sklepy stacjonarne

Super! Wielkie dzięki za informację. Podjadę w poniedziałek. Będę jechała od Armii Krajowej i drogę do tego ronda już ogarnęłam 🙂

BTW. Nowy sklep jeździecki w Warszawie na ul. Saskiej. (Konioteka bodajże)
Wejście jest od "głównej" ulicy, jest też parking

Edit: chyba za późno 😉
asds   Life goes on...
08 kwietnia 2014 14:30
Dziewczyny jak to jest z kupowaniemw  Decathlonie?

Szukałam wkładów do ochraniaczy, nie było ich w sklepie ale Pan zaproponował ze mi je ściągnie. W międzyczasie widziałam je na żywo i okazało sie ze jednak nie chcę ich. Zaraz miałam potem następnego dnia telefon z Deca że mi ściągneli i że są do odbioru. Chciałam wytłumaczyć sytuację Panu i powiedzieć że rezygnuję, ale dostałam informację że muszę je odebrać/kupić bo je dla mnie ściągneli.

Pierwszy raz się z taką sytuacją w Decathlonie spotykam...Czy i tak musze odebrać to zamówienie mimo rezygnacji zgłoszonej?  Bo nie wiem co zrobić? Jechać, odebrac i za  🤔kilka dni zwrócić?
asds, nie masz obowiązku. Dla nic to straszna lipa, jak zostają z towarem, który nie jest u nich w ciągłej sprzedaży ani nie mogą go odesłać, ale takie ryzyko. To przecież nie był towar produkowany pod specjalne zamówienie, niestandardowy. Nie mogą Cię zmusić, no chyba, że wcześniej podpisywałaś jakieś zobowiązanie.
asds   Life goes on...
09 kwietnia 2014 09:24
Nic nie podpisywałam. Zadzwoniłam z zapytaniem do nich czy mogliby mi wkłady do ochraniczy ściagnąć ( Style) na co oddzwania mi pracownik sklepu zanim cokolwiek zdążyłam powiedzieć że mi je zamówił, a ja lekki karpik, ale ok. W międzyczasie pojechałam kupić te wkłady w innym kolorze na Targówek i okazało się ze lipne są.  Pojechałam do sklepu zeby odwołać zamówienie, ale już zamykali i mnie ochroniarz wyprosił zanim zdązyłam cokolwiek kobiecie powiedzieć na obsłudze klienta.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 kwietnia 2014 14:33
BTW. Nowy sklep jeździecki w Warszawie na ul. Saskiej. (Konioteka bodajże)


według strony internetowej sklep mieści się na ul. Egipskiej. Do Saskiej to kawałek  😉 Co prawda niewielki, ale zawsze
Czy ktoś wie czy w Białymstoku jest jakiś sklep jeździecki?
kolejny raz jestem ZACHWYCONA GNL-em!

Już raz małżowatego dziewczyny pokierowały jak rzuciłam hasło "kantar dla kucyka". Teraz też dały mu Magic Brusha, choć on nie miał pojęcia co to za "magiczna szczotka" i jak wygląda. Nie wiem czy istnieje lepszy sklep jeździecki!
Czy ktoś wie czy w Białymstoku jest jakiś sklep jeździecki?


kilka miesięcy temu słyszałam, że ostatni się zamknął
Ogromny plus dla ANIMAVET  ❗ Dzisiaj rano zamówiłam, suplement jest już u mnie  🤔

Można, można  😉
Dramka, ale wysyłkowo?
Tak mają swojego kuriera w Warszawie 😉
Fajny patent 🙂
Kojarzycie sklep jeździecki w Markach? Taki, w którym mogłabym kupić rękawiczki czy bryczesy, a nie stojaki do przeszkód  😜
Krakowski Horse-Trade przenosi się na ulicę Dekerta 18, od 15 lipca.
Zna ktoś sklep w Gdańsku/Sopocie, w którym dostanę spory wybór eskadronów? 🙂
Btw, co do spisu sklepów na samej górze tematu, to w Sopocie na Alei Niepodległości 642 (rzut beretem od hipodromu) jest sklep jeździecki Okser, ale to jest absolutna odwrotność internetowego Oksera. 🙂
ja ogólnie muszę się poskarżyć na jakość obsługi w equishopie. Pani obsługująca mniej więcej na levelu obsługi z Decathlonu czy Go Sportu... co z tego, że miła skoro WCALE nie zna się na tym co sprzedaje?
Czy w Słupsku ( pomorskie) jest jakiś sklep jeździecki? Jak tak to gdzie się znajduje? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 czerwca 2014 08:52
Ogromny + dla sklepu konioteka w Warszawie 🙂
Zamówiłam mail'em derkę (w sumie prawie to na gębę 😉 ) po 2 dniach była w sklepie i mogłam odebrać. także ogromny plus za zaufanie  :kwiatek: Pan bardzo sympatyczny, więc na pewno tam wrócę 🙂
znacie jakieś sklepy w okolicach Piły, oprócz el-dorado, w którym nic nie ma???
Ktoś wie co się dzieje ze sklepem pasze lublin? Zamówiłam pasze, zrobiłam przelew i cisza  😤
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
15 lipca 2014 17:16
Czy widział ktoś w jakimś sklepie w Warszawie ogłowia westernowe? Byłam w 2 i nie ma żadnego, a z kolei w sklepach "westernowych" są tylko buty, kamizelki, itp.
Plus dla Arcusa  😅
Uwielbiam Bergo! Przenieśli się do nowego lokalu i z tej okazji 9-11 sierpnia jest 25% na wszystko w stacjonarnym, obkupiłam się za grosze i jeszcze dostałam kartę stałego klienta i 10% rabatu na cały asortyment w sklepie internetowym na wszystkie zakupy od dziś na zawsze!
Właściciele mega mili i pomocni, oby więcej takich sklepów!  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 sierpnia 2014 19:15
Zna ktoś sklep w Gdańsku/Sopocie, w którym dostanę spory wybór eskadronów? 🙂
Btw, co do spisu sklepów na samej górze tematu, to w Sopocie na Alei Niepodległości 642 (rzut beretem od hipodromu) jest sklep jeździecki Okser, ale to jest absolutna odwrotność internetowego Oksera. 🙂


To jest internetowy Okser =)
znacie jakiś fajny sklep w Łodzi ? 🙂 (bryczesy )
Olson  proszę bez takich mało trafionych porównań.
Olson  proszę bez takich mało trafionych porównań.


porównanie BARDZO trafne. nie wiem - byłaś przy sytuacji, że zabierasz zdanie?  🤔
pisałam już w internetowym ,a le może pozwolicie, żę zapytam tutaj ma ktoś uzyczyć kod rabatowy do animali??
Szkoda, że mam tak daleko z checia bym odiwiedziła stacjonarny bergo, bo kupuje tam online
anil22 ja mam stały rabat w animalii, jak coś to PW 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się