pieniędzy, które zapłaciłam za JS). Strzemiona okazały się i tak lipne i nie używam ich do tej pory. chciałam je odesłać, a pieniądze odzyskać - tak się umawiałyśmy.. dziś jest 20 września, minęło 7 miesięcy a ja nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. początkowo odpowiadała na wiadomości, teraz w ogóle nie ma z nią kontaktu... nie mówię, że jest złodziejką ale w przypadku braku kontaktu nie wiem co się dzieje 🙁 jest jakaś szansa na złapanie tej użytkowniczki????
dane jakie podała mi do przelewu to: ...

**edytowałam ponieważ dostałam od niej wiadomość i dogadałyśmy się
Wergeel- edytuj lepiej dane użytkowniczki.  Pomimo braku kontaktu/oszustwa lepiej dane sprawdzić na PW niż publicznie.
Skoro tyle osób dało się okraść temu kapciowi, to może powinni się skrzyknąć i razem złożyć doniesienie na Policji, wraz z informacją, że ona dalej "handluje", pewnie w ten sam sposób co zawsze. Swoją drogą, cudownie, że ten wątek istnieje, bo byłem zainteresowany jednym siodłem, które ona sprzedaje, ale po lekturze tego wątku poszukałem gdzie indziej.
Tyle osób oszukanych  😲 😲 przez tego całego Pantofla i przez to siodło  😤

Proponuję się zebrać, sprawę oddać jako zbiorową i po temacie.
Misiek69, ja jak szukałam siodła dla siebie też uchroniłam się przed problemami czytając o niej tutaj i kupiłam od kogoś innego, choć 200zł drożej. Ale przynajmniej nie martwiłam się czy siodło dotrze na miejsce.
korysindex4 bera7

Właśnie dokładnie o tym samym napisałem. Zarówno w jednej, jak i drugiej sprawie. Oszukani powinni się zebrać i coś z tym zrobić a nie czekać na to aż szanowna złodziejka się wywiąże. I ja też zapłaciłem więcej, ale obwarowałem się takimi zabezpieczeniami, które dają mi prawie pewność, że siodło będę mógł bezpiecznie odebrać, potem przymierzyć a jeśli nie będzie pasować, to zwrócę. Właśnie czekam na kuriera  🙂
Wergeel- edytuj lepiej dane użytkowniczki.  Pomimo braku kontaktu/oszustwa lepiej dane sprawdzić na PW niż publicznie.


nie zgodzę się. odnalezienie danych to nie kłopot, a może ktoś będzie chciał przeprowadzić transakcję na innym portalu czy na allegro i wygogluje właśnie po nazwisku? chronić oszusta?
ten adres to okolice czestochowy. wszelkie przeslanki swiadcza o tym, ze pantofel to siss czyli klaudia kocik. duunia miala robic z pantofel jakis biznes i dane byly na klaudie. moze duunia sama napisze. wydaje mi sie, ze te nowe dane sa "pozyczone".
Dane osobowe sa pod ochrona. Przekazywanie publicznie danych,  jest niezgodne z prawem. 
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
20 września 2013 10:45
Dane osobowe sa pod ochrona. Przekazywanie publicznie danych,  jest niezgodne z prawem. 


Niezgodnie z prawem to ta dziewucha kradnie, powinna po dupie nieźle dostać za to co wyczynia.
Oczywiscie jej nie bronie. Wrecz przeciwnie- sama staram sie tepić / unikać oszustów.  Ale kiedys slyszalam, że taka osoba może pozwac za upublicznianie danych osobowych.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2013 10:58
lockmittel, za jedno i drugie można odpowiadać przed sądem i żaden sąd nie uzna, że upublicznianie danych bez zgody, nawet jak to złodziej jest usprawiedliwieniem.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
20 września 2013 11:23
JARA, wiem, ale strasznie wkurzające jest to jak ktoś tak oszukuje. Ja zrozumiem raz się noga jej podwinęła ale później naprawi błąd, ale tworząc kolejne konta i dalej oszukując? To się do leczenia psychiatrycznego nadaje :P
Nie wyleczysz, znam taki przypadek z podwórka. Nawet z wyrokiem na karku, nie przemówisz do rozsądku i koniec.
pantofel to siss czyli klaudia k[...].


To kim jest M. Bednarz w takim razie ?  🤔
Jeśli są jeszcze jeszcze jakieś osoby oszukane przez pantofla to proszę o kontakt na priv. Prawniczka doradziła mi, że wniesienie pozwu zbiorowego będzie miało jeszcze poważniejsze skutki prawne dla oszustki.




























m
[quote author=katija link=topic=5367.msg1879991#msg1879991 date=1379669719]
pantofel to siss czyli klaudia k[...].


To kim jest M. Bednarz w takim razie ?  🤔
[/quote]

Dancer, ddance, mankaa69
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 września 2013 14:50
Też zostałam oszukana przez dawną Siss czyli Pantofel - jest to Klaudia K. ( pełne nazwisko na pw)   i mieszka właśnie  w Rębielicach  K. 
Mn okradała na 380zł . - miała  wysłać   przelewem  pieniądze  d do holandii   ( to było   dawno  2lata  temu ?)  okazało  się że  pieniądze ne dotarły  na konto holenderki i wysłałam jej je drugi raz. Za to Klaudia napisała mi że  to wina banku  który  wysłał  pieniądze  na źle konto .  I tak do tejpory  nie  oddala  mani  złotówki . Nawet jej zaproponowałm  że  może  mi    oddawać  po 20zł...
Od samego początku utrzymywałam, że Pantofel to Siss, ponieważ w ogłoszeniach Pantofla był mail, z którego do mnie pisała Klaudia K. jako Siss z Kłobucka. Niestety nie zdążyłam tego uwiecznić. Dodatkową poszlaką może być to, że Pantofel na forum pisze o golden retrieverach w psim wątku, a na facebooku Klaudia K. ma zdjęcia takiego psa...
A Siss oszukała mnie na 400 zł - moim błędem było to, że załatwiałam z nią większość spraw telefonicznie, później wyparła się wszystkiego co mówiła.
A ja kase od Siss odzyskałam spamujac jej wszystkich znajomych na fb, trafiłam na jakas ciocię.
I szczerze, to sie nie dziwie ze dalej oszukuje i wie ze nic jej nie będzie, jak nie możecie sie zebrac i pojsc na policje. Ja chcialam to zrobić, ale fakt taki ze malo kto nawet sie powaznie zainteresowal żeby ze mna to zrobić.
Widzę,że nie jestem jedyną naiwną . Wczoraj Panna Pantofel napisała ,że wysłała pieniądzę . Oczywiście nie jestem pewna co do tego i czekam do wtorku ,aż dojdą . jeżeli nie to również dopisuję się do tego ,jeżeli dojdą (mam taką nadzieję ) to chyba okaże się ,że chyba jednak warto walczyć
Osz ty kurde :/ Czyli to, że siodło które u niej kupiłam było złego rozmiaru i miałam kilka innych kłopotów z nim to nic w porównaniu do was. Głupi to ma zawsze szczęście.
Ja mogę potwierdzić że Pantofel to Siss. Pisałam z nią na gg jako SISS (powinnam mieć na starym kompie w archwium gg) po czym odezwała się mnie kilka mieszący później z tego samego nr podając się za PANTOFEL.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 września 2013 08:28
Słuchajcie, a moderacja nie może w jakiś sposób blokować dodawanie ogłoszeń takich użytkowników? Albo dawać takiemu ludziowi bana jeśli okażę się, że oszukane zostały więcej niż 3 osoby? Bo na razie ja się nie dziwię, że niektórzy cały czas nabijają ludzi w butelkę, skoro nie ponoszą ŻADNYCH konsekwencji swojego działania...
Mozii, niestety tacy oszuści założą sobie nowe konto i mają czystą kartę.. To jak walka z wiatrakami..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się