Końska rewia mody cz. VIII (2014)

dairoxroxi: od bardzo dawna można dostać najnowsze kolekcje w Pegazie 😉
wątek zamknięty
otimo Tak wiem, chodzi bardziej o to, że tak szybko akurat ta wejdzie do sklepu 😉
wątek zamknięty
aa, przepraszam, misunderstanding :kwiatek:
wątek zamknięty
harja do pyska mu w oceanie  😀
wątek zamknięty


kolekcja Eskadrona - było?
wątek zamknięty
Marcelin, miło 🙂
Epikea, tak, na poprzedniej stronie.
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 lutego 2014 20:26
w cavalloshopie już jest nowa kolekcja classic sports B|

Niestety na razie tylko na stronie. 🙄

Aaaa, mi się nowa kolekcja strasznie podoba. 😍 Chyba jeszcze nigdy mi się nie podobało tyle rzeczy naraz, a tu polopad, brillant, dralon, kantar i kaloszki mi się marzą.
Ech, nie mogę jeździć to mi się szmatoholizm nasila. Dzisiaj, żeby mi nie było smutno, zamówiłam różowy cotton nici i owijki. Przerąbane ma mój wałach. 😁

Może ktoś szuka - na allegro są anky pea i hortensja VS, ale raczej dość mocno zmęczone życiem.
Tutaj za to klik nowe owijki anky ruby. 🙂
wątek zamknięty
Czy orientuje się może ktoś, jaka derka polarówka kolorystycznie dopasowałaby się do Eskadron Petrol 2010, tylko nie z Eskadrona i w fajnej rozsądnej cenie? Firma obojętna, oraz to czy pasy czy też ich brak 🙂
(jestem 'świeża', więc jeżeli to nie ten wątek to bardzo przepraszam!)
wątek zamknięty
Wydaje mi się, że derka Horze- Spirit: http://konik.com.pl/derka-polarowa-spirit-horze
mam taką stajenną i jest bardzo podobna do eskadronowskiego petrola ( http://www.photoblog.pl/naturalsi/161529247/choralky.html ). Ciężko będzie coś Ci znaleźć nie porównując czapraka, padu do derki w rzeczywistości, kupując przez Internet...
wątek zamknięty
Wiem właśnie że jest ciężko, już od dłuższego czasu się rozglądam i szukam zdjęc danych derek gdzieś na necie pokazane na koniu, i nie umiem trafic.. Zapytałam, bo pomyślałam że ktoś sie spotkał z takim dobraniem u siebie czy znajomego 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lutego 2014 21:20
Naturalsi, ona nie pasuje, jaśniejsza jest moim zdaniem. Taka jest no mocno błękitna.
wątek zamknięty
100% zgadzam się z DressageLife. Konie z pokazówki eskadrona są mocno niewyjściowe i w żadnym razie nie są dla mnie pozytywną wizytówką firmy. Siwy koń wygląda jak po rocznej kontuzji i staniu w boksie  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lutego 2014 21:31
Siwy faktycznie kiepski, ale reszta jest w porządku, tylko nagranie słabe. Wszystko kwestia ujęcia i sprzętu. )
wątek zamknięty
emptyline zgadza się, ale jak dla mnie to reszta tych koni i tak jest mocno przeciętna. Siwy tragiczny. Mogli postarać się i poszukać jakiś końskich perełek, nie tak trudno jest znaleźć ładne konie  🙂
wątek zamknięty
Naturalsi, blackamoore horze spirit niestety raczej nie będzie pasowała, jeden koń u nas w stajni ma tą derkę i jest to mocny błękitny, a nie niebieski jak petrol. Nawet nie mam pomysłu jaką derką można ten kolor zastąpić, zwłaszcza, że dużą rolę odgrywa też lamówka 🙂

A co do końskich modeli eskadrona...mnie bardzo rażą kopyta tych koni, zastanawiam się czym te konie zasłużyły na bycie na okładkach, skoro wiele revoltowiczek ma końskie ciasteczka, które o wiele lepiej zaprezentowały nowe kolekcje 🙂
wątek zamknięty
harja, zjawiskowo w oceanie 🙂 aczkolwiek dla mnie on będzie zachwycał nawet w filcowym kocu 😍
wątek zamknięty
Strucelka piękna kolekcja 🙂
Ratana zgadzam się z harja, sprzedaj bluegrey i kup coś pasującego do owijek - np. mango ( o ile dorwiesz jeszcze :P )
harja bardzo mu pasuje ocean !

A ja mam rudziszona w komplecie Royalblue + derce NG blue/ grap ( jestem mile zaskoczona, że tak do siebie kolorystycznie pasują🙂


wątek zamknięty
Albo jestem ślepa albo te konie strasznie cieżko chodzą zadem, jakby magnes był w podłodze. Siwy to prawie kulawizna...

Edytowany, bo pisanie na telefonie ktory lepiej wie co chcialam napisac jest wkurzajace😉 sadem=zadem😉)
wątek zamknięty
A gniady w prawym przodzie ma takiego sztorca, że aż boli patrzenie  🙄
wątek zamknięty
Burza, haha, bez przesady, ale dziękuję, miło czytać 🙂
Aimee, :kwiatek: za to rudziszonowi jak pięknie w tym zestawie! derka i czaprak nie różnią się jakoś specjalnie odcieniami, rzeczywiście pasują do siebie 🙂
dodam jeszcze podglądowo siwego w Caballowym padzie z haftem:


Co do pokazu eskadronów, no cóż, może pomyśleli, że nawet na mało reprezentacyjnych koniach ich kolekcja będzie wyglądała szałowo 😉)
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 lutego 2014 10:22
dla mnie ten filmik Eskadrona, to jakaś amatorszczyzna  🙄
wątek zamknięty
harja, ależ pięknie, koniecznie owijki z tym haftem! 😀
wątek zamknięty
Moj podopieczny pod wlascicielka w Mincie 😍
wątek zamknięty
Aimee bardzo ładnie rudemu 🙂 a odcienie zbliżone
harja super padzik  😀
wątek zamknięty
Burza, dziękuję 🙂 ale na owijki się nie skuszę, wyglądają na nim okropnie, ma za grubą nogę do owijek. Ciężko mi go w ogóle było poprawnie zawinąć, rzep ciągle kończył się nie tam, gdzie trzeba, pięć razy owinęłam i koniec owijki 😉) z resztą tego nie potrzebuje 🙂 ale przez ivett marzy mi się teraz polarówka z tym haftem 😍
Marcelin, :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 lutego 2014 17:46
harja ocean cudo  🙂

nowy Eskadron w Mustangu
wątek zamknięty
Aimee, wow! Fajnie! Ja czekam właśnie na taką derkę, będzie do cottona ocean 🙂
harja, ale elegancko 💘

Ja właśnie przeglądam dzisiejsze zdjęcia i zaraz wrzucę niciakowego Pamsa-lansa 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 lutego 2014 19:09
Ratana, mnie ten zestaw w ogóle nie leży na twoim siwym...

harja, super w Oceanie 🙂

Aimee, pięknie w tym Royalblue!

Nasturcja-Renata, wiesz może czy już mają te nowe rzeczy dostępne, czy tylko wystawiają przedsprzedażowo? 🙂

A ja pozwolę sobie jeszcze raz spytać, dostanę gdzieś dralon Blackberry XL? :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 lutego 2014 19:27
Livia niestety nie wiem  🙁
wątek zamknięty
Ktoś się zastanawiał jak będzie eukaliptus euro-stara wyglądał. Ja niestety przepadłam, po zobaczeniu bryczesów i pierwszy raz od trzech lat nabędę szmatę. Oby mi nie wróciło  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.