Końska rewia mody cz. VIII (2014)

dairoxroxi, niezmiennie lubię to pikowanie 🙂

vissenna, ale odlot, dawaj foty 🙂
wątek zamknięty
harja no właśnie już sama nie wiem, bo też miałam takie odczucia, ale z drugiej strony...
Livia dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny czy do cottona eskadrona pasuja jakies inne owijki ?
Bo eskadronowych oceanow juz nigdzie nie ma  😕
wątek zamknięty
Na gniadosza brać brillanta banana czy blue  🤔 Nie mogę się zdecydować...
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
09 marca 2014 12:43
zoil, ocean jest jeszcze w arcusie. link
protoniasta, banana. 🙂
wątek zamknięty
xxmalinaxx, na kasztana wg mnie są o wiele lepsze zestawienia, nawet te bardziej klasyczne i "nudne" 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
09 marca 2014 15:04
protoniasta bierz banana!

I obiecane fotki w padzie John Whitaker. Padem nadal jestem zachwycona, układa się ładnie, jest ogromny (tu z siodłem 17'5"😉, więc pod ujeżdżeniówką nie wygląda jak padzik pony  😅 Jak już pisałam jakość ma starej Anky. No i na koniu tylko zyskuje na wyglądzie:



Przepraszam, że tylko takie ale tu raczej nikt mi konia nie przytrzyma, a Romek to ogier, i doskonale o tym wie, więc nawet nie mam jak go sama ustawić.  🙁
wątek zamknięty
vissenna czaprak jak czaprak, ale koń 😍 Przepiękny!
wątek zamknięty
A mi się ten padzik vissenny bardzo podoba, do "twarzy" ogierasowi w nim 🙂
wątek zamknięty
protoniasta zdecydowanie banan 😉
Eviano w jednej z naszych podstawowych derek navy/burgundy/bronze, w końcu ustrzeliłam mu w niej jakieś zdjęcie.
wątek zamknięty
vissenna  pad bardzo ładny 🙂 ale dzięki modelowi, CUDNY chłopak !
wątek zamknięty
vissenna, o dziwo, naprawdę SUPER wygląda!!
wątek zamknięty
Ma ktoś może porównanie odcieni Anky Jasper a Euro-Star'a Szmaragd?  :kwiatek:
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
09 marca 2014 18:50
xxagaxx no ja początkowo też się wahałam, czy pad nie będzie za pstry, ale pod siodłem jest nawet wielkościowo idealny do tybinki dla długonoga, więc zaryzykowałam  😀iabeł:
kociarnia przez Ciebie chcę zapolować na tą derkę.  😜

No i dziękuję wam za pochlebne opinie o Romku, aż się boję mu je powtórzyć, bo jeszcze bardziej obrośnie w piórka  😁 To mój tutejszy ulubieniec i baaardzo cierpliwy nauczyciel (poza brykami na ostrogę). No i faktycznie jest pięknym oldenburgiem, o czym sam doskonale wie, szczególnie na zawodach wozi się tak, że ciężko go utrzymać a górę boksu musi mieć pod prądem, bo próbuje przeskoczyć do innych koni  🤔wirek: No ale z drugiej strony można mu to wybaczyć, chłopak chodzi Dużą Rundę obecnie, to zna swoją wartość  😁
No i jeszcze jedno foto znalazłam, tym razem w lustrze ale bez dziubka. Za to mina Romka bezcenna  💘

wątek zamknięty
dairoxroxi, http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/136 , http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/24 a tu poszukaj euro-stara, bo ja nawet nie wiem jak wygląda 😀
wątek zamknięty
Libeerte Dzięki ale bardziej chodziło mi o dwa czapraki na jednym zdjęciu, bo wiem że jasper wypada dość różnie w zależności od światła.. a zależy mi na tym który jest bardziej hmm intensywny? 😀
wątek zamknięty
vissenna, i ja zmieniam zdanie, faktycznie pod siodłem dużo zyskał, super! (choć brakuje trochę zaokrąglenia z przodu 😉)
kociarnia, derka sama w sobie piękna, a na twoim koniu bardzo mi się podoba. Pasuje siwkowi (grrr... :hihi🙂
wątek zamknięty
vissenna, koń piękny, czaprak rewelacyjny!! Nareszcie coś ciekawego!!
wątek zamknięty
Caballowy komplet "Recital" na Recitalu :-D
wątek zamknięty
Kucyk po upadku chciał zaprezentować się w apricot i owijkach busse 😉 Był już tutaj, ale zdjęcie odkopałam i nie mogłam się powstrzymać 😀
wątek zamknięty
kitty widziałam już na fb, cudo  😍
wątek zamknięty
visenna, mega! I koniur też niczego sobie  💘
wątek zamknięty
visenna, ile taki padzik kosztuje?  Konia masz slicznego i pad zyskuje jeszcze wiecej pod siodlem  😍
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
09 marca 2014 22:42
oz Pad można zamówić tutaj:http://www.johnwhitakerintltd.com/product_detail.cfm?id=UJSP koszt to 50 funtów.
wątek zamknięty
kitty, mega mega mega!
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 marca 2014 08:06
Gdzie znajdę największy wybór łezek Eskadrona? 👀
wątek zamknięty
Pams w sukience  🤣

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 marca 2014 11:09
Londstreet, super w Cognacu!

vissenna, mnie niestety nie kręcą takie pady, ale koń jest cudny 🙂

kociarnia
, bardzo fajnie ta dera wygląda 🙂

kitty, bosko!

Nirv, to jedna z moich ulubionych Niciakowych derek 🙂

A ja mam takie zdjęcia Anki Twilight, dzięki forumowej Waderze :kwiatek:



wątek zamknięty
Livia Świetny jest ten kolor !

Zrobiłam taką mało profesjonalną przeróbkę, czy taki czaprak będzie pasował do Edka ?  👀

wątek zamknięty
Libeerte litości przecież on ma siodło na szyi zamiast na plecach  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.