Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Monia_lol, śliczny, strasznie mnie męczył swego czasu 🙂

wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 września 2014 20:43
wątek zamknięty
Czy znajdę gdzieś owijki pasujące do neonpink chociaż trochę? :kwiatek: mogą nawet pasować do lamówki 😉 Bo eskadronowe ceną mnie zabijają 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 września 2014 10:07
Monia_lol, bardzo fajny ten czaprak! Choć napis trochę przydużawy, ale jest i tak ładnie.

Biczowa, ładna ta purpura, wygląda jak Anka Purple 🙂
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 września 2014 11:37
Bardzo ciężko złapać ten właściwy kolor bo w każdym świetle wygląda inaczej ale prezentuje się pięknie.

Aktualnie walczę ze sobą żeby nie zamówić zestawu z Caball czaprak, nauszniki i owijki wszystko ciemny granat z białym obszyciem. Ręka świerzbi bardzo żeby kliknąć złóż zamówienie 😁.
wątek zamknięty
Biczowa, o ja cię, bardzo ładna purpura!
Ale też jestem ciekawa,czy ma ktoś może oberżynę classic i może pokazać na koniu? 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 września 2014 10:27
Biczowa, granat z bielą na gniadku będzie super wyglądał 🙂

wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 września 2014 16:43
Wiem, było by pięknie i w końcu kupie 😉 ale aktualnie zbieram na siodło.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nadmiar pieniędzy skutkuje zakupoholizmem,więc popełniłam szmatkę:



I do tego owijki,nie mogę się doczekać aż pojutrze dojdzie  😍
wątek zamknięty
Odetta w nowej szmacie, tylko nie wiem co to jest - banan, gelb? one się różnią w ogóle?  😁



Na pewno różnią się lamówką, banana ma brąz-biel-brąz, o ile dobrze pamiętam 😎
wątek zamknięty
Nirv - piękne rude i cudownie jej w żółtym  💘 Tak offtopując to cóż to za malowane cudeńko?  🙂
wątek zamknięty
srokate, zrobię dzisiaj zdjęcie i wstawie ekspertom do oceny 😁 ja tych nowych kolekcji nie ogarniam zbytnio, nie to co stare 😁

keirashara, to moja drobniutka trakeńska klaczunia (m. Oliwia Life, o. Lord Oder I)  😂 w młodych koniach więcej pisałam o niej

Odetta w HKM LG Petrol, wygląda jak poniak na niej  😵

wątek zamknięty
Nirv a ja znów w nowych się orientuję, stare ... nic nie kojarzę 😁 a klaczunia boska!!! Piękna tylna odmiana 😍
wątek zamknięty
srokate, druga noga ze strony zewnętrznej też pomalowana wyżej niż wewnątrz 😍

W linku co by nie spamować Odettą 😁


Zastanawiam się nad kolorami dla Odetty. Jakieś pomysły? W pace mam: tego petrola, kilka granatow, czarnego big square, kremowego szokomola, zolty banan/gelb, rozowa nici magente, oceana, jakiegos czerwonego nn.

W drodze jest komplet berry (obkupiony Pams i Odetta, dla obu kantary + brillant, z owijkami i nausznikami berry), chciala bym jeszcze dokupic dralon coffe/berry, bo to moja ulubiona kolekcja 😁 niezależnie od tego jak Odettcie będzie w tym różu)

Muszę quantę popatrzeć co zakłada na Zombie 😁
wątek zamknięty
Nirv przeurocza jest i spamuj tutaj! 💘 Łatka na brzuchu to odmiana? 😍
wątek zamknięty
srokate, tak, z prawej strony ma łatkę przy popręgu, z lewej ma delikatną na brzuchu w okolicy słabizny 😀 Jak ustrzelę dziś jakieś foto szmatkowe to wrzucę 😉 Mam kilka rzeczy do obfocenia 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 września 2014 12:14
Nirv, fajna klaczucha! Ładnie jej w żółtym, szłabym też w beże i brązy, no i granat / czerń.

DressageLife, to jest brązowy Platinum? 🙂

Wczorajsza Anka Indian red, niestety pogoda średnio dopisała do zdjęć 😉



wątek zamknięty
Nirv - Piękna! Mam ogromną słabość do rudych malowańców, przez pewnego ogiera, a ona jest strasznie do niego podobna, tylko ciemniejsza 😉 Widziałabym ją w żółci, kremie, czekoladzie, może błękicie, jakiejś zieleni lub jasnym fiolecie. Albo mieszance brązu i niebieskiego w jakiś fajnych odcieniach 😀

Livia - zastanawiałam się nad indiana red jak wychodził i coraz bardziej żałuje, że nie kupiłam, bardzo łądnie Twojemu zwierzakowi w czerwieni  😀
wątek zamknięty
Nirv - off. Piękna ta Twoja ruda  💘 Mam tylko jedno ALE. Ona wcale nie jest duża, jest normalna. 170cm to jak dla mnie koń standardowy. Do tego jest proporcjonalna i niesamowicie łapie za oko  🙂 Duże to są moje 178 i 182  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 września 2014 20:07
keirashara, dziękuję 🙂 Jak to kiedyś któraś z dziewczyn pisała, to jest taki naprawdę "świąteczno-bożonarodzeniowy" czerwony  😁 Ale na karych i siwych wygląda super 😉
wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjęcia na koniu Euro-Stara Multi-Stripe navy-white-scarlet?  👀 Bo zakupiłam i nie wiem, czy na konia zakładać, czy puścić w świat. Gdyby paski były pionowe albo poziomie, te skośne mnie nie do końca przekonują.



Edit: literówka
wątek zamknięty
tulipan, dzięki 😉 Dla mnie - przyzwyczajonej do Pamsa przecinaka 160, oraz wyższych ale bardzo pwąziutkich folblutów to kawał konia 😁  Ona nie jest wysoka ale tłusta póki co przez to, że nic całe życie nie robiła oprócz żarcia. Wysoka nie jest, ale duża - full ogłowie musiałam oddać, to Szokomole ma bardzo dużą regulacje, derki 155, kawał nóg też ma - moje fulle, oraz M Zandony ciasne mocno. Czapraki full wyglądają na niej dość... poniaczkowo.

keirashara, Livia, dzięki :kwiatek: kusi mnie szmaragdowa zieleń, ale upolować ES szmaragd będzie ciężko, a nie widziałam żeby jakakolwiek firma miała coś co jest bardzo do tego zbliżone... Muszę poszperać w Caballu i Jarpolu, może oni mają. Wszelkie niebieskości, granaty mamy w pace, kremowy Szokomol czeka - muszę przymierzyć.

Odi w kantarze Green/Navy/Red? wybierająca czaprak  😁


No i zła Odinka po pracy w wybranym Oceanie:


+ Pamir w kantarze Berry/Apricot/Coffe:
wątek zamknięty
Nirv, ona jest bezbłędna, zachwycająca 😍
wątek zamknięty
Nirv jak dla mnie to wielkość jeszcze jej dodaje uroku  🙂 No klasowa dziewczyna, nic dodać, nic ująć. Lubię takie mało damskie klacze  😉 Typ jak moja Rosa. Co do rozmiarów to Szymek całe szczęście wbija się w 155 bo krótki. Kasia nosi 165, a największy problem mam z ochraniaczami  🙁 BR'y XL ledwo się na przodach dopinają  😁
wątek zamknięty
Nirv, taki? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/22424?q=&kategoria=12&rodzaj=13&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=3

Czym różni się Eskadron Brillant od Eskadrona Impuls?  😡
Google wcale mi nie pomogło, przy obu wersjach wyskakują takie same czapraki.
wątek zamknięty
Moona, Impulsy były jakby z zamszu/alcantry.
wątek zamknięty
Dostan jeszcze gdzieś cottona blue z tegorocznej letniej kolekcji? Mamuśke wzięło jak już ich nigdzie nie widać, że ona taki chce  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 września 2014 09:39
keirashara, w internetowych nigdzie nie widzę, ale może poznański Pegaz będzie je jeszcze miał?
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2014 10:00
Koniec końców zamówiłam Caballa oberżynę (z czarną lamówką), ponieważ nie mogłam totalnie się zdecydować czy chce burgund czy chce purpurę. Przeglądałam cały katalog ze zdjęciami na fejsie Caballa i na każdym wyglądały te kolory inaczej. Raz pieknie, a raz za bardzo różowo. Więc wymyśliłam: biorę oberżynę, bo z tego zestawu jest najmniejsze prawdopodobieństwo, że przyjdzie kolor, którego się nie spodziewałam.

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie! Gdzie Caball ma owijki, bo nie mogę znaleźć! I czy pod nie potrzebne są podkładki czy mogą być bez?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.