NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Livia   ...z innego świata
22 września 2013 09:18
Tylko że za założenie drugiego konta jest ban tutaj, więc też nie mogą sobie zakładać ile chcą, wtedy już na podstawie regulaminu są blokowani. A akurat moderacja sprawdza takie rzeczy.
Livia, sprawdza, ale jak ktoś jest mądrzejszy niż ustawa przewiduje to robi jak SISS, Pantofel czy jak jej tam. Oszust założy konto z innego komputera i jak SISS jest nie do ropoznania i moderacja sobie wtedy może sprawdzać i sprawdzać takie rzeczy, na pewno zgodzisz się ze mną.
ale to da się obejść. wszystko świadczy o tym, że siss to kapeć, a inne ip i nie można zblokować za podwójne konto. a przecież zmienne ip ma każda neostrada... a jeśli dolączy się do tego drugi komputer to chyba nowe czyste konto jest nie do wykrycia?

najśmieszniejsze jest to, że kapeć jest ciągle czynną użytkowniczką i mimo oszustw (celowych, wstrętnych, swiadomych) ludzie z nią rozmawiają, dyskutują...
Livia   ...z innego świata
22 września 2013 09:26
Faktycznie, w takich przypadkach może być problem z jednoznacznym stwierdzeniem tożsamości...
Tym bardziej, że pantofel podaje różne dane do wysyłki/ przelewu
Tym bardziej powinno się to załatwić oficjalnie, przez policję. Przecież takie działania jednoznacznie wskazują, że to celowe oszustwo.
Isabelle i dlatego że niektórzy mają zmienne ip wymyślono banowanie na zakres. tylko na forum chyba takiej możliwości nie ma.
No to na zakres też jest bez sensu, bo konto można założyć np. z Krakowa, a mieszkać w Pcimiu Dolnym.. No i co wtedy w takich przypadkach?
martyśś_99, nieee, chyba nie. Dancer, ddance, mankaa69 to Gorzów Wlkp. i okolice 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 września 2013 05:36
Witam. W kwestii formalnej. Nie będę już aktualizowala listy ( widać to od " kilku" stron), bo:
1.  Mam serdeczne dość gorzkich zali na PW
2. Mało czasu na długie nasiadowy w necie i głównie zaglądam na forum za pomocą komórki

jednocześnie informuję, że userka "casines" wyraziła chęć aktualizowania listy. Prawdopodobnie kolejna lista będzie jej autorstwa. Także wszelkie "ale" proszę kierować do niej jak tu oficjalnie zakomunikuje swoją chęć.

Pozdrawiam
Ja brałam od forumowej Pantofel siodło do przymiarki, ale dane do przelewu były zupełnie inne- jak mniemam konto nie należało do niej, więc nie będę tych danych upubliczniać. Poza tym transakcja przebiegła prawidłowo, jednak rozstaw łęku w siodle, które zostało mi przysłane był znacznie mniejszy od tego podanego w opisie. Mam świadomość, że wszystko zależy od firmy, a czasem nawet modelu siodła, ale miałam szansę mierzyć ten sam model siodła, o tym samym, co podany w ogłoszeniach rozstawie, a różnica między nim, a tym, które zostało mi przysłane do przymiarki była diametralna.
Liczę na to, że była to zwykła pomyłka ze strony Pantofel, niemniej za przesyłkę musiałam zapłacić z własnej kieszeni. 🙁
Po odesłaniu siodła poinformowałam Pantofel o zaistniałej sytuacji, a ona obiecała dokładnie zmierzyć rozstaw i umieścić prawidłowe dane w swoim ogłoszeniu, jednak z tego co wiem nigdy tego nie zrobiła.
edit: jest to siodło County Competitor, które nadal można znaleźć w ogłoszeniach tej użytkowniczki.
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 września 2013 15:31
Dobra byłam na policji dzisiaj.. Szukam osób oszukanych przez Monikę Flis z Biłgoraju... jest ktos taki na forum ?
napisz na FB, laska się tam często udziela https://www.facebook.com/groups/104860146272306/

swoją drogą dobrze, że napisałaś, bo ma fajny sprzęt w podejrzanie niskiej cenie  😎
A pod jakim nickiem była na rv? Ostatnio pisała do mnie , w sprawie kupna konia  😲
Monika Flis z bilgoraja występuje na fb jako... Monika Bednarz  🤔
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 września 2013 22:56
shilton: Bo Bednarz to jej panieńskie nazwisko. To jedna i ta sama osoba... MA niby kase mi oddać , dam znać jutro
Nigna, daj znać jak się sprawa rozwiązała koniecznie! Bo, aż sama ciekawa jestem. Widziałam, że narobiłaś jej słusznie trochę wiochy na fb, jak widać efekt jest, bo już nawet ktoś podziękował.. no cóż, daj znać czy kasę oddała 🙂
Monika Flis z bilgoraja występuje na fb jako... Monika Bednarz  🤔


ooo wlasnie ta osoba chciala kupic ode mnie sprzet, kasy po dzis dzien nie wyslala.
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 września 2013 14:56
Dobra, pieniążki mam na koncie więc mogę spokojnie pisać.
Niech NIKT nie próbuje nawet handlować z tą Moniką Flis. Krętaczka i rasowa oszustka... tyle mam do powiedzenia w temacie. Na wiadomości smsowe mi przestała odpisywać miesiąc temu, chyba zmieniła nr potem.. Odzew był dopiero jak napisałam wczoraj pod jednym z jej wystawionych przedmiotów na fb, że jest oszustką. Oburzona panna( w sumie już Pani!) Flis napisała mi wiadomość. Początek rozmowy opierał się na tym że coś mi się pomyliło , ona żadnego napierśnika nie sprzedawała ! Za złą osobę ją wzięłam : ) Albo kłamała ostro,albo faktycznie wystawia tyle WYIMAGINOWANYCH rzeczy, których pewnie nawet nie posiada, że nie pamięta co sprzedaje. Po poinformowaniu ją że to sprawa z allegro i wysłaniu jej nicku już trochę z tonu zeszła, chociaż kręciła wszystko dookoła tego że to "chyba nie jej konto bo ona loguje się z maila o.O" ...I uparcie kazała mi wysłać aukcje (która już nie figuruje w allegro, logiczne , bo jest sprzed 3 miesięcy!) i że jak mogę ją oskarżać bez dowodów- czyli tej aukcji allegro, bez której nie potrafiła sobie za nic przypomnieć o co mi chodzi... Gdy już poleciałam wszystkimi jej danymi i dowodami wpłaty i zakupu które zaniosłam na policje ,dziewczynę nagle oświeciło  🤔wirek: Nawet pamiętała że wysłała paczkę listem o.O! Oczywiście bla bla, musiała się gdzieś zagubić na poczcie a potwierdzenia nie ma bo to list był, ona przeprasza ale to nie z jej winy, i jeśli faktycznie nie dostałam paczki to ona mi kasę zwróci bo nie ma czasu chodzić na zeznania... No i dzisiaj zwróciła...
Brak mi słów, laska okradła tyle osób i dalej jest bezkarna !? Monika Flis z Biłgoraju podobno nie istnieje w bazie danych policji bo ją sprawdzali jak sprawę zgłaszałam.. Ciekawe czy jako Monika Bednarz miała już sprawy karne...
hej
a czy ktoś z Was ma kontakt z Sankaritarina? Wiem ,że to stara użytkowniczka i mam sentyment do starej ekipy ale
tydzień temu miała wysłać mi bryczesy.
Rozumiem że ktoś moze być na urlopie ale skoro moze wejść na forum -aktywna dziś o 13.55 to równie dobrze może odpisać na wiadomość z bodajże soboty z pytaniem czy udało jej sie wysłać te bryczesy.
Nie jestem nachalna ale nie lubię jak ktoś jest niesłowny.
Przy okazji nadal nie mam kasy za zardzewiałego haka od koniuszy98.
Nie polecam z nią transakcji bo teraz zbywa tekstami -jak wrócę do kraju.A jaki problem jest zrobić przelew z innego miejsca mając do dyspozycji internet?
Moim zdanie żaden.
Mogę ją dopisać do nie uczciwych .
desire   Druhu nieoceniony...
25 września 2013 15:29
Angela, Sankaritarina ma tyle roboty teraz, że na forum możliwe, że wpadła dosłownie na minutę..
znam ją osobiście i mogę za nią ręczyć, już ją poinformowałam o sprawie, mam nadzieje, że się z Tobą jak najszybciej skontaktuje 🙂
Ja czuję że ona jest zabiegana
Dlatego nie naciskałam
chciałam tylko aby mi odpisała -wysłałam albo wyślę jutro
to wszystko
Nigdy nie pomyslałam że jest nieuczciwa :kwiatek: bo wątpię aby tak było ale nie miałam z nią kontaktu
[s]Ostrzegam przed użytkowniczką P.
Sprawa ciągnie się od dosyć dawna, a mianowicie od stycznia 2012 roku. Wtedy to wyraziła chęć zakupu ode mnie sztylp za 50 zł. Ponieważ znamy się osobiście postanowiłam dać jej sztylpy zanim dała mi pieniądze - i to był błąd. Najpierw zawsze słyszałam "że na początku miesiąca" "że za tydzień" "że za dwa tygodnie" Czekałam cierpliwie, bo rozumiem, że różne ludzie mogą mieć sytuacje w życiu. W marcu tego samego roku zmieniłam stajnię a mój kontakt z się urwał - usunęła facebooka, nie odpisywała na smsy, na re-volcie w późniejszym czasie także nie. Spisałam moje 50 zł na straty, chociaż dla mnie to nie jest mało pieniędzy...
Dosyć niedawno  ponownie pojawiła się na facebooku i SAMA przypomniała mi o kasie za sztylpy (po1,5 roku.). Podałam jej dane z numerem konta, a w odpowiedzi dostałam informację, że na początku września będzie miała kasę i mi ją przeleje. Potem, że po 10-tym, bo wtedy dostaje wypłatę. OK, zgodziłam się. Po dziesiątym ponownie się przypomniałam i dostałam informację, że "jutro" bo dziś się przeprowadza. OK - rozumiem. I wtedy (16 września) kontakt się urwał, na żadną moją wiadomość (fb, rv, photoblog) nie odpisała mimo, że regularnie jest na re-volcie (tu napisałam dwie wiadomości oraz jedną z informacją, że sprawę opiszę w wątku) ,ciągle jest dostępna i AKTYWNA na facebooku i aktywnie działa na fotoblogu.

Uprzedzam, jest nieodpowiedzialną i nieuczciwą dziewczyną. Jeżeli post tu nie pomoże, będę próbowała kasę odzyskać inaczej - tylko jak? "Umowę" sprzedaży miałyśmy ustną, nie mam korespondencji ze stycznia-marca 2012 roku... [/s]

załatwione 😉
pialotta ?

przeciez pialotta ma na imie Basia... ( jestem na komorce i niestety nie moge sprawdzic ogloszen, a pialotta czyli Basia wystawia co chwile ogloszenia ' dam, wynajme stajnie, szukam wspolnika za rozwoj i starty'😉 moge tez czasem mylic nicki, chociaz watpie
[s]pialotta ?

przeciez pialotta ma na imie Basia... ( jestem na komorce i niestety nie moge sprawdzic ogloszen, a pialotta czyli Basia wystawia co chwile ogloszenia ' dam, wynajme stajnie, szukam wspolnika za rozwoj i starty'😉 moge tez czasem mylic nicki, chociaz watpie


[s]
wiem o kim mówię, nie jest to basia [/s]
oj to bardzo przepraszam pomylilem nicki.

jak sie znacie osobiscie to przejdz sie do domu do niej i zalatw tak sprawe 🙂
[s]Nie mam pojęcia gdzie mieszka, nie mam też z nią kontaktu (poza internetem, gdzie mi nie odpowiada). Jeździłyśmy w jednej stajni 1,5 roku temu, stąd znajomość, wszystko opisałam 😉[/s]
Angela, Przepraszam, zaraz Ci odpisuje. Desire ma całkowitą rację. Nie wiem w którą stronę się odwrócić. 🙁 już piszę pw
dziękuję :kwiatek:
sprawa wyjaśniona
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2013 12:31
mysiapysia6, może coś więcej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się