Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia bardzo ładnie ❗  🙂
wątek zamknięty
Livia Bardzo fajnie wygląda 😉

No i mam zdjęcia Eda w Royal/ Navy, zaraz szarak wydaje się bardziej żywy  😁


wątek zamknięty
zdjęcie słabe, bo nie do konca oddaje kolor czapraka . Ale zastanawiam sie czy nie puscic w swiat tego cottona bungurdy. Jak myślicie, jak wygląda?

edit:literówka
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 grudnia 2014 16:36
Moona, dziękuję 🙂

dairoxroxi, dziękuję 🙂 Fajnie siwemu w tym żółtym! Na siwki dobrze pasują takie odcienie jak ten, czy Lemon z Lemon/Olive 🙂

wątek zamknięty
dairoxroxi uroczo w żółtym! Bardzo ciepły, ładny kolor na siwym 🙂
Livia polopad bordowy w kropeczki to absolutny szał, przebosko, antracyt też fajny 😀
Budlejowe_love hahaha, mnie też to dobija, ale jakoś trzeba to pomieścić :P
alexiss jak dla mnie ładnie, zostawiłabym c:
Dramuta12 celowałabym w dark-lime, na żywo to taki groszek, ale by pasował 🙂
Equihorse super na nim ten polopadzik wygląda 😉

To my wskoczymy z Hamletem w polopadzie capri-darknougat, zdjęcie niestety jakości komórkowej, niedługo postaram się wrzucić lepsze 😉
wątek zamknięty
Equihorse mega ten czaprak, bardzo pasuje do ciemnych koni 🙂 tylko czemu taki drogi  😵
Livia bank okradłaś ze tyle kupujesz?  😀 Swoją drogą wszystkie czapraki super sie prezentują, ładnemu we wszystkim ładnie 😉
dairoxroxi noooo... dla mnie szał. Wygląda naprawdę super 🙂 to był super zakup 🙂
Nocte ładnie,  ładnie 🙂
wątek zamknięty
Lepiej brać caballa ze sztywnym, czy z miękkim wypełnieniem?
wątek zamknięty
Libeerte, co kto lubi. Ja wolę miękkie.

Livia kolorystycznie cudo ale troszkę derka 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 grudnia 2014 07:42
Nocte, dziękuję 🙂 Fajnie ten polopad wygląda, lepiej na koniu niż na sucho 🙂

Ratina, dzięki 🙂 Wystarczyło oszczędzać co nieco przez parę miesięcy, szczególnie jak się wiedziało, że wchodzą nowe kolekcje 😉

Burza, dziękuję 🙂 Wiem, że rozmiarowo derka niestety, ale DLki mi będzie łatwiej w razie czego sprzedać niż PD...
wątek zamknięty
Czy ktoś z Was ma ten czaprak z kolekcji Platinum:

[urlhttp://konik.com.pl/potnik-czaprak-eskadron-platinum-2014-satin-emblem-ebony][/url]

Też wam tak straszliwie wyjeżdrza z pod siodła? Już na rózne sposoby siodłałam, ale on się nadal przemieszcza ( zakłądam, że dla tego, że jest taki śliski) - zapięcie tych zapięc od czapraka jest niemożłiwe, bo są za kródkie ( do żadnego siodła się nie da tego przypiąć) Strasznie jestem zła, bo czaprak jest piękny - dawno żadna końcska szmata nie sprawiła, że moje serce mocniej zabiło, a teraz się okazuje, że szmata fakt jest pięna - jak leży na półce - pod siodłem się przemieszcza i zwija ;/;/ Odechciałąo mi się po raz kolejny eskadronów ;/
wątek zamknięty
[quote author=Aga_Leming link=topic=93531.msg2239002#msg2239002 date=1417950258]
Też wam tak straszliwie wyjeżdrza z pod siodła? Już na rózne sposoby siodłałam, ale on się nadal przemieszcza
[/quote]
Ja mam tak z eskadronem cottonem. Nie mam pomysłu jak to zrobić, żeby trzymał się na swoim miejscu.
wątek zamknięty
Aga_Leming nawet jak przełożysz popręg przez te szlufki na dole to też Ci ucieka? a siodło Ci nie lata?  Mi nie ucieka, ale strasznie się zwija pad yorka pod ujeżdżeniówką, jest za krótki i tybinki z niego wystają :/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 grudnia 2014 12:53
Hm, dziwne, mnie żaden Eskadron nie wyjechał spod siodła, ale też przy wszystkich przekładam popręg przez szlufki.
wątek zamknięty
Ja też przekładam i dopinam popręg zanim czaprak zdąży się gdzieś przesunąć. I nic.
wątek zamknięty
Mnie tak wyjeżdżał czaprak podszyty polarem (i cottony czasem też), jak siodło było ciut za szerokie...
wątek zamknięty
Właśnie, wydaje mi się, że wyjeżdżanie czapraka może być spowodowane niepasującym siodłem. Zaczęłabym od sprawdzenia tego aspektu 😉

Edit:
Zdarzyło mi się, że przesuwał się czaprak podszyty siateczką gdy inne nawet nie podpięte zostawały na miejscu. Jeżeli siodło dobrze leży to może po prostu materiał jest śliski. Ale w tym wypadku to chyba tylko przedłużyć paski do przystuł żeby sięgały.
wątek zamknięty
czy jest tu może ktoś, kto ma zdjęcie z porównaniem cottonów Winterred i Burgundy? chodzi mi o to, jak bardzo różnią się kolorkiem. 🙂
wątek zamknięty
Burza, właściwie nawet nie wiem jak bardzo się różnią, bo w życiu nie miałam ani jednego, ani drugiego w ręku 😉 Kliknęłam sztywne, mam nadzieję, że będzie ok.
wątek zamknięty
alexiss, niee, nie puszczaj w świat 🙂
Nocte, wygląda super. Jakoś tak tylko szkoda, że polopady mają logo po boku 😉
Libeerte, co prawda ja bym brała miękkie, ale daj znać, jak to sztywne wypada po "obmacaniu" :-P
wątek zamknięty
Mam ten czaprak (tę tańszą wersję-cotton platinum) też,i nic nie wyjeżdża- proponuję sprawdzić siodło,a jeżeli siodło pasuje,to zrobić to, o czym wielu zapomina-wepchnąć górny rant czapraka głęboko w kanał-tak powinno się siodłać i wtedy nic się nie przesuwa.

Swoją drogą myślałam o tym dziś nawet,przeglądając szmatki-że wiele jest ładnych czapraków,ale nie każdy leży dobrze pod siodłem,i najważniejszą rzeczą jest nie sama szmata,ale to czy pasuje i jest wyprofilowane pod to siodło.Z tego powodu w mojej szafie nie goszczą już brillianty.
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy ta nowa kolekcja Eskadron Nici w kropki na Kropku to już przegięcie?
Doradźcie coś, bo choruję, ale nie mogę się zdecydować.. 😉
wątek zamknięty
Jakość hali [*]
Estela w eskadronie burgundy :P
Jeszcze yellow czeka na zrobienie zdjęć 😀
wątek zamknięty
Dziewczyny pomocy  😉
Zastanawiam się czy sprowadzić z Niemiec brillanta gelb na tego gniadka. Ciężko mi się dogadać w tym języku i zastanawiam się czy warto się poświęcić, czy znaleźć sobie coś ładnego i dużo tańszego w Polsce? 😉

Jak myślicie? Brać czy sobie odpuścić?
wątek zamknięty
protoniasta Gelb zawsze ładnie prezentował się na gniadych.. więc jak uważasz.. ale skoro mówisz że drogo.. myślę że w Polsce też się znajdzie.. raz na jakiś czas się pojawiał w ogłoszeniach
wątek zamknięty
Inne czapraki nie wyjeżdrzają ( w tym eskadrony). Platinum przełożony przez szlufki, a żyje własnym życiem ;/ W siodłach aktualnie jeżdzę różnych - z rozstawem łęku pasującym na mojego konia i w za szerokich plus mattes albo corection system w zależnosci od potrzeby. Mimo wszystko w żadnym z tych siodeł czapraki się nie przemieszczają, a ten platinum niestety bardzo 🙁 W styczniu przychodzi moje nowe siodło, także mam nadzieję, że będzie lepiej, ale jakoś nie mam wiary, bo tylko ten czaprak jest problematyczny ;/ Wydaje mi się, że ten zewnętrzny materiał ze względu na swoją śliskość sprawia, że siodło sie po nim przesuwa. Za pierwszym razem jak go założyłam i podpiełam popręg jak zwykle ( wsiadam ze schodków) to zjechałąm razem z siodłem na bok konia - teraz nauczona doświadczeniem podpinam na max maxów.
wątek zamknięty
a włożenie podkładki antypoślizgowej? (Horze)
wątek zamknięty
rozważam, ale kupowanie podkładki tylko dla tego, że jedna szmata się roluje mnie nie do końca przekonuje:P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 grudnia 2014 20:32
dairoxroxi, aż się prosi o zółte owije!
ej_anka, ja też bym chciała dla mojego kropka, także no, uważam, że będzie ok. 🙂
Livia, fajnie mu! Ja bym chciała ten anytracyt, ale w wersji stamp.

My dziś już prawie cali ogoleni w nowej cieplejszej derce i mikołajkowym kantarze, czyli zestaw blackberry.
wątek zamknięty
emptyline, o ja, obłęd w ciapki 🙂
wątek zamknięty
emptyline, przepięknie 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.