Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Gillian   four letter word
02 września 2014 11:35
Podejrzewam gówniane siano, niestety to jest olbrzymi minus stajni. Aczkolwiek zjadał już różne partie, mniej lub bardziej kijowe i nigdy nic. A tu się zatkał, nagazował i lipa. Ciągle się tego bałam i o, sprawdziło się.
Gillian, cieszę się, że wszystko już gra, takie 'nigdy nie miał i bach' najbardziej spinają mózg- długodystansowo 🙁
Juliadna, Quana, Arivle GRATULACJE! piekne wyniki🙂😉)
Gillian uff, dobrze ze jakos poszlo 🙂

Przyjechala nasza nowa kobylka 🙂
Wsiadlam dzis na krotko i wzielam na lonze..uhhh 😉 dziczek jeden, na lonzy w ogole nie umie chodzic, pod siodlem na prawo w miare w lewo od stajni w ogole nie skreca, bedzie trochu roboty 😉 Mam nadzieje ze w ciagu kilku tygodni sie ogarnie 🙂
Dziczek aka Hrabianka wyglada tak jak ponizej😉
faith, a ty stoisz w jakiejś stajni ukierunkowanej na araby? 🙂
Burza a nie!😉 a Hrabianka wlkp zreszta 🙂 arabki sie przewijaly, bo wlascicielka lubi, na szczescie dla mnie:P
faith, a to nie powiedziałabym, że wlkp 🙂 a to handlowe konie wszystko? 🙂
Zaden nie handlowy, w przeznaczeniu ostatecznym dla wlascicieli Manti, malzenstwa🙂 wielkopolanka po Polderze od Hrabiny po Lwie🙂
DressageLife, ale pięknie to wszystko wygląda! 😍

Ja się pochwalę, że w sobotę u nas w stajni organizowane są stajenne zawody towarzyskie, zostałam wytypowana do startu, a podczas moich wszystkich przygotowawczych pod tym kątem jazd (bo w sumie dalej nie jeżdżę regularnie tylko tak jak akurat mam możliwość i okazję), funduję obserwatorom rozrywkę w postaci podziwiania moich pięknych ewakuacji z konia, za każdym razem z innego 😂 startuję na jeszcze innym, więc... wszystko przed nami! 😁
revoltowiczka., dziękuję bardzo :kwiatek:

faith, chłopaczek jest na diecie od kwietnia i w obecnym momencie jesteśmy bliżej końca niż początku 😉 Teraz już brzuch wciągnął, ale na początku był jedną, wielką, chodzącą kuleczką 😁
Dzionka, ale maszinka z Dzionka na tych zdjęciach! Świetnie wygląda! 😵 😜

dommaz, dziękuję, cieszę się, że Gruby się podoba 🙂

brzezinka, niestety u mnie z fotami ciężko, bo w stajni najzwyczajniej nie ma kto ich robić, jak tylko coś będę miała to wstawię 🙂 ja uwielbiam twojego dziadunia!

quanta, gratulacje!!

arivle, Tobie też gratuluję, super!

Gillian, mam nadzieję, że już wszystko w porządku, ale na wszelki wypadek kciuki nadal trzymane!

DressageLife, ale profi się prezentujecie 🙂

Ja się mogę jedynie 'pochwalić', że wczoraj pierwszy raz od 2 lat rozdzieliłam się z Pielgrzymem i spotkałam z ziemią. moje dolne i górne pomoce zadziałały trochę sprzecznie, chłopaczyna nie wiedział co począć i zatrzymał się przed okserem, a ja wylądowałam przed nim, prawie że na przeszkodzie 😁 całe szczęście i koń, i ja jesteśmy cali i zdrowi.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 września 2014 07:18
A ja poznałam się z tym o to Panem rajdowcem pod siodłem błyskawica,dzielny,odważny, wszędzie wlezie i mega wytrzymały, rekreacyjnie chodził rajdy. Na ujeżdzalni zamulony 😁w terenie przechodzi przeobrażenie.
Kochany w obejściu 🙂 i może coś więcej z tego będzie na razie sprawy w toku  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 września 2014 08:27
incognito, widzę, że masz szanse na Karesa? 😉
Proszę o kciuki, dziś wielki dzień! Stary wraca na Jaźwie po południu, a wieczorem przyjeżdża Dzidzia 🙂
kujka   new better life mode: on
03 września 2014 10:34
Nirv, czo to Dzidzia?
kujka, 5 letnia klaczunia, delikatnie zajeżdżona, moja podopieczna, tym razem zdecydowanie na dłużej niż wcześniejsze konie, młoda, z predyspozycjami, fajny ruch i na pewno fajnie będzie się odbijać. Pochwalę się jak już dojedzie 🙂
ekuss   Töltem przez życie
03 września 2014 12:46
U nas coraz fajniej 🙂 Kon super kontaktuje, pojechalismy nawet na 1,5 godz teren (sami)- zero problemow 😉 Chociaz nie do konca wiedzial skad sie tyle wody wzielo w oceanie ,a fale to w ogole bylo cos nowego 😀 W kazdym badz razie pierwszy wypad na plaze bez problemow  🏇 Przewiozlam tez po kolku kilku znajomych i Tenór grzecznie sie zachowal, sluchal mnie i spokojnie tuptal 🙂
Wzielismy tez Herkulesa jako luzaka- bez problemow 😀 Skaczemy na poziomie Grand Prr- czyli szalone 20 cm 😀 (w zasadzie to on przez to przechodzi).
Teraz znowu odpoczywa na pastwisku 🙂

edit: Jako,ze mam go juz 3 miesiace to dodaje filmik:










No i oczywiscie centaur selfie ;D

quantanamera , arivle , juliadna , dressagelife  aale macie machiny  😍  Gratuluję sukcesów  😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 września 2014 10:44
tulipan, i za te gratulacje szczególnie dziękuje, bo tak na prawdę mało kto zdaje sobie sprawę jak dużo pracy włożyłam w tego konia. Przyjechała do mnie surówka z dużymi problemami behawioralnymi, które niestety przez pewnien czas sie pogłębiały. Porządna robotę udało nam sie zrobic szczególnie przez ostatni rok. A te zawody są dla mnie podwójnym sukcesem treningowym, bo były to pierwsze zawody na których w 100% udało sie poskromić Ptysiowy temperament i po raz pierwszy nie wybuchnął mi na czworoboku - nie odpalił dzikich wrotek, nie stanął dęba, nie zaatakował budki sędziowskiej 😍
dommaz, gabb., dziękuje 🙂
gillian, juz wszystko dobrze, prawda?
equus, jak sie Wam jeździ po takiej małej ujeżdżalni?  😉
juliadna, quanta, arivle To żeście poszalały 🙂 Gratulacje! Załóżcie klub jeździecki RV  😁
Gillian   four letter word
04 września 2014 13:40
arivle, tak, już wszystko w porządku na szczęście. Została mi tylko schiza, ale mam 4km do stajni więc z rana sobie wpadam w drodze po bułki sprawdzić czy jest kupsko po nocy. Uch, co za przygody... dzięki wszystkim za trzymanie kciuków! 🙂
arivle a mój wpadł dokładnie na ten pomysł z budką w C-4- odpalił w ciągu i poważnie myślałam,że wyskoczy z czworoboku i w tę budkę wjedzie  😁
ekuss   Töltem przez życie
04 września 2014 14:36
equus, jak sie Wam jeździ po takiej małej ujeżdżalni?  😉


To wybieg przed stajnia 😉 mamy dużą halę, ale jest jeszcze zamknięta 🙂 a na ujezdzalni na dworze nie da się jeździć teraz bi pełno śmieci tam jest
arivle uzyskany % czy miejsce to wynik ciężkiej pracy w domu. A u Was widać nawet na zdjęciach progres, dlatego jeszcze raz - gratuluję i oby tak dalej  😀 A w zasadzie podwójnie gratuluję bo mam konia z trudną głową i wiem z czym to się je  😉 Przykład z życia. 9 letni koń powinien na lonży chodzić bardzo dobrze. Otóż moja Kasia jeszcze rok temu na próbę zapięcia wypinaczy prawie kładła się na plecy. Dzisiaj pracuje aż miło, ale nadal wystarczy mały bodziec, który potrafi ją na nowo wyprowadzić z równowagi  😉
Musze sie pochwalic, ze Siwe dzis baaaardzo git, chyba jej sie w koncu spodobal galop w niskim ustawieniu i nie bylo zyrafowania nic a nic 🙂😉))
Mam wrazenie, ze poczula cwaniara ze ma konkurencje, bo lazi za mna jak pies, kochana zlosnica😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 września 2014 19:00
incognito, widzę, że masz szanse na Karesa? 😉


Czekam, aż Justyna jakaś umowę ogarnie 🙂 i wpłacam zaliczkę
jeździłam na nim w terenie było świetnie
a galop na nim jak mi wypruł w lesie to miałam zaciesz od ucha do ucha, pasa startowego to on nie potrzebuje za to jakiś pas do hamowania by się przydał minimum kilometr 😁
Żyjemy 😉 Przedwczoraj kobyła przyjechała, troszkę nie wychowana, tłuściutka, ale fajna  😀 Pierwsze wypuszczenie na padok było mistrz  😂 od razu zaczęły galopooować, kobyła wpadła w siatkę, rozwaliła ją, stanęła jak wryta i wróciła na padok - siatka poszła jak by tam nic nie było, kobyśce nic się nie stało na szczęście. Później chodziły razem, było starcie siły (odwróciły się tyłem, kopnęły się po 3 razy zadami) i miłość 🙂

Odisia poszła na lonżę, z pasem do lonżowania, niedługo wsiadanie pierwsze  🤣



Nirv, bardzo oryginalnie malowany zwierz 😉
Nirv, ale cudo! Taki nochal i taaaakie skarpety 😍 czekam na foty pod siodłem, powodzenia! 😀
Śliczna! Gratuluje zakupu. Zaraz wpada w oko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się