Bielizna do jazdy konnej.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2009 19:43
Ja ostatnio miałam stringi i jakoś różnicy specjalnej nie odczułam.
największy problem ze stanikami mam taki, że notorycznie spadają mi ramiączka. Ale dorwałam w La Perli stanik bez zapięcia i bez regulowanych ramiączek i o dziwo mi nie spadają i się na prawdę fajnie trzyma.
abre   tulibudibu
07 lipca 2009 19:49
Ja ze swej strony polecam bieliznę firmy Gatta. Jeżdżę w takich http://sklep.gatta.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=25484
Wygodne, bez szwów, nie wbijają się w "boczki" co poprawia estetykę  😁 bardzo elastyczne, nie zwijają się itp. Bardzo trwałe.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 lipca 2009 19:50
Strzyga, mam identyczny problem! Doprowadza mnie to do szewskiej pasji.
Natchnęłyście mnie tą dyskusją i jutro idę na bieliźniane zakupy, chociaż szczerze tego nie lubię.
A ja jeżdżę tylko w stingach  😉


🤣
A co na to publika?  Pewnie robią tak  😅 a inni tak 😡 

Też zaczynam doceniać posiadanie wyprysków zamiast biustu.  💃
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 lipca 2009 20:07
trusia,  😡 Taak, w samiej bieliźnie  🤣
Po powrocie do jazdy konnej odkryłam, jak wielkie znacznie ma szew w przedniej części niewymownych  😂 Jakoś w latach szczenięcych nie zwracałam na to uwagi 😉 Po przeprowadzeniu kilku (bolesnych) eksperymentów in vivo wyodrębniłam z bieliźniarki kategorię "w tym jeżdżę" w znaczącym odróżnieniu od kategorii "w tym chodzić mogę, ale do stajni NIGDY" 😉

Przychylam się do opinii Abre - te są fajne. Mam jeszcze bokserki Gatty i różne modele firmy Yard, też microfibra. Te Gatty chyba najfajniejsze.

Stringi są dla mnie nienalszalne, ale de gustibus... 😉 Lotnaa, nieźle  😁
Ja przez wiele lat męczyłam się z bielizną różna, w każdej mniej lub bardziej się obcierałam. Kiedyś przypadkowo odkryłam że nie obcieram się tylko w majtkach z takiego materiału jak stroje kąpielowe. No szok - ale po zmianie siodła okazało się, że jak się człowiek przestanie gnieździć w siodle przymałym na niego to bielizna może być dowolna, co jest dla mnie mega niespodzianką, bo jednak codzienna jazda była udręką 😉
Ja stoje przy bawełnianych gaciach.
Dramka, ja też bawełniane gacie forever.
panów namawiam na unikanie jazdy w bokserkach, a "naszki" też dobrze by było, gdyby były numer mniejsze niż zawsze 😉

ps. spadające ramiączka są NIEDOPUSZCZALNE na jeździe, bo dekoncentrują szkoleniowca i utrudniają mu tym samym pracę!
ze spadającymi ramiączkami nie ma specjalnej filozofii bo wystarczy przepiąć je na krzyż
wtedy nawet stanik lepiej trzyma

(nie kupuje staników w których takiej możliwości przepięcia nie ma)
Ja jeszcze na stanik sportowy zakładam obciskująca bluzkę z lycrą która dodatkowo trzyma.
Gillian   four letter word
08 lipca 2009 12:04
update z misji pt.: "zlikwiduj cyca".
Przyszedł właśnie Minimizer. Jest świetny! faktycznie pomniejsza optycznie i biust leży zupełnie inaczej - dużo lepiej niż w innych tego typu. Niestety jak skakało jak skacze 🙂
czekam na Unno - z wielką nadzieją. Mam nadzieję, że pomoże 🙁
Jak ma co skakac, to będzie skakać. Ale przynajmniej zębów nie wybija  😁 no w minimizerach skaczą jednak kapkę mniej  😁
Gillian   four letter word
08 lipca 2009 12:40
kapka tgo dla mnie za mało 😀
A ja szczerze polecam ( bo testuje na sobie) staniki z tej firmy http://www.shockabsorber.co.uk/bounceometer/shock.html.
Też miałam problem podczas jazdy z utrzymaniem w ryzach biustu w rozmiarze 80 D.Próbowałam już różnych modeli z przeróżnych firm ale bielizna shock absorber jeżeli chodzi o jazdę konną sprawdza się idealnie.
A gdzie kupujesz?
abre   tulibudibu
08 lipca 2009 13:06

Animacje zapierają dech w piersi  🏇
Ale sam stanik wygląda intrygująco 🙂
No właśnie największy problem z tym że trudno go dostać. Czasami są do kupienia na allegro. Mnie kupowała koleżanka w Anglii.
A ja przeszukiwałam Decathlon i nie znalazłam bielizny. Na jakim dziale to leży? Nie lubię tam pytać personelu. Za to nakupiłam po 15 zł podkoszulków bawełnianych białych . Mamy podobno w pensjonacie nową osobę DRESAŻYSTKĘ !!! W ośrodku west to sensacja! No to jako klasyk muszę jakoś biało się pokazać. No tak czysto i estetycznie. 🙁 Nie ma żartów.
asds   Life goes on...
08 lipca 2009 14:23
A nie dłąoby się moze przez którąs re-voltowiczke w UK złozyc zbiorowego zmaówienia? Bo przyznam ze po obejrzeniu animacji i ja jestem zainteresowana, no ale problem z dopasowaniem. Bo czy moja miseczka D/E to będzie ich D, DD czy E?
Jestem za. Myślę, że byłoby sporo chętnych, nawet na takie kupno bielizny "w ciemno", o ile cena nie powali na kolana.
no ale problem z dopasowaniem. Bo czy moja miseczka D/E to będzie ich D, DD czy E?

Powiem tak że jeżeli nosisz D i zawsze kupujesz D to napewno u nich tez będzie D. Ja czasami mam problem bo w zależnoci od firmy kupuję D albo DD dlatego też kupując shock absorbera zdecydowałam się na miseczkę większą i wziełam DD. Mam dwa i oba leżą idealnie. Tu jest fajnie opisane jak dobrać rozmiar. http://stanikomania.blox.pl/2007/05/Nie-wstrzasniete-nie-zmieszane.html
asds   Life goes on...
08 lipca 2009 14:46
I tu jets feller bo w zaleznosci od producenta to biore D lub E
Ceny ShockAbsorberowych staników można sobie posprawdzać w brytyjskich sklepach, które je sprzedają: http://www.shockabsorber.co.uk/home/wheretobuy/index.htm
A ja przeszukiwałam Decathlon i nie znalazłam bielizny. Na jakim dziale to leży? Nie lubię tam pytać personelu. Za to nakupiłam po 15 zł podkoszulków bawełnianych białych . Mamy podobno w pensjonacie nową osobę DRESAŻYSTKĘ !!! W ośrodku west to sensacja! No to jako klasyk muszę jakoś biało się pokazać. No tak czysto i estetycznie. 🙁 Nie ma żartów.


zazwyczaj są w dwóch miejscach(w zależności od wielkości sklepu) na dziale z obuwiem i odzieża do biegania (jasnozielone oznaczenia alejek) i na dziale z odzieża do fitnesu damska (beżowo oznaczone alejki). ps. personel to nie kosmici wiekszosc nie gryzie 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 lipca 2009 19:40
ShockAbsorberowa kolekcja: http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/category_10001_10001_19037_-1
Ja dziś przez godzinę próbowałam coś dobrać dla siebie (chociaż w innym sklepie) i w końcu się poddałam 🙁
Przecież personel damska jest taki miły. Ja widziałam w dwóch miejscach. W dziale damskim-fitness i nie pamiętam drugi  😜
Gillian   four letter word
08 lipca 2009 19:52
gdyby było takie grupowe zamówienie to jestem bardzo zainteresowana :]
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 lipca 2009 03:05
i ja 🙂
A filmiki, aż straszne...co te piersi przeżywają
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się