Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia, jeśli interesuje Cię ściąganie go zza granicy, to na ebay'u jest 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 lutego 2014 20:55
Dlatego wszyscy, którzy są zawiedzeni tegorocznymi kompletami letnimi - szykujcie kasę na zimowego Euro-Stara, bo będzie się działo 😜
wątek zamknięty
Strucelka co sie bedzie działo ?
wątek zamknięty
Strucelka wrzuciłabyś jakiś "przeciek" chociażby jakości komórkowej  😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 lutego 2014 21:25
jedyne co zapamiętałam to ciemny petrol + granat, chyba brąz z granatem, czerwień z granatem lub czarnym, dość intensywny róż, ale nie żarówiasty i widziałam żółtą żarówiastą derkę. Widziałam zarówno całe czapraki jak i próbki i pamiętam że te próbki były w stonowanych, eleganckich kolorach 😉


w zimowym ESie będzie jeszcze oberżyna i eukaliptus-dla mnie oba piękne.


😉
niestety nie mam zdjęć, zupełnie przypadkiem widziałam kolekcję w pudle w sklepie 😉
wątek zamknięty
Pams w niciakach  😍 Miało być stricte szmato-foto po jeździe, ale padł aparat  🙁



wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lutego 2014 22:29
Jest super! <3
wątek zamknięty
Po obejrzeniu kolekcji-spodobał mi się strasznie ten pad(?) z kleksem różowym i cotton różowy. Są cudowne 😀 I znów wyjdzie na to, że koń ubrany od kopyt po uszy, a ja nawet kurtki nie mam porządnej 🤣
wątek zamknięty
Witam wszystkich,
za jakosc filmiku przepraszam, byl krecony telefonem i faktycznie po amatorsku ale mysle ze i tak bylo warto, zeby pokazac co nie co z pokazu.
Niestety musze rozczarowac osoby czekajace na kaloszki i derke w kwiatki. Jest to nakrapiany motyw, nie kwiatki, a derka jest cienka derka padokowa. W kolekcji nie ma pomaranczu.
Pozdrawiam
Eskadron Polska
wątek zamknięty
Witam wszystkich,
za jakosc filmiku przepraszam, byl krecony telefonem i faktycznie po amatorsku ale mysle ze i tak bylo warto, zeby pokazac co nie co z pokazu.
Niestety musze rozczarowac osoby czekajace na kaloszki i derke w kwiatki. Jest to nakrapiany motyw, nie kwiatki, a derka jest cienka derka padokowa. W kolekcji nie ma pomaranczu.
Pozdrawiam
Eskadron Polska


to może uda się wyciągnąć jakieś informacje kiedy cała kolekcja będzie dostępna w Polskich sklepach ??  :kwiatek:
wątek zamknięty
sotniax w marcu. było podane
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2014 10:58
Gwiazda, no właśnie miałam nadzieję, że w Polsce jeszcze go dostanę. Chciałam uniknąć wywalania kasy na przesyłkę zagraniczną...

Nirv
, bardzo fajnie w tych granatach! Gwiazdki dodają Pamsowi uroku 🙂

Graszka, a możesz zdradzić, czy pad w gwiazdki będzie identyko jak ten Niciakowy?
wątek zamknięty
Nirv, super w gwiazdkach 🙂
wątek zamknięty
Nirv, bardzo fajnie!

Nowe transportery by cudowny Jarpol:

wątek zamknięty
emptyline, Livia, harja, dzięki! Uwielbiam ten komplet - jest uroczy, ale nie za słodki 😁

anai, już się nimi zachwycałam na FB, piękne są!

Już nie mogę doczekać się, aż dotrę do stajni za dnia - Ocean czeka na zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
17 lutego 2014 17:52
Nirv, ładnie wam w tym komplecie. 🙂
anai, szałowe! 😀

Prawdopodobnie uda mi się jutro porobić jakieś zdjęcia. 🙂 Do wyboru jest anky cognac, eskadron nici cream lub brillant toffee.
Co wziąć na fiorda?
wątek zamknięty
Londstreet, niciaaaak : 💃
Dorzucam sie z moimi  😅
Kucor w eskadronie apricot

Kucor w anky banana

i Siwus w eurostarze

wątek zamknięty
Dawno nas nie było 🙂
Gniady (nie wyjściowy) w ice i ocean
Oraz kantar NG 🙂
wątek zamknięty
Na facebooku Yard Equites nowa kolekcja Euro Stara
klik i
klik
kantarki i czapraki z diamencikami  😍
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
17 lutego 2014 18:50
Ostatnio zamawiałam w Mustangu, więc jak będę odbierać swoje zamówienie to się dopytam o tą nową kolekcję. Na całe szczęście nie zachwyca tak bardzo, ale spodobał mi się jeden polo pad i obawiam się, że wkrótce mój portfel ucierpi.
Jakoś ostatnio szmatoholizm (poważny!) się we mnie odzywa, mimo, że jeżdżę na dzierżawionym kucyku... Mam na oku jakieś 8 czapraków i 2 pady 🤔wirek: Tylko ja tak mam?
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
17 lutego 2014 18:51
Libeerte, ok, będzie niciak. Twojemu kucykowi jest bardzo ładnie w apricocie, reszta też fajnie wygląda. 🙂
azazu93, kantar do mnie nie przemawia, ale ice super. 🙂
monsun, mnie też się nasila, zresztą jak co roku na granicy zimy/wiosny. 😁

Co do euro-star'a: kolorki nawet fajne, ale brakuje mi padów simileath. Bryczesy we wzory to jakaś pomyłka. 😂
wątek zamknięty
anai O rany! Świetne są te ochraniacze ! 😍


A ja mam pytanie odnośnie koloru ogłowia do tej mordki:

Pozostać przy czarnym czy spróbować brąz? Bo ten naczółek w brązie jest obłędny 😍
Z kolei konia wolę w czerni...  😁
Konkretnie wybieram pomiędzy tym modelem:



wątek zamknięty
Londstreet, czekam na zdjęcia 😉
protoniasta, ja bym brała czarne, bo ogólnie nie przepadam za brązowym sprzętem, ale to chyba kwestia gustu, bo w jednym i drugim byłoby ładnie 😉
wątek zamknięty
protoniasta a jakie masz siodło? brąz jest troche bardziej upierdliwy bo przy dokupywaniu sprzętu ciężko czasem znaleźć ten sam odcień, a po pastowaniu brązowa skóra lubi ciemnieć😉 ale tak czy siak, ja bym Ci radziła brąz! na gniadych wygląda super! Ja poszłam w brązy i nie żałuje  😍
wątek zamknięty
Czy ktoś może wie, jak nazywa się ten model czapraka HKM ?
wątek zamknięty
Siodło na razie czarne, ale czeka mnie zmiana skokówki na ujeżdżeniowe, więc kolor siodła nie gra roli 😉 Rzeczywiście może być problem z dobraniem odcienia brązu...
Więc jednak kliknę czarne, a sprzedam naczółek i kupię podobny do tego w brązie  😀
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lutego 2014 19:44
Dla mnie na gniade to tylko czerń.
wątek zamknięty
[quote author=Graszka link=topic=93531.msg2014367#msg2014367 date=1392624691]
Witam wszystkich,
za jakosc filmiku przepraszam, byl krecony telefonem i faktycznie po amatorsku ale mysle ze i tak bylo warto, zeby pokazac co nie co z pokazu.
Niestety musze rozczarowac osoby czekajace na kaloszki i derke w kwiatki. Jest to nakrapiany motyw, nie kwiatki, a derka jest cienka derka padokowa. W kolekcji nie ma pomaranczu.
Pozdrawiam
Eskadron Polska


to może uda się wyciągnąć jakieś informacje kiedy cała kolekcja będzie dostępna w Polskich sklepach ??  :kwiatek:
[/quote]

Classic Sports od początku marca- może nawet pod koniec lutego już dojada pierwsze dostawy, Next Generation będzie pod koniec marca lub na początku kwietnia. Pozdrawiamy!
wątek zamknięty
A ja mam dzisiaj podgladowe zdjęcia minta i derki znajomej w której jestem zakochana  😁 oczywiscie z Dojczlandi  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.