Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

sumire zła mama nie dała zjeść uwiązu zgiń !  😤

zła ciocia. 😉 mama pozwala. 😁
wątek zamknięty
Zairka w cenie normalnej niby jest tu http://www.cavallo.szczecin.pl/Derka_Jersey_Classic_Sports_HW14-1444.html, 155 widziałam jeszcze w jednym sklepie ale nie pamiętam gdzie.
wątek zamknięty
kitty, no i oczywiscie wszystkie czapraki z twojej kolekcji są niezbędne, prawda? 😀
W tym wątku jedna drugą nakręca, a później się dzieją takie akcje, że szmat w pakach i szafach upchnąć nie można 😁
(dlatego ja np trzymam je już na specjalnie do tego celu zrobionych "koziołkach" i wieszaku :zemdlal🙂

Burza, no ja właśnie patrzyłam w stajni na te stare i nowe, i też mi się wydaje, że były większe.
bodziowa, no widzisz, czyli jednak się czasem zdarzą dużo większe 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2015 09:56
Czy ktos posiada jakas znizke do cavallo?
Barnabik dziekuje 😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2015 10:42
Burza, kupuj Capri, kupuj! Będzie świetnie na Piorku 🙂

kitty, fajna kolekcja 🙂

Moon, uwierz mi że cztery kantary to nie tak źle 😂 Także spokojnie możesz kupić ten z Deca. Ja już kantarów na razie nie kupuję, bo zwyczajnie muszę zużyć te, które mam 😁

harja, no ba że wszystkie czapraki są niezbędne! Nawet jeśli posiada się duuużo klasycznych, a jeździ w weście, to i tak są niezbędne 😵
wątek zamknięty
A proszę bardzo. Jak weszły zniżki szukałam rozmiaru 155. A tak apropos, jest duża rózica między 155 a 165 w eskadronie?
wątek zamknięty
lalasatan dralony mi się śnią po nocy, wygląda mega 😉
kitty za te czapraki u mojego miałabym rozmowę życia 😁 ostatnio strzelił focha za to, że mam 4 szmaty z czego jedna na zawody, a chciałam kupić iceblue żeby mieć na zawody na zmianę 🙄 chłop chyba uważa, że jeden czaprak starcza na całe życie 😁

W tym wątku jedna drugą nakręca, a później się dzieją takie akcje, że szmat w pakach i szafach upchnąć nie można 😁


Dokładnie tak się dzieje, dlatego zaglądam Was podziwiać, a sama mam odwyk. 😲 Jak na razie to osiągnęłam sukces, gdyż nie kupiłam iceblue i pewnie będę żałować, ale bynajmniej "uratowałam" swój związek. 😂 A. tak się obraził, że na chwilę obecną mam dość kupowania nowych szmat. 😁 Za to namówił mnie, żeby w tym roku pojeździć po zawodach i w końcu startować.

harja, no ba że wszystkie czapraki są niezbędne! Nawet jeśli posiada się duuużo klasycznych, a jeździ w weście, to i tak są niezbędne 😵


Livia masz w 100% rację! Czemu nikt mnie nie rozumie? Czy ja mam świra na punkcie sprzętu? 😁

Dawno mnie tu nie było, ale się wygadałam! 😡

Przypomnimy się trochę z banana 😉 za tydzień więcej obfocę, może w końcu zbiorę się do zrobienia fotek mojej małej kolekcji 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2015 11:00
srokate, łał, awantura o 4 czapraki? To wolę nie myśleć, co by twój chłop powiedział u mnie 😂 Ja tam cię rozumiem 😎 W Bananie bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2015 11:47
Srokate a czy twoj chlop jest jezdzcem? Jezeli tak to wszystko tlumaczy 😉
wątek zamknięty
Livia dziękuję :kwiatek: a awantura to to nie była ... to bardziej był foch z przytupem 😂
Zairka hmm no właśnie nie i może dlatego? Jakby miał konia to by wiedział, że wypada mu zmieniać szmatki jak sobie bieliznę 😁
wątek zamknięty
Livia, no oczywiście, że tak! Przecież zawsze możesz znowu zechcieć pojeździć trochę w klasyku i co wtedy? 😁
srokate, ja też czasem sobie robię odwyk. Sprzedaję szmatę, a później myślę, że skoro mam o jedną czy dwie mniej, to nic się nie stanie, jak kupię kolejną 😀 😉
Ładnie wam w bananie.

No, ale jeśli koń ma wszystko, co mu potrzeba, a człowieka stać, żeby sprawić sobie przyjemność nową szmatką, to czemu by nie?
Nigdy z kolei nie kupiłabym nowego czapraka/kantara czy innej szmatki, gdybym wiedziała, że nie będę np później w stanie zapłacić za trening/pensjonat/kowala czy inne rzeczy, które koniowi lub człowiekowi są niezbędne.
Swoją drogą dzisiaj cyknęłam parę fotek w kolejnym ( 😂 ) kantarze Cavezza - jestem absolutnie zakochana 😉 Jak zgram, to wrzucę.
edit:

🙂
wątek zamknięty
Jak z jakością derek Kingslanda? Ktoś ma może taką i jest w stanie coś powiedzieć? 🙂 jakieś zdjęcia?  :kwiatek:
wątek zamknięty
haha, srokate, właśnie chciałam napisać, że trzeba mu było powiedzieć, żeby sobie wyobraził, jakby to było, gdyby sam miał tylko jedną parę gaci. 😂 ale widzę, że mamy podobny tok myślenia. 😉
wątek zamknięty
Livia dziękujemy  :kwiatek:
lalasatan teeeeeeeen dralooooooon!  😍
kitty jaka cudowna kolekcja, jejku, dałabym się chyba pokroić :P Moja póki co liczy "tylko" 35 sztuk, ale patrząc na Twoją już widzę, czym się może taki szmatoholizm skończyć  😂 Naprawdę ogromne WOW, cudo! To wszystko DL? 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2015 16:21
srokate, rozumiem, rozumiem 😉

harja, o, no właśnie! Muszę w razie czego mieć coś pod moje klasyczne siodła 😜 I mam dokładnie takie podejście jak twoje, jeśli koń ma wszystko zapewnione to czemu nie 🙂 Cudnie w tym kantarze! Ten granat i te gwiazdki - bosko 💘

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 stycznia 2015 16:36
Życie jest piękne, dostałam cottona dark lime. 🙂 Jak to dobrze czasami nie mieć zmartwienia, pt. "facet na mnie nakrzyczy"...chociaż babci się zdarza! :P
wątek zamknięty
Livia, dziękujemy bardzo :kwiatek: cieszę się, że nie tylko ja tak uważam 😉
emptyline, ooo, super, czekam na fotki na Całku. Wyguglałam go sobie, hmmm, taki zgniłek trochę, więc tym bardziej jestem ciekawa jak wygląda na koniu 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 stycznia 2015 17:14
harja, zgniłek jak cholera, taka kilkutygodniowa ta limonka, ale mi się spodobał już na samym początku. 🙂 Czekam na paczuszkę, a potem będę focić.
wątek zamknięty
Livia, zrobione 🤣

wątek zamknięty
Nocte większość, no tylko cottony są na focie  😀iabeł:
wątek zamknięty
Nocte większość, no tylko cottony są na focie  😀iabeł:


a czy reszta czapraków/padów/derek zmieści się jeszcze w kadr? 😁 pokaż, trochę sobie powzdycham 😁
wątek zamknięty
srokate razem z derkami??? nie ma szans :-P obiecuję zrobić foty jak będę tylko miała chwilę  😀 hahah ale mogę pokazać Wam pakę, zdecydowanie za małą z resztą.... słaba fota, ale to jeszcze w lakierni  😉
wątek zamknięty
Szalona kobieto...  😵
Mega  👍
wątek zamknięty
kitty toż to kontener! na szmaty, a nie paka 😁
wątek zamknięty
eeeee pakunia  🙂 hihi konisie mają własną garderobę  🤣
wątek zamknięty
A jest u kogoś w deca taki różowy kantar jak ma Burza? :kwiatek: w moim nie ma niiic 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2015 14:55
Burza, no to teraz czekam na zdjęcia na Piorku 🙂

kitty, o jaaa, nie dość że taka wielka, to jeszcze różowa 😜 Szaleństwo 😁

wątek zamknięty
harja, w niebieskim jeszcze ładniej wygląda, niż w czerwonym!
kitty, moja paka w tym samym kolorze, ale mniejsza 😉 Piękna kolekcja czapraków.

Moje szare pendolino w derce brush NG:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2015 22:07
anai, kitty, też mam różową pakę! Nie taką profi, ale różowa jest. 🙂

anai, ale śmieszna ta derka. Rozważam taką w wersji dark lime.


Całusek w kantarze blackberry-mauve.



wątek zamknięty
anai, piekna jest ta derka, sama chciałam kupić, tylko akurat nie było dostepnego rozmiaru. Może to i lepiej bo byłybysmy 3 w jednej stajni z taka sama derką. hahaha
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.