Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Nirv, ona jest absolutnie przepiękna! 😍
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2014 18:55
Fantastycznie malowana kobyła no i papier super!
Ja to wpadam podzielić się spotrzeżeniami końcowo-sezonowymi: Jest coraz lepiej,mój koń mnie się spala na czworoboku-ale jeszcze masa pracy nad tym mnie czeka,bo i tak jest spięty i to,co ma na 7 robi na 6,to co ma na 8 robi na 7 i widać że to spięcie bardzo psuje jego chody.Niemniej jednak raczej pożegnałam się już z C klasą,może jeszcze wystartuję w C na ZR w Aromerze.Do zobaczenia w małej rundzie,coraz szybszymi krokami idziemy do dużej 🙂
I pozdrawiam wszystkich których poznałam w Bobrowym Stawie,kilku voltowiczów też widziałam 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 września 2014 20:27
Nirv   przepiękna ! !

Wpadam z jednym "szybkim" zdjęciem i pozdrawiam !  🏇

Nirv fajna, inna odmiana 🙂
Cobrinha, maiiaF, Być., Burza, ash, Katharina, julka177, dziękuję wszystkim 😉


Kobyłka wczoraj wieczorem osiodłana, ba! Nawet wsiadłam na pare kółeczek stępem 😉 wkurzała się bardziej tym, że jest ciemno, niż że na niej siedzę 😁 dzisiaj znów wsiadam 😉
Powiem wam, że nie ma nic bardziej przyjemnego, niż usiąść rano na tarasie z herbatą patrząc na pasące się konie 💘
ekuss, jedna uwaga na przyszłość, filmy z komórki lepiej wyglądają jak trzyma się komórkę poziomo.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 września 2014 10:28
I jeszcze z takim spokojnym tuptaniem z wczoraj  😉



Nirv kobyłka mega, ale to już Ci pisałam. Czekam na foty pod siodłem!



A ja jak zwykle jak Filip jakiś, ale

DUSZEK WRÓCIŁ!!!!!!!

Jestem najszczęśliwsza w świecie!
DressageLife, powodzenia w MR!
amnestria, gratki, dawaj zdjęcia 😉
Nirv, ładny malowaniec!
Katharina, galooopy 😀 Świetne!

Dzieciuch w wersji eleganckiej:

Zaliczyłam dziś pierwsze rozstanie się z młodym, absolutnie nie z jego winy. Zostałam staranowana na rozprężalni i wykatapultowało mnie z siodła. Starałam się chronić własną nogę, ale i tak cały impet zderzenia zmasakrował mi moje pechowe kolano (od czasu kopniaka od konia, mam je mega delikatne). Młodemu nic się dzięki bogu nie stało.
A ja wracam z naszych stajenno-klubowych zawodów, 5 miejsce na 22 przejazdy i jeszcze któreś, ale już się nie interesowałam. Nie spadłam, jak się spodziewałam 😁 a upadków ogólnie było chyba 8. Biorąc pod uwagę, że ostatni trening na moim koniu startowym miałam 1,5 miesiąca temu, a z ostatnich 2 treningów pospadałam, to jestem zadowolona. Wieczorem wpadnę z fotkami 😉
anai Nic Ci się nie stało? Jak kolano? Nosz co za idiota! kocham ludzi nie ogarniających na rozprężalni.
maiiaF Gratulacje
nirv Boska
quanta, juliadna, arivle, DressageLife Super! Gratuluję wyników  😅

A my powoli się przygotowujemy do konsultacji w weekend. Nie mogę się doczekać 💃
maiiaF, i gdzie te fotki?  😉
basia16816, dzięki za troskę.  Boli jak diabli,  lekko opuchnięte i do tego  kuleję. Obstawiam mocne stłuczenie. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Z kim macie konsultacje?
My  jutro po zawodach wracamy do domu. Wakacje były fajne,  ale czas wracać.
anai, jaki elegant! Współczuję wypadku, zostałaś chociaż przeproszona przez osobę która się przyczyniła do gleby?

anai Wracaj szybko do zdrowia!  :kwiatek:
basia16816, dzięki :kwiatek:
anai, nie było kiedy przejrzeć 😁 Dopiero segreguję te, które robiłam na potędze i późniejszych konkursach, zaraz dojdę do swoich... 😉 Zdrówka! :kwiatek:
Dzięki.  Całe wczorajsze popołudnie siedziałam z lodem na nodze i robiłam wcierki.  Dziś już nie kuleję 😉
oczywiście nawet z kulawą nogą na koniach się jeździ. Dziś młody dwa razy na czysto w L 🙂
anai, brawo! Ale młody świetnie wyszedł, jaki byczek się zrobił 😍
anai, gratulacje! Ale upewnij się, że nic faktycznie się nie stało. Z autopsji wiem, że zlekceważone kontuzje lubią się mścić... 🙄

Jestem już! Prywatny fotograf się nie popisał, ale przeszkody stały ciasno, blisko siebie, więc z zewnątrz każda przeszkoda była zasłonięta przez inną. Czekam jeszcze na zdjęcia od stajennego fotografa, który stał w środku parkuru 😉 Zawody były typowo stajenne, startowały tylko osoby w jakiś sposób związane ze stajnią. Atmosfera jak zwykle cudowna. Wszyscy zdziwieni, że tyle upadków było, bo i na rozprężalni się zdarzyły 😁 ale parkur stał nie tyle wysoki, co właśnie dość ciasny, ciekawy. Oglądając rozrysowaną trasę planowałam sobie skróty, ale jak zobaczyłam przeszkody na parkurze... O nie, błagałam tylko, żebym dała radę powykręcać 😁 No i tak przez te ostre zakręty źle wyczułam odległość na ostatniego jockerka i z mojej winy w drugim przejeździe zrzutka, a byłby pucharek... W każdym razie i tak jestem mega zadowolona, i z siebie, i z kobyłki! Kulka na rundzie honorowej odpaliła... próbowała powyprzedzać wszystkie inne konie, obudziła się w niej arabska nutka, taka zadowolona leciała! oczywiście jak zwykle pokazała ogromne serducho! 😍



Jedyne, na którym widać nas w całości nad przeszkodą, a to właśnie na tę i poprzednią przeszkodę był zdecydowanie najtrudniejszy najazd 🤣


I z dekoracji 😉

Ja wpadam tylko pozdrowić na szybko cały Kącik 🙂. G. znowu przymusowo stoi. Ten koń zaczyna mnie powoli osłabiać - gubi podkowy w zastraszającym tempie  😵 .
Uwielbiam swojego (dzierżawionego🙂 konia 🙂 





PS. Moja twarz ma nietypowe rozmiary, bo zaliczyliśmy bardzo efektowną glębę, na szczęście lima pod okiem nie widać  😀
Mam więcej na przeszkodach to wrzucam kilka i już znikam 😉





Pozdrawiamy z Kulką cały kącik, zdrowia wszystkim po-glebowym kontuzjowanym i kopytnym! :kwiatek:
Dzionka, dzięki!
Cyśka, współczuję, kiedyś miałam taki problem z Dinem- średnio raz na 10-14 dni bez podkowy. Masakra.
maiiaF, dzięki. O nogę dziś już sie nie martwię, bo jest o niebo lepiej. Mam w domu trenera piłki nożnej, który na kontuzjach kończyn zna się b. dobrze i mówi, że będzie ok 😉 Ale dzięki za troskę. A fotki sympatyczne.

A my tak się prezentowaliśmy:



My się w końcu dorobiliśmy się kilku fotek z jazdy🙂 Pozdrawiamy !
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2014 08:27
[quote author=JARA link=topic=93532.msg2173821#msg2173821 date=1409729258]
incognito, widzę, że masz szanse na Karesa? 😉


Czekam, aż Justyna jakaś umowę ogarnie 🙂 i wpłacam zaliczkę
jeździłam na nim w terenie było świetnie
a galop na nim jak mi wypruł w lesie to miałam zaciesz od ucha do ucha, pasa startowego to on nie potrzebuje za to jakiś pas do hamowania by się przydał minimum kilometr 😁
[/quote]

Czyli koń przeszedł badania? 🙂 gratuluję
robakt   Liczy się jutro.
08 września 2014 15:36
Ja wpadam pochwalić się zawodami w niedalekiej stajni, to były pierwsze zawody 15-letniego Balzaca, poszedł bardzo dobrze, na rozprężeniu byłam załamana, bo chyba mu trawa nie podpasowała jako podłoże, ale jak wjechaliśmy na parkur to koń dostał takiej motywacji, że rozpierała mnie duma. Na pierwszym przejeździe mieliśmy dwa wyłamania, ale tego się spodziewałam, na drugim ja pomyliłam trasę, na trzecim było wszystko bardzo fajnie. Teraz szykujemy się na towarzyskie ujeżdżeniówki, już nie mogę się doczekać.
Przepraszam, że tak wyskakuję nagle 😉 nie odzywałam się, gdyż nie mam konia do jazdy, więc po co mam się odzywać 😉 czytam jednak Was regularnie 🙂
i proszę teraz, jako, że re-voltowe kciuki działają cuda, o trzymanie kciuków, żeby wszystko się ułożyło po mojej myśli, bo może brak konia do jazdy i miziania już niedługo nie będzie doskwierał 🙂 oczywiście się pochwalę rezultatem 🙂
Pozdrawiam serdecznie cały kącik! 🙂
robakt, gratulacje, ślicznie wyglądaliście 🙂 fun jest najważniejszy 🙂

Zygzak, dzierżawa sie szykuje? 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 września 2014 06:36
[quote author=incognito link=topic=93532.msg2175005#msg2175005 date=1409853654]
[quote author=JARA link=topic=93532.msg2173821#msg2173821 date=1409729258]
incognito, widzę, że masz szanse na Karesa? 😉


Czekam, aż Justyna jakaś umowę ogarnie 🙂 i wpłacam zaliczkę
jeździłam na nim w terenie było świetnie
a galop na nim jak mi wypruł w lesie to miałam zaciesz od ucha do ucha, pasa startowego to on nie potrzebuje za to jakiś pas do hamowania by się przydał minimum kilometr 😁
[/quote]

Czyli koń przeszedł badania? 🙂 gratuluję
[/quote]

Hehe przeszedł, dziękuje 🙂 ewidentnie koń w moim typie 🙂 i ja już się zakochałam zanim do niego pojechałam, więc wiesz 😁
tylko coś ostatnio mam utrudniony kontakt z Justyna...mam jednak nadzieje, że wszystko jest ok.
Jak nic nie zmieni biegu spraw to na wiosne siwul będzie u mnie 😜 i jego nigdy nie oddam nikomu-już sobie więcej nie zrobie takiej krzywdy oddając swojego konia 🙄
maiiaF, gratuluję zawodów, fajne, uśmiechnięte zdjęcia 😉

Zygzak, kciuki są!

anai, szarak mega elegancki! Gratuluję 🙂

amnestria, mega cieszę się z przyjazdu Duszka, musimy jakiegoś tripa Konik-Jaźwie zrobić 😁 specjalnie dla Ciebie zdjęcia Odetty pod siodłem

Odi się ogarnia, robi postępy, wczoraj siedziałam na niej czwarty raz. Z ziemi coraz milsza, pod siodłem też coraz lepiej. 💘







Pamirek za to spełnia się oprócz pod dzierżawczynią to pod naszym najmłodszym jeźdźcem  😍



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się